Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu 51 level son level mi artmıyorda ikinci sorumda bu onine oyunda oyun aynı andamı oynanıyor acaba oynarken bazen oyunu durduryoruz ya karşıdaki kişide duruyormu acaba sistem nasıl işliyor???
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    51 lvl son. online oyundada karşı tarafta çevrimiçi olan her hangi birinin oyuncularından kurulu takımı sistem kendi derleyip karşımıza çıkarıyor diye biliyorum. yani rakibinin haberi yok ve rakibin oyuncularının kaybı kazancı yok.
  • Spec Ops Scorpion'u kimlerin yanına koyuyorsunuz arkadaşlar? SOSC'lu etkili takım önerileriniz nelerdir? Hangi equipment card SOSC'a iyi gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roverevor R kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam sağolun bu battle towwrsde sondan bir onceki kulenin son turundayım dark magic var bir turlu yenemedim nasıl yenecem anlamadım
  • Jade'nin sp1 i ne işe yarıyor söyleyebilecek var mi?

• Arkadaşlar nacizane bir sorum var. Ben ıphone 7 kullanıcısıyım yaklaşık 15 20 gündür oynuyorum oyunu yeni sayılırım yani. Öncelikle soul hakkında bir kaç sorum olucak. Ben 15 günde sadece 360 soul kasabildim forumda 1 ayda 2 3 k soul kasablar görüyorum bunun formülü nedir ? İkinci sorum ise offline yöntemi hakkında. İphone larda clear data muhabbeti var mı var ise nasıl yapılıyor. Ben 3 hesap açtım wbid ten 3 ünü de ana hesabıma entegre etmek için soruyor farklı bir 1 lvl hesap açamadım. Clear data olmadan da mümkün değil sanırım. İphone kullanan arkadaşlar aydınlatırsa konu hakkında sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar 🙂🙂

• Günlük görevleri hergün yaparsan günde 15 taneden 450
    faction warsta championsa kadar girersen(ben ancak oraya girebiliyorum o yüzden baz aldım) ayda 15 kez felan 80 taneden 1200
    her challenge tamamlarsan yaklaşık 300-350 soul(triborglar hariç) haftalık olursa challengeler ayda 1200-1300 arası
    test your luck tan ,shao kahn towerden yada battle modeden gelebilecekleri saymıyorum çünkü onların sürekliliği yok, yani bu dediklerimi yaparsan ayda yaklaşık 2500-3000 arası rakamlara ulaşman mümkün.

iphonem yok :)
  • Teşekkir ederim hocam. Sanırım daha yeni olduğumdan ötürü ben challenge ların sadece silver tiers only olan kısmına kadar gelebiliyorum gerisi beni aşan taleplerde bulunuyor

• HeCToR45 H kullanıcısına yanıt
    Öyledir o çok da şaapmamak lazım.

• JADE NİN SP1 İ NE BOQA YARIYOR.? SÖYLEYECEK VAR MI?

BU ARADA TEKRAR OYNADIM SMOKE İÇİNDE. İKİ KEZ.

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    Shield yani Kung Lao'nun SP2'sinde çıkan kalkanı kırıyor galiba. Ya da rakibin kolay hasar almasını sağlıyor.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Bir türlü anlayamadım da. Ondan sordum. Ama ilk dediğin daha mantıklı geldi usta. Kalkan kırma olayı.

• Spec Ops Scorpion pack'i gitti arkadaşlar. Bir iki güne yeni güncelleme bekleniyor.

Kalkan kırma dediği toughness in(dayaniklilik) kırılması. Toughnessı yüksek kartlar düşük olanlardan daha az hasar alır. (Örneğin toughnessı yüksek kart Jax, düşük ise raiden).Kırıldığında ise kartlar daha fazla hasar alır(neredeyse %50-%80 artıyor. Zaten yapay zeka zırhı kırılan kartı hemen kaçırır. ).

Aynı özellik hwjaxın sp2 sinde de var.

• Ne kadar doğru bilemem ama şöyle bir video izledim az önce:https://www.youtube.com/watch?v=UnCb0BI86q4

Injustice Sub-Zero lafları official forumda da dolaşıyor sürekli zaten. Aslı astarı nedir bilemem. Bu videoda diamond kart olarak var bu karakter. İkinci bir netherrealm pack falan filan. Ohoooo... Video doğruysa çarşı karışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 18 Temmuz 2017; 14:28:12 >
  • Fake...
  • Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkürler. :)

Bu arada video aşırı fake. Artık çıkan her karakter en kötü 1K ile başlıyor. 810 falan saçma geldi. Bu tarz videolardan çok var.

Benim dikkatimi çeken shinnok oldu bildiğin bonesharper a diamond çerçeve koymuş. Ama o kartlardan biri veya birkaçı gelir. Bence takeda kesin gelir.

• Bir facebook sayfasında denk geldim.Hilede son nokta sanırım...

Adamlar göstere göstere yapıyor ama müdahale eden yok yazık...

• mosyozzz M kullanıcısına yanıt
    Kartlar gelmez demek istemedim zaten Muhakkak gelir. Ama 810 falan saçma. Bugünden itibaren gelecek her kart en kötü 900 üzeri. Ki 950 üzeri hatta. Ama bakalım.

Bu arada gitmemiş Scorpion pack falan. Baya baya duruyor şerefsiz.

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.