Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel takım olmuş dediğin gibi elder god ilerleyen günlerde çeşitler artar büyük ihtimal shokahn gelir ilk olarak. Shangshung gelirmi bilmem ama dark kitana onun benzer özelliğini almış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelin fuselediğimiz hatta fullediğimiz çelınç karakterlerini ve memnuniyet derecemizi yazalım:

1-DOTD Kitana: Full. Outworld'e regen vermesi muazzam bir özellik. Ama çok güçlü değil. Bir de SP2'si için gardsız yakalamak lazım. En sık kullandığım ekip arkadaşları Assassin ve Dark Lord Kotal Kahn.

2-Dark Lord Kotal Kahn: Full. DOTD Kitana ile çok uyumlu. Çünkü hem SP2'sindeki Osh-Tech her öldüğünde regen kazanılıyor hem de DOTD, poison yaptıktan sonra SP1 ile kanama yapması çok iyi oluyor. Bütün bunlara maçın ateşle başlamasını sağlayan eq eklenince seyreyle cümbüşü. Atakları seri; ama SP2'si, DOTD'e pas vermesi dışında çok zayıf.

3-Markman Kung Jin: Full. Adamım. Çok seri. Bazen bir adamın kafasını kaldırmasına bile müsaade etmeden aaz burun dalıyor. Ama işte basic finishing'i her zaman yapabilmek lazım. Güçsüz kart olması dezavantaj. Öyle 5000+5000+5000+5000+7000'lik bir ekipte iş yapamaz. Önemli değil diyorsanız zevkli bir karttır. Sağına Ninjitsu, soluna Cyromancer'ı koydum, takılıyoruz. Sıkı maçlar oluyor.

Olası fuselemelerim arasında High Tech Jacquie de var ama bakalım.

• 1- uhjc : tek başına dağıtır, comboları zincirleme devam eder, rakip takım bazen dokunamadan maç biter. kesinlikle çok iyi. 1200 gibi bir atak seviyesi olsa muhtemelen oyunun en iyi 3 kartından biri olurdu.

2- kr : canavar, muhtemelen en iyisi.

3- dr : triborg takımını tek başına dağıtabilen tek kart. bütün DOT ları tersine çevirmesi ile kimseye benzemez. 1200 gibi bir atak seviyesi olsa muhtemelen oyunun en iyi 3 kartından biri olurdu.

4- sjv: adamım :) 2 defa dirilip, 1 bar power ile başlaması ile maç içinde bikaç defa xray yapmanızı sağlar. unblockable sp1 ve sp2 si cabası. bire bir de hacamat edemeyeceği adam yok. :)

5- ujv : aylarca champion um olarak kaldı, sjv yi aldıktan sonra 2. plana düştü. regen özelliği ile çok can yakar ama kabul etmek gerekiyor, çok daha güçlü kartlar geldiği için eskisi gibi değil. 313 soul ile alınabilir olması ise güzel. o fiyata alınabilecek en iyi kart.

6- mk : seksi kız :) 1 bar power verdiği için outworld takımlarının vazgeçilmezi.

• Arkadaşlar yanlış olmasın ama her kart solo olmak zorunda değil.

Elder god kenshi solo bir kart değil ama elder god takımda agız sulandıran yardımcı bir kart bence.klasik ve dark raidenın yanında çoşturuyor adeta.zaten yanlarında bir power drain yapacak kart lazımdı.kritiği sıfırlayıp üsyüne kritik sanşı vermesi, yemede yanında yat kıvamına getirmiş açıkcası :)

• Yeni güncelleme hakkında bilgisi olan var mı? Ne zaman yayınlanacağı ve hangi karakterlerin olacağı hakkında bilgi sahibi olan?

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Elimde full kart(altın ve elmas) 18 tane. Fakat challange kartlarından iki kartı fullemişim.

1. Hwjax. Sp2si tüm takıma vuruyor. Aktif kartın zırhını kırıp daha fazla hasar almasına sebep oluyor. Kwsonyanın zırhını da kırıyor. Spec opslara dayanıklilik veriyor. Kendi ekipmanı ile tank gibi bir karta dönüşüyor. Blok yaparken sp ve temel atakları yansıtıyor. Bazen blok yaparak karşılaşma kazanabilirsiniz. Hızlı ve solo yapabilen bir kart.

