Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erkanak18

İlk erron geldi.
    Offline denemeden bunları fuse yapmak yıllar sürer. Çok uzun sürede geldi.

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Vallahi hocam diamondları fullediğimden beri soul biriktiriyorum. 900 soul var sırf yeni diamond bekledim. 1 aya en fazla fullenmiş olur :) lazımdı böyle renkli bir karakter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Offline yöntemi çalışıyor dimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • husam20 kullanıcısına yanıt
    Hocam card pack'ten üç tane gold kard da çıkıyor. Bunlar 7 kere çıktıktan sonraki her çıkışında 31-32 ya da 33 ruh veriyor. Offline denen yöntemle de sen mesela 90.000 altınla gold kart çıkana kadar tekrar tekrar deneme şansı yakalıyorsun. Böylece temelde 30.000 altını 30 civarı ruha çevirmiş oluyorsun. Offline yöntemi bütün packlerde kullanılabildiği için elite pack'te de aynı şekilde 360 ruhla diamond karakter çıkana kadar tekrar tekrar elite pack açabiliyorsun. Tabii bunlar android'de geçerli.

Offline yöntemi daha önce forumda defalarca anlatıldı. Ha deyince anlatılacak bir şey değil. Çok zor da değil ama anlatması zor.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bana aman aman iyi bir diamond karakter gibi gelmedi bu yeni Erron. Sence nasıl, denedin mi; yorumlar mısın?

• Yeni elemanlarin oynanış videosu 10:50+ errona dikkat!
    https://youtu.be/ZwS-4EO-sFE

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ipad var yani ios bunda da oluyomu bu offline yöntemi peki ?
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Diğer diamondlar gibi güçlü bir kart.
    Tam senin istediğin gibi joker bir kart. Hepsinin yerine geçiyor. Her takımda kullanabilirsin.
    %30 (%50 oluyor)şansla kendisi oyundan çıkarken ve rakip oyuna girerken rakibe saldırıyor. Değişik oynaması zevkli bir kart.
    Güç olarak rm ve kr daha iyi. Diamond Erron, geb gibi oynaması zevkli karizmatik bir kart.

• Beyler şu menü kısmına dokununca 3 sirada birşey çıkıyor ofansif defans support diye onlar ne işe yarıyor yukseltim mi onları

• Bu freddy ve kenshi storede gözükmüyor challengeye mi gelecek acaba?

• Bence K. Scorpion un ve Ksz nin F. W ye gelmesi çok iyi olmuş, Delk 6 fuse olmuştu, KS nu fuselemeye başlarım

Güncelleme ile 4 yeni karakter gelmiş, ama çok pahalı.

• 1.95 gb güncelleme gelmiş.
  • Yaw bıktık scorpiondan her güncellemede scorpion
    Yeni birşey koyar adam. Nightwolf ,Sindel, kabal ,stryker ,baraka, rain, sahngsung, fujin
    Evet beyler aldığınız yeni karakterler nasıl yorumları alalım.

• Bu Freddy ve yeni kenshi neredeler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzay11uzay -- 7 Aralık 2016; 21:54:48 >
  • anarki24 kullanıcısına yanıt
    Androidte 159 mb yükledim.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Bence RM'yi geçebilecek bir kart zor çıkar. RM en üstü temsil ediyor. Düşün ki Gold Mileena çok erken bir challenge'tı ama çok güçlü bir kart. Onun gibi bence.

Aslında yapılması gereken DOTK ve HT Jacquie'yi fuselemek şu sıra. İkisinin de türlerine katkısı muazzam. Bu yeni Erron daha çok buralarda bence. Ben diamond kartlar aniden kaybolur diye bekliyordum ama olmadı.

Offline için kullandığım hesapla Shaoling Master Kung Lao'nun yanına full Ninja Mime ve full Oni koyup en fazla kaç war point aldıklarına bakıyordum. O hesapla şu Spec Ops bakacam bi ara.

• elite pack tan ,kısa sürede erron nasıl çıkar bir yolu var mı ya ? 50 60 oldu şu an denemem, ronin kenshi , kold war sonya ,jason , dark raiden ve liu kang arası mekik dokuyup duruyorum. Aynı şekilde kombat packtende yeni gelen scorpionu çıkarmak istiyorum sürekli kenshı, sonya,d'vorah,kotal kahn.. Çıkmıyor arkadaş ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 7 Aralık 2016; 23:10:45 >
  • Arkdaslar burda takili kaldim ne istiyor ne eksik tam anloyamadim yardimci olursaniz sevinirim cunku kule kapanicak 50 dk sonra
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• ynsylkn kullanıcısına yanıt
    Martial artist kartlar için sağlık engellendi diyor.
    Martial yerine başka kart dene ya da sağlık veren ekipmanları çıkararak dene.

Kulenin diğer basamaklarını soulla mı açtın? Ben daha 4 deyim.13 saat bekletiyor.

• İki tane aldım ama ikiside çok uzun sürede çıktı. Onlar çıkana kadar 3 rm ve 2 kraiden çıktı.
    Şuan için bir daha denemeyi düşünmüyorum. Bir fuse kalsın. Exclusive packi bekliyeceğim.
    Yeni scorpion kombat packten çıkmıyor. Denemeyin. Slasher, relentless jason gibi ayrı bir paketten çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 7 Aralık 2016; 23:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanak18

İki tane aldım ama ikiside çok uzun sürede çıktı. Onlar çıkana kadar 3 rm ve 2 kraiden çıktı.
    Şuan için bir daha denemeyi düşünmüyorum. Bir fuse kalsın. Exclusive packi bekliyeceğim.
    Yeni scorpion kombat packten çıkmıyor. Denemeyin. Slasher, relentless jason gibi ayrı bir paketten çıkacak.

bir arkadaşın attığı videoda erron;390 seul, scorpionda 450 seulle satıldıgını gösteriyordu. Yok yav fuselenen diamondlar çıkıyor sürekli. ne hellspawn scorpıon nede yeni erron çıkıyor. Bugün hellspawn 1 kere çıktı sadece. Başıma ağrı girdi sabahtan beridir kombat pack ve elite pack açıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 8 Aralık 2016; 0:22:1 >
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.