Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (534. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.885
Cevap
79
Favori
539.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam. Merakla ve heyecanla bekliyoruz.

(Beyler bu arkadaş kim?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ne bilader &75 kritik m i olur?

bu 4 bar power olayıda fena olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=Dit-GiHafOo
  • Beyler factionda rakipte classic goro varsa oyun yalan oluyor ya takılıyor kapanıyor ya da maç asla sona ermiyor goro mal gibi ortada duruyor dokunamıyorsun oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorsun kısaca goro bug ların efendisi olmuş

• Arkadaşlar rica etsem birisi bana androidde challange nasıl sıfırlanır anlatabilir mi? daha önce girdiğim mücadele vardı 2 saattir deniyorum sıfırlanmıyor.. Acaba anlık mı sıfırlaman gerekiyor yoksa 1-2 gün önce girdiğin mücadeleyi yinede sıfırlayabiliyor musun?
  • Shao kahnın you suck demesi ve pis kahkahası resmen terapi gibi sürekli oyuna sokup çıkarıyorum birde sanıvıl biç diyen bir karakter istiyorum yönetimden

• Bu oyun hala oynanmıyor. Güncelleme geldi biraz fw oynayayım dedim yok olmuyor. Full kartları bırak üç fuse kartlara bile hackerların full gorolu, shaokhanlı, triborglu ve jadeli takımları geliyor. Challange oynayım ve relicleri alayım yeter. Artık full kartlarla celinçta en kısa maç bitirme rekorumu geliştiririm.

İnj2 ye devam. Zaten raiden, subzero orada da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkanak18

Bu oyun hala oynanmıyor. Güncelleme geldi biraz fw oynayayım dedim yok olmuyor. Full kartları bırak üç fuse kartlara bile hackerların full gorolu, shaokhanlı, triborglu ve jadeli takımları geliyor. Challange oynayım ve relicleri alayım yeter. Artık full kartlarla celinçta en kısa maç bitirme rekorumu geliştiririm.

İnj2 ye devam. Zaten raiden, subzero orada da var.

Aynen usta az önce girdim oyuna girmez olaydım , iyice çoğaldı bunlar yeni yeni isimler türedi.

• barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Evet Homkx dışında farklı isimlerde bir sürü hesap var. Hepsinin hileside farklı. Kimisinin basic atağı, kimisinin spsi, sağlığı güçlü. Baziları her vuruşu bloksuz ve blok kırmadan geri yansıtiyor. Çeşit çeşitler.

ESkhan ve kgoro çok iyi değil. Hala en iyi elmas sırasıyla rmileena, kraiden ve klui.

Bu arada ruhları bitirdikten sonra paketlere indirim geldi.

• Daha önce mesaj yazmıştım ama cevap veren olmamış, tek bende mi sorun var bilmiyorum. Karakterlerin her oyuna girdiğimizde azalan barlardan bahsediyorum ve bende bitince 2-3 saat geçmesine rağmen fullenmiyor 3-4 bazen de 1 barda kalıyor.Oyunu sildim tekrar yükledim değişen bişey olmadı.Nasıl düzeltebilirim bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Vengerful Shinnok
    Kongqueror Saho Kahn
    Shirai Ryu Takeda

Şunların özelliklerini yazabilecek bi arkadaş var mı acaba?
  • Ben eski ismimle OyununGozu:)Hani şu karakterlerin çevirisini yapan.

• Klassic Goro bana daha çıkmadı fakat Youtube'dan izlediğime göre hızlı ve sp 'ileri iyi.Zaten kartın değerleri de çok güzel.Diğerlerine bakma fırsatım olunca sizlere dönerim.

• Challange tekrarını yaptım iOSta çok da güzel oldu shinnok 3 fuse +350-400 soul.Bu arada shao kağnı tower de sonlardaydım 2. turumda 40 fragment veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tilterino

Daha önce mesaj yazmıştım ama cevap veren olmamış, tek bende mi sorun var bilmiyorum. Karakterlerin her oyuna girdiğimizde azalan barlardan bahsediyorum ve bende bitince 2-3 saat geçmesine rağmen fullenmiyor 3-4 bazen de 1 barda kalıyor.Oyunu sildim tekrar yükledim değişen bişey olmadı.Nasıl düzeltebilirim bu konuda bilgisi olan var mı?

Böyle bir durum ilk sizin başınıza gelmiş. Oyunu silip yüklemişsiniz , başka ne yapılır bilemiyorum.

• Sı.tığımın oyunu o kadar Elite açmama rağmen bir tane bile elmas kart vermeyi geç KW Sonya, R Kenshi ve Dark Raiden'dan başka birşey vermiyor.

• Shao Khan sonunda elime geçti.Özellikleri iyi duruyor.

• Anladım. Biliyorum eski ismini.

• Goro 3 fuse oldu. Full wrath hammer'la 50 level 27K, Wrath hammer'sız 23K. Demek ki 5 fuse, 30K civarı olur. Şu 3 fuse haliyle bile hileli hesaplar geliyor. İleride hileli hesaplar meselesinin çözüleceği düşüncesiyle yatırım mantığıyla fuselüyorum Goro'yu. Yoksa evet oynanacak durumda değil. Gerçi K. Liu Kang-Hellspawn-SOSC ekibi gibi ekipler hileli hesapları da yeniyor. Çok güçlü ekipler de çözüm olabilir.

• Biri yeni karakterlerin özelliklerini yazabilir mi?

O değil de! Bırak makarayı :D Biliyorsan yaz da biz de yolumuza bakalım :D

Sana gıcık olamıyorum :D Visceroid midir nedir ona gıcığım hala.

Goro'yu bende aldım.

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    Hacı abi Goro, ekibindeki herkesin attack değerini % 20 arttırıyor ve öldükten 10 saniye sonra % 50 health'le geri dönüyor. Shao Kahn'ı da çok anlamadım ama % 45 şansla rakibin ekibindeki bir kişiyi direk öldürüyor galiba. Bi de equipment'ı Shao Kahn'a 2 bar power veriyor. Bi de dışarıdayken outworld takım arkadaşlarına Bounty gibi yardım ediyor.

Elim değmişken Gold Goro'yu da yazayım. Yamulmuyorsam bu, takım arkadaşlarının speciallarına ateş özelliğinin eklenmesini sağlıyor. Yani meselam Reptile SP1 yaptı zehirledi, üstüne birden yanmaya da başlıyor eleman. Evlerden ırak! Düşünsene adam sana zehir atıyo, üstüne bi de yanıyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 7 Ekim 2017; 18:1:25 >
  • 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.