Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de Bluestacks'le ilgili sorayım. Oyunun aynı yedeğini başka bir bilgisayara yüklediğim başka bir Bluestacks'e de yükleyip sonuç alabilir miyim?
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Evet hocam alırsın bu dediğini denedim ve başarılı oldu bende. Almış olduğun yedeğin geçmiş bir tarihteki challengenin yedeği olması lazım, bu olduktan sonra başka bilgisayarlarda sonuç alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MercenaryKiller -- 24 Kasım 2017; 22:17:12 >
  • Beyler hesabı versem, offline'dan Jason açabilecek bir babayiğit var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sans ya tamamen bende basta sinir oldum kac kere denedim cikmadi diye jason ama sonraki denemelerimde uc bes kere de cikti simdi anca 1 fuse yapabildim ruhum yok olsa daha da denerim

Arkadaslar da masallah yememis icmemis jason gelecek diye ruh biriktirmis bende elite packte indirim olunca kendimi kaybedip ne var ne yok bastimistim neyse

Bu arada sirada ki challenge ne daha gormedim barakadan sonra

• Jason oyle aham saham kard degil beyler oyunu 4 seneden beri oynayan 1 ri olarak bana gore

• Beyler o bu değil de önemli bir mevzu var. Şimdi ben genelde telefondan oynuyorum. Tablette de yüklü oyun. Telefonda çelıncı bitirdikten sonra tabletten açıyorum. Bazen sıfırlanmış oluyor bazen de sıfırlanmamış oluyor, telefondaki hesabı açıyorum telefondaki sıfırlanmış oluyor. Ve daha da ilginci Relic Hunt da sıfırlanmış oluyor. Şao kaan 2 fusede. Hileli hesaplar nedeniyle kartları 20K civarında tutmak istediğim için 3 yapmak istemiyorum. Resmen tahrik ediyorlar. Ama siz deneyebilirsiniz. Telefonda çelıncı bitirir bitirmez girmeniz de şart değil. Bana çok nadir denebilecek kadar az olmadı. Dikkat çekecek kadar, buraya yazmamı gerektirecek kadar fazla oldu. Hani bluestacks, hile sayılır banlanırım diye düşünüyorsanız hiçbir hile falan yok, bariz hatadır deneyebilirsiniz diye yazdım.

Çelınç oynamaktan, relic hunt oynamaktan iflahım kesildi arkadaş bu nedir ya. Relic'lerin ileride Shao Kahn'ın equipmentı için kullanılabileceğini düşünmesem hiç oynamayacağım ama ödül de veriyor Relic Hunt. Relic'leri toplasam, yeteri kadar Relic'e ulaşınca "Resurrect"e tıklamasam olur mu acaba? Yani Relic sayım 400 mesela ama Shao Kahn 3 fuse olması gerekirken 2 fuse.

Bu arada Relentless çok iyi beyler. Ben bi 5'li patlattım. Çok sık kaçtı.

• Bi üstte de yazdım. Challenge tekrarı için tablet tekniğini buldum ben. Ehehe. Bluestacks'i kurmadan önce tabletten bi açıp bakayım dedim. Tablette hard mode bitirilmiş görünüyo, sonra telefondan açıp bir baktım hiç oynanmamış. Aslında bu bluestacks olayına benzer bir yan var da anlayamıyorum galiba ben. Belki de uzun süredir bu tablet-telefon olayı vardı, biz bilmiyorduk.

• su wrath hammerde sey yaziyor shao khan in tacı ile birlikte kullanilirsa 4 tane guc verilecek gibi birsey acaba bu reliclerle o ekipman acilir mi

Hocam bluestacks'in olayı ikincil bir android cihaz görevi görmek. Yani sen bir cihazdan girince haliyle ikincil cihaz kanıyo bu duruma ve challenge sıfırlanmış oluyo. İos'te bu durum kesinlikle bir açık. Ama işin android kısmını sorarsan bana hile gibi geliyo neden ? Bende son zamanlarda oyun açılırken "Ban lifted" yazısı görüyorum. Acaba bu ayağını denk al ban yersin gibi birşey mi ?

