Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sizde de oldu mu bilmiyorum ama Shao Kahn bende Brutality çekti

Dark Raiden'a karşı SP2 çektim kamera açısı değişti birden kafasını patlattı sonra eller belde Hahaha eşliğinde Raiden'ın gövde yeşil bir havuzda kayboldu Victory diye ses verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relic meselesi iyice yalama oldu. Her challenge tekrarında benim Relic Hunt sıfırlanıyor. Şu an 2 fuse'da. 50 level olduğunda 20K oluyor yamulmuyorsam. 3 fuse da 25K. Yeni hesabım için 25K fazla bir güç olduğu için oynamayacağım bi daha Relic Hunt.

Size de tavsiye ederim. 17K Hellspawn-18K Cyromancer-16K K. Liu ile tertemiz maçlar çıkıyor. Offline için kullandığınız hesapta ufak ufak bu yola girebilirsiniz.

Bu güçteki bir hesaba hileli hesap gelmemesini geçtim, Silver'lar da kullanılabilir oluyor ve düşük stat'ları olan kartlar da iş görüyor. Mesela önceki hesabımda Nimble, Kano atıl duruyordu. Ya da mesele Marksman full'dü. Ne Hellspawn'la eşleştirebiliyordum ne de sürekli hileli hesap geldiği için rahat rahat oynayabiliyordum. İçimdeki diğer yaralar High-Tech ve DOTD Kitana da aynı şekilde.

Ama şimdi 3'er 4'er fusela hepsiyle, eskiden olduğu gibi, rahat rahat oynayabilirim. Revenous'u 3 fuse yapıp 21K'ya çekmeye bile tereddüt ettim düşünün.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Hocam Shao Kahn'ın pasifi zaten o. Rakip % 40 healtin aşağısına düştüğünde Shao Kahn'ın attack'i kaç olursa olsun, rakip ne kadar güçlü olursa olsun rakibi direk öldürüyor. Mesela Slasher Jason % 40 altında yakaladın SP2 yaptığında dirilemiyor. Ya da takımda diyelim Spec Ops Scorpion var, o oyuna girip adamı kurtaramıyor. Hiçbir şekilde kurtulma ihtimali yok. Revenant ya da Shinnok Teaching gibi talentlar da işlemiyor. Hatta Cold War Sonya'nın ice shield'ı bile.

• mosyozzz M kullanıcısına yanıt
    Bu ronin kenshi -hat trick yanına bir de cyrax triborg koysak ne olur acaba?

• Bu offline kutu açma olayı ios da oluyor mu oluyorsa anlatabilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Bu ronin kenshi -hat trick yanına bir de cyrax triborg koysak ne olur acaba?

Sp2 200+ oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Hocam Shao Kahn'ın pasifi zaten o. Rakip % 40 healtin aşağısına düştüğünde Shao Kahn'ın attack'i kaç olursa olsun, rakip ne kadar güçlü olursa olsun rakibi direk öldürüyor. Mesela Slasher Jason % 40 altında yakaladın SP2 yaptığında dirilemiyor. Ya da takımda diyelim Spec Ops Scorpion var, o oyuna girip adamı kurtaramıyor. Hiçbir şekilde kurtulma ihtimali yok. Revenant ya da Shinnok Teaching gibi talentlar da işlemiyor. Hatta Cold War Sonya'nın ice shield'ı bile.

Hocam onun pasifi o değil. Culling the Weak Shao Kahn tag out yaptığında rakibin canı %30 altındaysa arka plandan çekiç fırlatıyor. Klassic Liu'nun kendini iyileştirmesi gibi. Benim dediğim tamamen farklı baya normal maçı bitirecekken SP2 den animasyon değişti kafasını patlattı. Hangi maçta victory diye galibiyet sesi çıkarıyor ki

Hocam iki pasifi var. Biri benim dediğim, diğeri evet çekiç fırlatma.

https://goo.gl/images/7E44ft

İsterseniz dediklerimi deneyebilirsiniz. Dikkat edersen "kill" yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 27 Kasım 2017; 11:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapstar1354

