Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen dark empress kitana alacağız sevdigim karakterlerden biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tam dediğinizi deneyecektim test your luck ekranı karşıma geldi asıl hesabımda.. Dün gece 02:00 dan sonra gelmişti bu gece 23:00 gibi girdim diğer hesaba geçiş yaparım diye ama olmadı 2 gündür yapamıyorum :)) Test your luck ekranında bir şey seçmeden çıktım oyundan sonra veriyi temizledim yedek hesabıma giriş yaptım offline denemek için ama bu seferde asıl hesabıma girdiğimde test your luck gelmedi sıfırlanmış olabilir mi ?

• Dark kitana değilde dark raiden gelse ortam tam ona göre yakan , kanatan , zehirleyen zibil tane adam geldi.

• X-e X kullanıcısına yanıt
    Sifirlanmamistir en az 7 8 defa secmeden gitti ekran 😂

• Dark Empress'tan Wretch'i çıkarmak uğruna iki tane almıştım. İyi geldi de ne zamana kadar böyle kaçak dövüşecekler merak ediyorum. Biriktire biriktire 3200 soul oldu. 2160 galiba 5 fuselü bir diamond karaktere yetiyor. Geri kalana da emin değilim ama Cold War Sonya olmazsa olmaz gibime geliyor. Gerçi bi de Dark Raiden gelirse çarşı karışır. Benim High Tech Jacquie sevdam da başka bahara kalır artık. Undead'e hiç girmedim bile. Tek fuselü duruyor öyle.

• Baktım güncellemenin geleceği yok ben de soulslara kıydım Elder God Kenshi 'yi fulledim sonra 7'li FATAL BATTLE de oynadım yedincisine geldim ve sonuç ✌

http://www.imgim.com/screenshot_20170422-081347.png

http://www.imgim.com/screenshot_20170422-081410.png

Bu takımı karşısına ne çıkaraa çıksın ezer geçer bi klasik scorpion yerine spec ops scorpion olursa işte o zaman ayrı bir yenilmez olur 👍🏻✌

• Hocam olmuyor dediğiniz gibi yaptım. Offline yöntemi ile asıl hesabıma geçiş yaptığımda test your luck ekranı gelmiyor bile :)

• Bu challenge bitince 5000 soul olacak , indirim bekliyorum geldiği an 5-6 karakter fulleyecem ronin , assasin , cassie , erron bunlar 5 fuse , 7 yapacam. Elder kenshi çok iyi cellange pack e gelirse onuda fullerim.

• X-e X kullanıcısına yanıt
    Bir ara oluyordu. Bende denemiştim. Ama artık Tyluck için offline olmuyor boşuna uğraşmayın. Uğraşmayada deymez.

• quote:

Orijinalden alıntı: barbarturk

Bu challenge bitince 5000 soul olacak , indirim bekliyorum geldiği an 5-6 karakter fulleyecem ronin , assasin , cassie , erron bunlar 5 fuse , 7 yapacam. Elder kenshi çok iyi cellange pack e gelirse onuda fullerim.

Sanmıyorum geleceğini ama her an herşey olabilir

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam zaten sıfırlanmış 50 günlük tyluck uğraşmam artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-e -- 22 Nisan 2017; 14:53:21 >
  • barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Ben elder kenshi den çok emin değilim ya. Bu talent meselesi elder'ın özelliğini azalttı bence. Special yapıyorsun hop adam ölmemiş baştan.

• Aynen talent olayı var ama yinede spleri güzel elderlere kritik işlemiyor 1. Sp power drain yapıyo o bile fuselemek için yeter. Power drain yapan çok karakter yok en çok specops takımında var mertailde bi prossed var gold olarak neterealm takımında yok diye biliyorum o takıma monte ederim muhtemelen yada elder takımı yaparım shinnok elder kenshi dark raiden. İndirim olayı oluyor sürekli bence bu aralar yaparlar güncellemeden hemen önce.

• barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Aslında evet power drain önemli.

O değil de bomba takımı açıklıyorum: Cold War Sub-Zero, Cold War Sonya, High Tech Jacquie. High Tech spec ops olduu için, Sub-Zero cold war olduğu için Sonya'nın power'ı arttırmaz mı?

Bi de bu Triborg Sub-Zero ile Cold War Sub-Zero birbirlerini tamamlıyorlar gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

Baktım güncellemenin geleceği yok ben de soulslara kıydım Elder God Kenshi 'yi fulledim sonra 7'li FATAL BATTLE de oynadım yedincisine geldim ve sonuç ✌

http://www.imgim.com/screenshot_20170422-081347.png

http://www.imgim.com/screenshot_20170422-081410.png

Bu takımı karşısına ne çıkaraa çıksın ezer geçer bi klasik scorpion yerine spec ops scorpion olursa işte o zaman ayrı bir yenilmez olur 👍🏻✌

Hocam klasik scorpion bende de 7 fuse fakat güç 31 k can 51 k sizde 36k ya 66 k neden acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Hocam Wrath Hammer ve health veren bir zırh takılı muhakkak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MediaChronic

Hocam Wrath Hammer ve health veren bir zırh takılı muhakkak.

Hocam ama üzerinde herhangi bir ekipman gözükmüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark raiden iyi midir ? Alip fuselesem ?

• bence çok iyidir. triborg ları tek başına dövebilen tek karakter :)
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.