• Beyler birşey sormak istiyorum. J. Cage ve Ermac ekipmanı x fuse olan varsa Diamond karaktere ikisini de takıp deneyecek birisi var mı? Malumunuz bu ekipmanlar sp2 yapıldığında 1bar gitmiyor iki ekipman olduğunda bu sefer 2 bar mı verir acaba? Öyle olursa kısır döngüye gireriz. Var mı deneyen gören arkadaş? Herkese iyi forumlar

• Şu relentes jv için ömrümden ömür gitti diamond karakterlerden zor çıkıyor relentes jv istatistik tutan varsa yardım lütfen . 3 fuse dayım yarın ders haftaya 7 dersten Sınav var

• Dark emperor liu kang

Vengenful shinnok

Hellspawn sıçorpiyon

Dark empress kitana

Dark raiden

Cold war sıçorpiyon

Revenant kung lao

Tournament quanchi

Klasik sıçorpiyon

Freddy kriko

Unstobaple jason

Yani düşünüyorum da gerçekten neatrealm karakter olarak relentlesse gerek var mı bu saydıklarımın çoğu zaten 7f çok zor çıkıyor hacılar görüş belirtin bu fakir kardeşinize?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 25 Kasım 2017; 12:46:27 >
  • Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Oynaması zevkli olduğu için alınabilir yoksa bu kadroya gererek Yok.

10-12 defa denedim gelmedi. Artık denemeyeceğim. Mileena lazım olduğunda so3 güne kadar çıkmadı sonra da çık fazla çıktı belki yine öyle olur. Son 2 gün belki denerim o zamana kadar indirim varken elit pakete yükleneceğim.

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Yani bende öyle düşünüyorum çok zor çıkıyor hocam ya illet oldum bir arkadaş iki hesabında neredeyse 7f yapacak hale gelmiş ben kaçıncı paketteyim saymayı bile bıraktım artık, gelmiyor lanet olasıca kart bir 30 sayfa önce diamond çıkmıyor diye ağlamıştım söylenmiştim esprilere vurmuştum kendimi bu diamondlara rahmet okuttu yeminlen bu kadar uğraştığıma değmeyecek sanki aklımda ki tek takım zaten hepsi 7f olduğu için şuydu

assasin jade - tournament quanchi - relentless jason

hani bütün sp lerden kaçarlar çıldırtırlar filan ayağına kursam mı diye düşündüm ama illallah dedirtti
  • Keske relic hunt sıfırlansa şuan yeniden başlasak

• ben relentlessten vazgeçip diamondlara devam ediyorum artık bu konuda yorum yapmıcam biraz statslarıda düşük geldi başka bir konuya değinicem

oyunda sp2si güçlü karakterlerden beni şaşırtanlara değinicem

uzun zamandır çıkan yeni karakterlerden dolayı kimse bahsetmiyor ama bu oyunda bir gunslinger erron black gerçeği var az evvel iceshield la adama bile full canı varken sp2 yapıp ezip geçtim statslarına bakıyorum maçtan sonra 60 70k hasar verdiğimi söylüyor şaka gibi ben körmüyüm kardeşim adamın resmen 7-8 tane 33.000 lik kırmızı hasarı oluyor sp2 de nasıl 60 70k :))

gunslinger la buldozer efekti yaratmak için muhakkak X fuse wrath hammer + yanına bir sun god kotal kahn koymalısınız factionsta kilitliyor ama challengelarda relic huntlarda takılmıyor birde yanına klassic goro koydunuz mu gunslinger erron black hayvani birşeye dönüşüyor böyle bir sp2 bir kaç karakterde gördüm şimdi onları yazayım bu arada talentimde sp2 %26 kuvvetlendirildi ona göre değerlendirin

herkesin bildiği üzere;