Bu offline kutu açma olayı ios da oluyor mu oluyorsa anlatabilecek var mı

https://forum.donanimhaber.com/mortal-kombat-x-mobil-ana-konu--107194503-553

Oluyor bu linkte arkadaş uzun uzun anlatmış

• Beyler koşun yetişin elite pack challenge pack kard pack ve neatrealm packte %50 indirim var patron çıldırmış beylerrrrr

• quote:

Beyler koşun yetişin elite pack challenge pack kard pack ve neatrealm packte %50 indirim var patron çıldırmış beylerrrrr

Haydaaaaaa
    Netherrealm Pack alacağım sırf şu Relic Hunt'ı geçmek için ama 81 soul eksiğim var taktik verin illa satın mı alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 27 Kasım 2017; 20:35:52 >
  • Ben de yok ama çıkar herhalde. Official forumda da duyurusu var. Elite Pack'ten Diamond düşürmek için zaman harcamayın, "Cyber Monday" dedikleri bir şey bu. Bi günlük bir şey bence. Ben daha önce hiç % 50 indirim görmemiştim. Sadece bugündür. Çelınç pek'e yumulun bence.
  • Bu aynen cyber monday dedikleri şey bir gün sürer ben şahsen kard packe yüklenip +%30 veren demo sonya. Ninjitsu scorp ve sun god kotal kovalarım 75 ruh nedir ki ya bir kotal fiyatına 4 gold kart

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Ben de yok ama çıkar herhalde. Official forumda da duyurusu var. Elite Pack'ten Diamond düşürmek için zaman harcamayın, "Cyber Monday" dedikleri bir şey bu. Bi günlük bir şey bence. Ben daha önce hiç % 50 indirim görmemiştim. Sadece bugündür. Çelınç pek'e yumulun bence.

Hocam yumulalım yumulmasına da Relic Hunt işini aşamadım bir türlü. Adam gibi Netherrealm karakter lazım o yüzden aklımda Netherrealm Pack var. Korkuyorum Challenge Pack açarım da çok dandirik bişey gelir diye. Sırf bunun için Final Fantasy indiriyorum soul versin diye

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Elit den diamond çıkmayacak mı şimdi ?

• quote:

Bu aynen cyber monday dedikleri şey bir gün sürer ben şahsen kard packe yüklenip +%30 veren demo sonya. Ninjitsu scorp ve sun god kotal kovalarım 75 ruh nedir ki ya bir kotal fiyatına 4 gold kart

Hocam ben de mi Kombat Pack alayım ya napayım. Adam gibi Netherrealm karakter lazım Quan Chi çıkar bir umut ama bir yandan da bir tarafım yemiyor çıkmaz diye. Challenge Pack bi tane iki de Kombat Pack açsam gene bir umut ışığı ama çok zor. Daha yeni DELK yi f1 ledim gene yetmiyor Boss Jade için

• Beyler acil taktik verin.
    Netherrealm Pack'e soul yetmiyor 344 soul'um var ne yapayım. İki Kombat Pack'i allahın emri açacağız öbürünü Elite mi açayım Challenge mı yardım beylerplz
  • Beyler sanırım kendimi kesicem
    İki Kombat Pack'i açtım ve Swarm Queen le Venomous Dvorah geldi arka arkaya
    Ne yapayım zaten tek atımlık canım kaldı Challenge mı Elite mi açayım? Yoksa iki Kombat daha mı
  • Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Flaming fist li kang i yazacaktım unuttum. Ben onların uanına ff liu kang koyuyorum veriyorum eline warth hammer ı tag in yaptıgında 5 saniye kritik veriyor. Bloksuz yakalarsa bone shield falan gelmezse sp 2 ile kim olursa olsun sag çıkmaz. Dediğin gibi cyrax da

Koyula bilir

Hat trick kung lao - flaming fist liu kang - ronin kenshi bu takımı deneyin.

Relic hunt için çok geç aldığın adam alsan bile yeterince geliştirmezsin ama illa netharealm karakteri olsun diyorsan challenge pack da daha çok çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.