Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende offline olarak rentless jason cardlardan deniyorum belki 30 kere actim bir turlu jason gelniyor sinir oldum

Bir seyi yanlismi yapiyorum nedir..yoksa daha mi cok denemek lazim arkadaslar yardimm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pü allah cezasını versin. Challenge dan gelen soul larla Jason Pack açtık Swarm Queen Dvorah çıktı

• Bende 810 tane soul vr acaba elite pavmi acayim yokaa jason pckmi sizce

• 2400 küsür ruh var bi türlü gelmedi relentes jv. Spec ops sco paketinde daha çabuk geliyordu nasıl paket arkadaş hiç çıkmıyor. Çıkarabilenler bir ses verin tüyo verin nasıl yapcaz geri

• A
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Bahadır -- 23 Kasım 2017; 23:59:58 >
  • Şimdi relici nasil sifirlayacaz :D

• Ben offline olarak biraz daha denedim sonunda cikti rentless jason bide fuse yaparsam bir iki tane daha ondan sonra haşırt diye palalarla ver arkadan 😁

• alacakll kullanıcısına yanıt
    hocam forumun 463. sayfasıydı sanırsam bir arkadaş video ile anlatmış.
  • XardaTR X kullanıcısına yanıt
    Barakadan sonra challenge ye düşmeyecekmiş bu

• Challenge tekrarı şu:

Offline yöntemini yapmayacak arkadaşlar Relentless için uğraşmasınlar bence. Çünkü offline'da bile zor çıkıyor.

• Kaç zamandır Relentless bekliyordum ama yorumlar gözümü korkutuyor. Zaten üşeniyorum offline yapmaya neyse artık başka bir bahara...

Bu arada offline yapanların hesabı askıya alınacak diye birşey okumuştum burda. Böyle bir şey var mı gerçekten?

• Toplamda 42 kere offline metod yaptım bizim palalı çıkmadı. So yapacağınız işe deyip aynı sayıda elit açtım sırf karşılaştırmak adına parmaklarım koptu üç adet diamond kazandım bu vesileyle önerim jason paketine hiç bulaşmayın diamond kovalamaya devam edin yada hiç harcamayın

Burada eski bir jason paket açma videosu var yüze yakın paket açıp sadece iki tane kazanmış yani değişen hiç birşey yok jason bizimle değilsin koçum

https://youtu.be/y0i1s9_Rq1U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 24 Kasım 2017; 14:20:19 >
  • Bu palalı bir hafta sonraki challenge ye düşmeyecek mi zaten.

• Beyler sizde mi sorun var yoksa bende mi bilmiyorum ama dün akşamdan bu saate toplamda 12 Relentless (4 fuse bir hesap, 6 fuse bir hesap. 7 fuse yapmam lazım daha bitmedi.), 1 Hellspawn, 1. K. Liu Kang çıkardım. Ki durup dinlenmeden sadece offline yapmış değilim.

Bence pes etmeyin, Relentless senede bir geliyor. Ben çok pişman olmuştum sonra.
  • Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Aman Hocam. Bu adam senede 1 defa gelen bir adam. Early access pack değil. Challenge'la gelmez, bir pack'le gelir ve gider. Mutlaka almaya çalış. Offline'la tabii.

• Bi tane geldi kaldı 7 tane can dayanacak mı ya da şarj bilemeyeceğim ilerleyen var mı 2 fuse 3 fuse var mı ??

• Ben önceki geldiğinde 5 fuse yapmıştım 7 yapmayın bence hileciler gelmesin. Oyunun en zevkli karakterinden biri r.jason , pes etmeyin alın.

• Tusubasa. T kullanıcısına yanıt
    Ben 3 fuse yaptım şu ana kadar
  • Ahan da fulledim:

Evet hileli hesaplar nedeniyle fullememek lazımdı belki ama hesap zaten cortlamış. Slasher'ın full olduğu yerde Relentless'ı boynu bükük bırakamazdım. Dikkat ederseniz İnferno, Hat-Trick, Blood God falan da Relentless almaya çalışırken çıktı. Yani bazen ikinci açışta çıktığı da oldu. Asıl hesabımda aylardır Relentless gelecek diye ruh kastım. Gelince de daattım kendimi. Geçen gün oğlum sağolsun Netherrralm pack açtı falan. 6500 ruhlardan 2000'lere kadar indim.

Aha bu da yeni hesabım:

Güç dengesini bozmamak adına 4'te bıraktım.

• arkadaşlar belki bilgisi olan vardır,şuan bluestackse oyunu yükledim,direk mailimi ve şifremi girsem hesabım acılır değil mi? bi kere telefonda yapmaya calısmıstım varolan hesabı girdiğim başka bir maile taşımıştı
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.