2.Klasik Kano. İndirime girdiğinde fullediğim bir kart. Blok yapan rakibi sersemletip kritik vuruyor. Blok kırıcı kullanmaya gerek yok. Relentlessa karşı etkili. Sp2 si blok kırıyor ve yakma yapıyor. Düşük statlar eksi yönü. Benim için oynaması eğlenceli bir kart. İyi kafa atıyor.

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    Adamlar son güne kadar hiç renk vermiyorlar. Açiklanana kadar bekleyeceğiz.

• Aynen delirticekler ya insan bi bilgi verir ya o da yok adamlar bekleme konusunda prof olmuş takmıyolar biler sinir oldum iyice

• Ödül bugün değilmiş yine bi iş çeviriyo bunlar.

• Bu güncellemedede yeni bir karakter gelmezse zaten oyun iyice dibe çökecek oyuncu sayısını kaybedecek. Xl deki birkaç karakteri getirmeler gerekiyor çok fazla aynı karakterler üzerinden gittiler

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan280

Bu güncellemedede yeni bir karakter gelmezse zaten oyun iyice dibe çökecek oyuncu sayısını kaybedecek. Xl deki birkaç karakteri getirmeler gerekiyor çok fazla aynı karakterler üzerinden gittiler

Katılıyorum size

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perşembe günü güncelleme geliyor sanırım. Challenge biter bitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: FakatTanrıÖldü

Perşembe günü güncelleme geliyor sanırım. Challenge biter bitmez.

Hocam bu perşembe değildir bu perşembe ücretli satın alma bitiyor

• Test your luck'ta high tech jacqui kaçırdım bugün gele gele 5000 coin geldi. Acayip canım sıkıldı.

Umarim gelecek güncellemede offline mod olayına bir önlem almazlar.

Fw'de ilk kez milyonun üstüne çıkıp master kastım ama sıralamada kalmak çok zor. Bir daha bu kadar çok oynayıp vakit kaybetmem. Champion en ideali.

Bir de yeni bir indirim ne zaman gelecek acaba. Zar zor 300-500 soul birikiyor onu da har vurup harman savurmak istemiyorum.

Ekleme: sizce fw storedan ne alayım? Ekipmanları birer kez, delk ve k. Scorp. Birer kez aldım. Delk'i fuselemeyi düşünüyorum. Ya da klasik subzero veya tanyayı alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiLgiSeaRcheR -- 21 Şubat 2017; 16:51:32 >
  • BiLgiSeaRcheR kullanıcısına yanıt
    fw ye katıldığımız karakterlere göre mi puan alıyoruz usta mesela benim maç sonucu kazandığım puan 3000 ama birinin yazısında gördüm karakteri 70k üstü olduğu için 27000 puan alıyordu varmıdır öyle bir şey ?
  • BiLgiSeaRcheR kullanıcısına yanıt
    ayrıca 1200 soul var ve slasher jason voorhees almak istiyorum hangi pack i acmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

quote:

Orijinalden alıntı: FakatTanrıÖldü

Perşembe günü güncelleme geliyor sanırım. Challenge biter bitmez.

Hocam bu perşembe değildir bu perşembe ücretli satın alma bitiyor

Yanlış yazdım hata bende. Ücretli paket biter bitmez demek istedim. Kafamda öyle bir şey var yani. Perşembe o bitince muhtemelen yeni güncelleme ile yeni satın alınmak üzere bir paket gelir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alphaghost

ayrıca 1200 soul var ve slasher jason voorhees almak istiyorum hangi pack i acmam lazım

Slasher alamazsın malesef. O paket olarak geliyor. Ve yeni güncelleme ile belki (hiç sanmamakla beraber) challenge packten çıkabilir. Ama şu an için hiçbir pack'ten çıkmıyor ne yazık ki.

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler

peki relentless jason voorhees de ayrı bir paket olarak mı geldi. sanırsam en sade jason combat packten çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphaghost -- 22 Şubat 2017; 0:8:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphaghost

anladım teşekkürler

peki relentless jason voorhees de ayrı bir paket olarak mı geldi. sanırsam en sade jason combat packten çıkıyor

Ayrı bir paketten geliyordu.

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.