Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
14.763
Cevap
73
Favori
427.311
Tıklama
Giriş
    8 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, indirim siteleri ve mobil uygulamaların kullanımına ilişkin aşağıdaki gibi bir anketim var. Ankete katılmanız halinde uygulama hayata geçtiğinde indirim kuponları kazanabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeO8sTvjjQp7wjXgEg7EmFAwLZCDQU4y3i8v2LQ0aaLtnjtZg/viewform
    |
    |
    İki defa tüm takımın zırhı(dayanıklılık) gitti. Rakip ne yaptıda oldu anlamadım.
    Talent tree (yetenek ağacı) na bakmak lazım. Buradaki yetenekleri geliştirerek takımlar değişik özellikler kazanıyor.
    Ayrıca son zamanlarda fw da çok fazla karşılaşma kaybetmeye başladım. Zorlaştı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Nasıl yaptın ki, uğraş uğraş bizde çıkmıyor.

Bizde mi bi uğursuzluk var anlamadım, herkese çıkıyor yav.

Bir totem falan mı deniyorsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mgomez88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende normal ama hala Alliance points vermiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    iliqueur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yeni güncelleme ile evet yeni karakterler geldi. İyi güzel hoş ama oyunun boku çıkmaya başladı. Saçma sapan özellikler. Oyun tamamen zorlaştı. Fw 5/5 yapamıyorum. Scorpion kimse ise yeniliyorum. Çok abartı olmuş. Çok.

|
    |

Aynen öyle tam benim düşündüğüm şeyleri yazmışsınız
    Benim size bir sorum olacaktı bu triborg ların hepsini birden fuselemek için yeterli soul yok 1600 souls var yani birisini ful fuseleyebilrim sizce hangisi daha iyi olur uzun vadede hepsini fuseleyeceğim
    Ayrıca bunları hangi sıra ile oyuna sokmalıyım kimileri önce cyrax ile başlamış siz ne tavsiye edersiniz

|
    |
    Erkanak18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Veeee KOLD WAR takımı hazır

|
    |

|
    |

|
    |

Ben cyrax i fulledim. Sinif ayirmaksizin takimdaki her karaktere %50 kritik veriyor. Takimim Uhjc cyrax kw sonia hepsi full uhjc de full fuse warth hammer var yaklasik 10k basic damage veriyo kombo sonunda. Smoke triboglarin sp1 ine power drain veriyor. Ilk etapta bence cyrax en mantiklisi.

|
    |
    xwernediti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Fw yok gunluk hediyeler yok ve slasher kombat pack gözüküyor ne alakaysa.

• Yarbay
    12814 Mesaj
    Güzel mi la bu oyun, ilk cıktıgında denemiştim, enerji sisteminden nefret ediyorum gerçi her oyunda var ama ne biliyim. Oyuncu tabanı yüksek mi? Real time pvp falan var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Paff|Aroma
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

Ben olsam şuan o 1600 soulla specopssc u fullerdim.
    İlla triborg fuseleyeceğim derseniz. Ben sektorden başlarım. İçlerinde en hızlısı, solo oynabileceğiniz kart sektor. Sonra smoke en son cyraxi fuselerim. Smoke ve cyrax yardımcı kartlar. Cyrax yavaş olduğundan oyun içinde fazla tutamazsınız. Bir blok kıricı ile sektor tek başına bir çok oyunu alabilir. oyuna da hep sektorle başlıyorum.
    Size cevap veren diğer arkadaşta cyraxi fullemiş ama uhjc gibi oyunun en iyi solo yapan kartınin arkasına destekçi olarak koymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 10 Aralık 2016; 12:19:05 >
    |
    |
    xwernediti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konuyu popüler konularda ikinci sayfa olsa gerek orda gördüm. UHJC'den bu yana iki challenge kaçırdım ki Triborg'lermiş bende oldukları için birşey kaybetmedim heralde. Yeni güncelleme gelmiş tekrardan bir yükleyelim bakalım. Geçen sefer Diamond kartlardan hiç çıkmayınca sinirlenip silmiştim. Malum iOS'ta offline mod denedim lakin yapamadım.

|
    |

Oyunda eski dosyalar duruyor gibi. Önbellek temizleyince düzelmesi gerekiyor. Ama yeniden yükledim diyorsun. Fwda gözükmüyor. Oyun internete bağlanamadığında fw gorünmez.

|
    |
    Enes Bahadır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    En az 3 spden hiç zarar almadı. Bir spyi de blok yapmadığı halde bana yansıttı. Ekipman işi değil bunlar. Yetenek ağacını geliştirmek lazım. Günde 3 tane şeyle uzun sürecek.

Bu sefer yendim.
    Erronu iki kez, kraidenı 3 kez öldürdüm.bu özellikte çok kullanışlı.
    Bloksuz hasarı yansıtan yetenekleri de buldum.
    "Defenders bulwark" sersemlemişken yansıtıyor, "centaurian defense" bloksuz iken yansıtıyor.(şimdi rm ve kr düşünsün. Rm oyuna girerken birkaç vuruşunu yansıttı.) Denedim işe yarıyor. Yetenekleri seçerken bir sütunda bir tane seçebiliyorsunuz. Reset tuşu var. Resetleyip değiştirebilyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 10 Aralık 2016; 14:46:04 >

• Yüzbaşı
    401 Mesaj

Teşekkürler cevaplarınız için en nihayetinde hepsini fuseleyeceğim için hepsine eşit dağıtmaya karar verdim
    Koleksiyon yapan birisi değilim evet yeni scorpion elmas olacak kadar iyi bir kart fakat içim dışım scorpion oldu. Böylesine güçlü bir kart alınmaz mı diyeceksiniz ama hali hazırda zaten bir sürü güçlü karta sahibim alsam sıra bile gelmeyecek oynamaya. Her bir sınıftan iki tane güçlü takım çıkarabiliyorum spec ops karakterlerden ise üç tane
    Uhjc hakkında söylediğinize tamamen katılıyorum oyunun en güçlü solo karakteri ve bu aralar gözden düşmüş görünse de dark raiden favorim heleki yeni ekipmanlara karşı pasifi bayağı işe yarıyor
    Glitch ile alakalı fikrimi daha önce de ifade etmiştim insanları kolay ve ucuz yoldan sahip olmaya alıştırdığı için karşıyım ama kullananlara kendi tercihleri gözüyle bakıp kötü bir şey söylemem

|
    |
    Bahsedilenler: mosyozzz , Erkanak18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    666 Mesaj
    R.Mileena 7 fuse olduktan sonra 45 souls veriyor
    Bi türlü erron black çıkmadı ya deli olcam

|
    |

|
    |
son dakika
SEO
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.