Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun bile offline i varda niye demiyonuz 😁😁 bende deniyim yarin 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna deneme bence ama yine sen bilirsin "FairFight" haklı sonlara doğru çıkabilir.

• Deneyin arkadaşlar birisinde çıktığını duysam 30 40 denemeyi 70 e çıkarıcam ama çıkmıyor, bugünde 12 soul çıkınca allah kahretsin yeter dedim aldım
  • Niye yav soul alırız en azindan dandik dandik seyler aldim 5 gundur :D

• Arkadaşlar uzun zamandır bende Gold Ice Starter Pack gözükmüyor store da sizde de öyle mi? Neredeyse 3-4 aydır görünmüyor sebebi nedir? Scorpion'lu paket gözüküyor ama Sub-Zero'lu paket gözükmüyor.
  • Bende de öyle

• Bu arada talents leri çözdüm sayılır zaten üzerine basınca hangi özelliği geliştirdiği yazıyor yalnız ilk reset bedava ama sonra iki soul istiyor onun için dikkatli olunmalı yalnız benim anlamadığım bir şey var sadece seçtiğimiz bir takıma mı yoksa koleksiyondaki tüm karakterlere mi etki ediyor mesela ben Max health boost yani sağlık arttıran talent seçtim ama başka bir takımla oynadığımda sağlık yine aynıydı acaba etki ediyor da yazmıyor mu yoksa sadece bir takıma mı etki ediyor

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Bende defense bulwark a talent leri yatırmak istedim fakat o ikinci sekmede ve kilitli ben açamıyorum, sen nasıl oraya yatırdın talent puanlarını?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzay11uzay U kullanıcısına yanıt
    Alttan add yazan yerden puan harcayarak ikinci sütunu açacaksınız.

• Add yazan yere bascazda cok masrafli o add :D ama ise yarar seyler veriyor ben aldik marsi takimin defansini kiriyorum surekli tum takimin defans kiriliyor

• Beyler daha önce Relentless'ı hiç almama tercihimin bir benzerini diamond Erron için de yapmayı düşünüyorum.

Bi kere üşeniyorum. 6 fuse yapsam 360×7=2520 ruh!

Sonra hani kılıf uydurmak için adamı kötülüyorum sanki.

Olumlu yanları:
    + Sp1'i rakibin special'ın engelliyor ki bu özellik ilk defa bir karakterin sp1'inde.
    + Oyunda değilken rakibe sataşması enerji olarak çok bir şey fark ettirmese de karakterin vuruş yapmasını engelliyor ve vuruş sırasının kendi takımına geçmesini sağlıyor.
    + Bütün türlere dahil edilebilmesi.

Olumsuz yanları.
    - 2520 ruh!
    - Bi Hellspawn, K. Raiden ya da R. Mileena değil evet.
    - Diamondların peşinden koşarken yapmayı planladığımız şeyleri sürekli ertelemek zorunda kalmak. Mesela benim DOTD Kitana fullemek ya da Assassin kasmak ya da misal ne bileyim Possessed'ı fullemek gibi planlarım vardı ama hep bir şeyler oluyor ve kalıyor böyle. Hatta Marksman Kung Jin bile vardı. Çok güzeldi oynaması bence. Ha bi de High Tech Cassie.

Relentless'ı hiç almadım. Kendimi paralıyor da değilim niye almadım diye. E benim netherrealm'a yatırımım hiç yok nerdeyse.Napacaktım ki ben Relentless'ı ben.

Velhasıl Diamond Erron'la ilgili neler söylenebilir? Memnun musunuz? Değer mi uğraşmaya. Aha yeni çelınçtan gelecek ruhlarla Spec Ops Scorpion fullenecek zaten her türlü. Artık 360 ruh biriktirmek falan gözümde büyüyor.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Spec ops scorpionun challenge i gelecegini sanmiyorum ben agam , 7 fuse yapicam icime kurt dusurdun helal :D ya gelirse diyorum simdi icimden spec ops cok fena karsima geldi bitane , takim arkadasini oldurcektim alevlev icinden cikip bana bi koydu freddy krugeri kurtardi brni de geriye firlatti o ozelligi cok guzel mesela oldurmuyor takim arkadasini spec ops olmasi muhim degil.

• High Tech Cassie mi var??
    Bi resmini atabilir misin!!??

Yapabilirsem bende spec ops scorpion 7 fuse yapıcam benim de içime kurt düşürdünüz çok iyi karakter 😉@Enes Bahadır

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    BhErronla hiç uğraşmayın. Ben iki kopya aldım. Sırf inattan. O kadar geç geldi ki. İnadına uğraştım. Ha şimdide fullemeyi düşünmüyorum. Hem 360 soul biriktirmek zor hem de o kadar paket denemek istemiyorum. Özellikleri de bana kullanışlı gelmedi.
    Ama 200 soula gelen paketteki kartları kaçırmayın.

• Bu shao kahn kulesi sadece bir kez mi bitirilecek ya da her bitirmede talent verecek mi çünkü böyle bir bir giderse geliştirme için gereken talent ler nasıl alınacak gerçek para ile mi yoksa soulla mı olur bilgisi olan var mı

• Bu yeni tower da 100.karşılaşma çok ama çok zor olacak gibi. Herkes ağlayacak bence.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Test your luck tan gecen gun undercover cassie kaçtı bende bide jacqui briggs

• quote:

Orijinalden alıntı: FakatTanrıÖldü

Bu yeni tower da 100.karşılaşma çok ama çok zor olacak gibi. Herkes ağlayacak bence.

Katılıyorum. 100.seviyede çok fena karakterle karşılaşacağız muhtemelen. Bundan ötürü 7 fuse olupta 1 level da beklettiğim adamları eğitime sokmaya başladım

• Spec ops scorpion ilk denemede çıktı. Birisi yazmış scorpion harici her şey çıkıyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 13 Aralık 2016; 9:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

High Tech Cassie mi var??
    Bi resmini atabilir misin!!??

Yapabilirsem bende spec ops scorpion 7 fuse yapıcam benim de içime kurt düşürdünüz çok iyi karakter 😉@Enes Bahadır

Karakterimiz bu.
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.