Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacilar, simdi bu 57 gece muhabbeti icin kacta girelim ? oduller kacta verilecek ?
  • bi kardeşimiz yeni başlayan bana yardımcı olursa süper olur valla :=)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi sinirden çıldırıcam ya adamlar hile yapıyolar ya son dakka da 11. Oldum resim de yüklenmiyo size gösteriyim deli olcam ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

Abi sinirden çıldırıcam ya adamlar hile yapıyolar ya son dakka da 11. Oldum resim de yüklenmiyo size gösteriyim deli olcam ya

bu kadar da olmaz. Yinede eline sağlık çok uğraş emek verdin burada bizi bilgilendirdin , süreç nasıldı? Günde kaç saat oynadın? Ekibini gördük biliyoruz bu 3 ekip dışında başka karakterler kullandinmi biraz bunları anlat.

• Bu sefer üç kez verdi hediyeleri ah be

Bu arada kombat pack kasmaya devam.

• O değil de Ninjitsu, Cyromancer, Marksman ekibi çalışmıyor. Özellikle filaş tıransfer Ninjitsu'dan çok şeyler beklemiştim; ama olmadı. Karşılarına fazla güçlü rakipler geliyor. Ama sen dur. Demolitian ve Sun God'ı da fulleyeyim, o zaman görürsünüz siz.

Şaka maka Ninjitsu-Sun God-Tanya ekibi ekibinde Tanya coşuyor. Bu, Tanya'nın DELK'ten bir diğer üstünlüğüdür beyler. DELK martial arts/netherrealm olduğu için bu tür varyasyonlara çok açık değil. Reptile-Cyromancer-Tanya ekibinde de bu sefer health çok güçlü oluyor meselam.

• O değil de faction wars'ta 4 kart yer alsa yeni güncellemede, mütüş olurdu. Ki planlar arasında var bence bu. Varyasyonlara gel.

• CüktenAdaM kullanıcısına yanıt
    Gümüş karakterlerden kenshi en iyisi onu fuse(aynı karttan alınca fuse oluyor) yap yanına kung jin ve jax koy. Diğer gümüş kartlar cassie cage+sonya+jhonny cage al. Soulları biriktir sevdiğin ne ise onu al. Gold kano 90k altın bence değmez istersen alırsın.

Gümüş kenshi sonya blade ve scorpion şeklinde bir takım kurunuz

Şu anda talentlerde hucum ağırlıklı gidin ileride takımınızdaki elemanlarla istediğiniz şekilde değiştirirsiniz.

Şimdilik Soullerinizi harcamayın biriktirip ilerde beğendiğiniz karakterleri almak için kullanırsınız

Bol bol faction Wars oynayın

Aynı oyuncuyu yedi kere daha alabilirsiniz buna fuselemek denir üstünde yazar kaç kere aldığınız ve bu konunun geçmiş yorumlarını okuyun çok istifade edeceğiniz bilgiler bulursunuz

• allah sizden razı olsun valla fuse nedemek onuda ögrendim sagolasınız dediginz şekil kenshi için baya para biriktircez artık napalım :) . online maç yapınca ne oluyor faction varmı yararı ?

• Sıralama

Önce ;

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2256042/75a5e582-db42-4e92-bc08-8f27f65b6eb9.png

Sonra ;

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2256042/792b02fc-8c59-4d23-b921-7b25b797c2e1.png

HİLE VAR YA günde 1 saatte bir 2 saatte bir hep bu 3 takımla oynuyordum arada ekstradan

i.scorpıon-c.sub-zero-p.mileena

A list Johnny cage - bu koinsle fuselenen cassie cage ve yine koinsle fuselenen jaqui biriggs

Bunlarda ekstradan oynadığıö ve

4,000 + 4,000 + 4,500 + 5,000 + 7,000 veriyordu

Yani toplamda 5 tane sağlam takımla saatte bir 2 saatte bir falan oynuyordum ama gel gör ki yok abi bi daha yapmam hiç gerek yok zaten ödüller hiç üst üste de gelmiyo bende oyunda nasıl bi şansızlık varsa hiç bişey olduğu gibi gitmiyo çok bozuldum bu sıralamaya ya @barbarturk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan1010 -- 14 Şubat 2017; 1:26:51 >

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Ninjutsu, dsonya, cmsz vasat kartlar. %30 atak/sağlık artışıyla uğraşılmaz. Kullanacaksan silver kenshinin yanında çok faydalılar.

Benim tercihim

Marksman kunjini +htkunglao+cyrax

Mmkjne rovelveri ver kritik vuruş şansı artsın ve blok kırsın.

Mmkj htkl ve cyrax pasifi sayesinde kritik vurduğunda ikibuçuk kat fazla vurur. Sp2 yaptığında da neredeyse her vuruş kritik olur. Zaten hızlı bir kart ortalığı dağıtıyor

Tanyayı da aynı şekilde kullanabilirsin.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

Ninjitsu ve d sonya vasat kartlar ve agırlar.

Zaten iyi olan kart bu kadar kolay çıkmıyor

Marksman nereden çıkıyor o kadar bakım hiç denk gelmedi bana onunda özel packimi var

• sinan280 S kullanıcısına yanıt
    Marksman challange kartı. Challange packte var.

Kesinlikle silver Kenshi almalısınız,çoğu golddan iyidir.

• Blood god kotal khanla 5li maçın sonuncu karşılaşması.

Sp2 si kullanabilirseniz iyi iş görüyor.

Soul madallionu verdim ve karşılaşma esnasında 10 kere sp2 yaptım. Sp2si güç üretimi artışı, iyileştirme ve hasar artışı yapıyor. Birer sn arayla değişiyor birini seçiyorsunuz. Sonuçlara bakarsınız. 120 k hasar verdi. 26 k canı olduğu halde 60k hasar aldı ve ölmedi. Çoğu kişinin hiç kullanmadığı bir kart.

Her kart kullandığınız ekipmana ve takıma göre iyi işler çıkarabiliyor.

Bu arada 10 tane falan kombat pack açtım.112 soul çok cazip geldi dayanamadım.

• 1 ay aradan sonra tekrar oynayayım dedim birebir her şey aynı kalmış. Hesabı satsak piyasası var mı? 1-2 karakter harici hepsi bulunuyor koleksiyonumda.

Aa Hocam Cyromancer çok sağlam karttır. Ki yanında Ninjitsu da olunca çok sağlam vuruyor. Tabii ekipmanının full olmasının da etkisi vardır; ama benim işimi çok görüyor. Hocam health veren kartın etkisini bariz hissediyorum; ama attack vereninkinin fark edilir olmadığını söylemeliyim. Ha Tanya-Sun God-Ninjitsu ekibinde bu etki çok barizdi, o ayrı.
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Güçlü kartların yanında zayıf kalıyor. Kendilerine yakın kartlarla iyiler. Sağlıkta fark ediliyor. Cmsz yu oyunun başlarında silver kenshi, ninjutsu gibi kartlarla bolca kullandım. İyide combo çıkarıyor. Sp1 ini zincirleme yapabilirsen iyide can götürüyor.

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.