Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shao khan kulesinin taktigi var mi arkadaslar son yerdeyim ama surekli ruh harcayip sagligi yeniliyorum baska yolu var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOro ve shao khanın olduğu takımı yenince oyun kapanıyor :(

• Goro-DOTD Kitana ve DL Kotal Kahn ekibine tabii ki hileli hesap geldi. Goro ölümünde regen yaptı ama dirilince yapmadı. O da bir şey tabii ama yine de adam ölüyor ve diriliyor sonuçta. Oyundan da attı tabii ki yine Goro olduğu için. Şu hileli hesaplara ve oyundan atmalara çözüm bulsalar harika oyun olacak.

• Redzepi kullanıcısına yanıt
    bende son yerde takıldım kaldım.
  • Shao Khan kulesini bitirdim ve 60 tane şu mor şeylerden birikti bunlar ne ve nasıl kullanacağız artı "Shao Khan" nasıl fuseleyeceğiz bi bilgisi olan var mı?

• Shao kahn reliv hunt ne zaman bitiyor tüm challangelar bitince kayboluyor süresi gözükmüyor .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Love_For_You kullanıcısına yanıt
    Nimple reptile varsa regen yaparsanız karakter healtlerini de fulleyebiliyorsunuz ben mournful kitana ve nimble ile hiç soul harcamadan bitirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lajvard

Nimple reptile varsa regen yaparsanız karakter healtlerini de fulleyebiliyorsunuz ben mournful kitana ve nimble ile hiç soul harcamadan bitirdim.

Regen ne demek :))

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Regeneration , csn yenileme

• X-ray yaparak herhangi bir maçta deneyin takımın canı çok az kalsa bile neredeyse full oluyor. Bir iyi tarafı daha 30.000 coinlik paketlerden nimble, a list johhny cage ve cryo... sub-zero bol miktarda çıkabiliyor.
  • Arkadaşlar kesin olarak nasıl yapıyoruz challenge tekrar işini. Android için soruyorum sadece.

• O değil de bu hileli hesapları neeeaapppcazz yeeaaa?

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt

• lajvard L kullanıcısına yanıt
    Ben de bahsetmek istiyordum bundan. Reptile'ın regen'i inanılmaz. DOTD Kitana'dan daha iyi. Canı kalmamış adamı fullüyo resmen. Vuruşları seri olduğu için de SP3 barı çabuk da doluyor. Nimble gerçekten çok iyi bir kart. Ki benim ally kartımdır. Aklı olan ally olarak seçiyordur zaten.

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    Yapılacak tek şey benim gibi oyunu bırakmak.

• Youtubeda bir videoda yorumlarda challegence repeatten dolayı hesabı askıya alınanlar olmuş.Ben de cp yapmayı düşünüyorum ama o kadar emeğim boşa gitsin istemiyorum,yapsam böyle bir şey olur mu ? Offline kard pack glitch için de aynı endişedeyim.
  • Link var mı kardeşim

• Tilterino T kullanıcısına yanıt
    Glitch yüzünden askıya almazlar android hackerdan geçilmiyor önce onları halletsinler.Güncellemeyle düzeltmeleri lazım oyun challenge resetliyorsa yoksa bu kadar hacker varken normal kullanan niye faydalanmasın ki glitchten
    İosta daha bugün 7 fuse Shao Kahn geldi karşıma fw de yendim ama yapmış adam 7 fuse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evsen81 -- 9 Ekim 2017; 23:18:44 >
  • ekimm042 kullanıcısına yanıt
    Android de yapan olmadı iostaki bir glitch olabilir.

• Bence de çelınç resetleme işinden uzak durun. Offline kard pack açma gibi bir şey değil bence bu. Ki çelınç resetleme iyiden iyiye hileye yakın duruyor bana göre.

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.