Sadece başlangıçta düşünürsek Dark emperor liu kang oyunun en büyük hayvanlarından biri challengelarda hard modda bile bossları birinci saniyede patates yapan bir arkadaş
    Gunslinger ERron black (blok mlok farketmeksizin hertürlü göçertiyor)
    revenious milena (fazla söze gerek yok)
    Klassic Liu kang o bir hayvan
    triborg subzero
    bloksuz yakalarsa Assasin Jade
    bloksuz yakalarsa Cold war sonya
    Spec ops scorpion
    Klassic raiden (rakibe power bastığı için sevmiyorum)
    Hellspawn scorp
    tournament quanchi bununda bloksuzu çok iyi
    slasher jason

şimdilik oynadıklarım bunlar aklınıza gelen olursa sizde ekleyin yeni başlayan uzun zamandır uzak kalanların beyninde bir şimşek çaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 25 Kasım 2017; 14:29:22 >

Daha önce de bahsetmiştim. Çelınç tekrarı yaptım falan yazıyordum. Hala yapıyorum. 2 telefonum var ve ikisinde de yüklü oyun. Fakat biri hatsız :) Öncelikle hatsızda oynuyorum oyunu (bu sizin için tablet olabilir yani) bitirdikten sonra hatlı olan telefonumla oyunu açıyorum fakat hem wifi kapalı olacak hattın kendi neti olacak 3g olması önemli. Ve evde en fazla 2 diş çeken bir yerde açacaksınız oyunu. Girerken muhmetemelen nete bağlanın gibi bi hata alacaksınız ''retry'' deyin. Ve ısrarla deyin. O açana kadar deyin. Açtığında yalnızca şaookan ve bedıl mod ve feşın vors açıksa yani challenge gözükmüyorsa bu iş tamamdır. Bazen gözükedebilir. Tıklamadan bişiye wifi açıyoruz ana ekranda iken ve hiçbir şeye tıklamadan çıkıyoruz oyundan. Sonra tekrar aynı yerden bu kez wifi açarak giriyoruz. Ve çelınça tıkladığımızda ''o da ne!!!'''???'' sıfırlanmış ve relic varsa o gün o da sıfırlanmıs :) Hadi kolay gele.

Edit: Sanırım ne kadar çok cihaz varsa o kadar çok tekrar yapabilirim :/ Benim olayda yalnızca 1 kez tekrar yapabiliyorsunuz :) Bulusteks falan olaylarında defalarca yapıyorlar. :) Bana 1 kez yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakatTanrıÖldü -- 25 Kasım 2017; 14:31:18 >

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Aynen bu glusengerin sp2 si hiç bir şey dinlemiyor. Ben 2f olunca keşfettim sp2 de savunmada savunmasız fark etmiyor karşıdakini Pert ediyor.

Birde benim fredy hayvanatı savunmasız yakalarsa tek sp2 ile 2 güçlü kartı öldürüyor.

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    aynen fredyi unutmuşum fredy de eğer %100 yapabilirsen o yuvarlak baloncukları birde savunmasız yakalarsan 2 kartı hertürlü götürür 3ncü karta sarktığıda oldu bir iki kere oda çok fena gunslingerda ise hele ki spec ops lara karşı filan buldozer gibi ezip geçer sp2 si hem blok kırıcı hemde otomatik olarak kritik hit her vuruşu talentten kritik hasar güçlendirmeyi sona dayayıp sp2 yede +%26 verdin mi gunslinger dehşetengiz birşeye dönüşüyor hele birde health kısmına tremorun shieldını %20 power güçlendirme shield kısmınada shinnokun kartını koyunca oda sp2 de cana dönüştürme şansı veriyor ha yanında birde dotd kitana koyarsan tam bir komediye dönüşüyor herif çok güçlü :)

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 25 Kasım 2017; 15:29:39 >

• Arkadaşlar kullanmadığınız bir hesabınız varsa verebilirmisiniz 1-2 level olsa da olur fark etmez ben yeni hesap kuramıyorum sildim yükledim yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.