Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erkanak18

Gümüş kenshinin şuan için sp1 ve sp2sinin ulaştığı son nokta.

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Bu senin kendi screenshot'ın mı?
    Bana biraz tuhaf geldi açıkçası, kendim de deneyeceğim.
    Tuhaf gelmesinin nedeni şu, Gümüş Kenshi'nin max hasar seviyesine gelmesi için, yanında Ninjitsu Scorpion ve Demolition Sonya olmalı. (Tabi bir de full wrath + Kan Yakutu ile alınan aksesuarlar) Ancak bu fotoda takım arkadaşları Tyrax ve Hat Trick. Böyle bir durumda yukarıdaki şartlar sağlanırsa SP2 tek vuruşla Crit Chance de alıp inanılmaz bir seviyeye gelebilir. Yani eğer screenshot seninse inanırım, değilse şüpheliyim. Akşam denicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyle -- 26 Ekim 2016; 9:01:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryomancer

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

quote:

O değil de Leatherboard yerine Leaderboard olmasın sakın. Malum Leather deri demek çünkü...

O değil de oyundaki nickini visceroid yerine vicdroid yaparak hile yapman seni gizleyemedi

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Önceki sayfalarda koleksiyonu paylaşmıştım, yazıyor orada bakabilirsin...

Yan hesaptan götürüyorsun işleri hadi yine iyisin

Hile yapmak sizin işiniz benim değil...

• Günaydın beyler bana hem yenilmiyecek hemde oyundan keyif alacağım 3 tane takım söylermisiniz bi takım DELK LI olursa sevinirim bide cocc

• odyle kullanıcısına yanıt
    Screenshot benim. Hatta önce video çektim. Videodan aldım.
    Daha öncede cyrax ve htklnun pasifleri ile paylaşım yapmıştım. Kritik vuruşlar iki buçuk katına çıkıyor. Kenshide full whammer var %20de oradan geliyor.
    Nsc, dsonya artı full whammer ile kritik vuruşlarda sp1 30k, sp2 90k oluyor.
    Edit. Oyun yeni kartlar geldikçe daha iyi oluyor. Farklı takımlar kurmak mümkün. Kenshinin yerine delk, ronin kenshi, hellspawn sc, tanya, sektor gibi spleri güçlü kartları denemek lazım. Full olmadığı için bakmadım. Bu kartlar çok yüksek değerlere ulaşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 26 Ekim 2016; 12:15:53 >
  • Son 1

• quote:

Orijinalden alıntı: leomahsum

Günaydın beyler bana hem yenilmiyecek hemde oyundan keyif alacağım 3 tane takım söylermisiniz bi takım DELK LI olursa sevinirim bide cocc

Koldwar sonya - balanced kenshi - cocc casie de warthamer olacak
    Delk - sholun kungjin - rev. Kunglao delk de yakutla alinan 1 power veren ekipman olacak

• barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeş bir tane de inferno scorpion icin söyler misin

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Jeton düştü şimdi.
    Cyrax ve HTKL pasifleri sebebiyle hasar bu noktalara geliyor.
    Ben de DELK yanına Cyrax ve HTKL koyup Sp2'ye bakıcam. Lethal ve Crit aynı anda oluyor mu bilmiyorum ama bi ihtimal 300K civarında bir hasar çıkabilir ortaya. Muazzam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O değil de Leatherboard yerine Leaderboard olmasın sakın. Malum Leather deri demek çünkü...

O değil de oyundaki nickini visceroid yerine vicdroid yaparak hile yapman seni gizleyemedi

Espri kaldırabilenlerin olması güzel... olurdu

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Master of souls'la ilgili yüzyıllardır süren yanılgımı gidermiş oldun. Bariz salakmışım. Ama Raiden'la ilgili dediklerinden sonra bi daha dikkat ettim ve adam bariz bir şekilde rakibin enerjisinin % 40'ını götürmüyor. Hani % 40 fark edilmeyecek bir oran değil. Yarıya yakın nerdeyse. Ama oyuna girdiğinde % 40'ı geçtim, % 30 bile götürmüyor. % 20 desem yeri. Yoksa, her oyuna girdiğinde her rakibin enerjisinin % 40'ını götürse tabii iyi karakter. Bu arada pasifini 50 ruh harcayarak fullediğimi de belirteyim.
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah.
    Kraiden bir daha deneyeceğim. Belki takım arkadaşlarının verdiği sağlıktan gitmiyor gibi gelebilir.

Edit. Tekrar denedim.bende kraiden %30 da. Bazen tam %30 götürdü. Bazen daha az götürdü. Tahminim kraiden oyuna girerken tüm yıldırımların rakibin üzerine denk gelmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 26 Ekim 2016; 16:16:06 >
  • Stacker80 kullanıcısına yanıt
    Koinlerinle; Gümüş kenshi , Cessy Cage , Sonya ,johnny Cage ,scorpion u al.

Souller le Kombat pack ten 150 soule gold karakterler çıkıyor outworld un gold karakterlerini tavsiye etmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Espri kaldırabilenlerin olması güzel... olurdu

• Arkadaşlar pasifini soul ödeyerek fullediniz değil mi?
    Bende herhangi bir sorun yok. Bir anekdot K.Raiden tag in'de rakibin kalan sağlığını belirtilen oranda alıyor. Aynı şekilde power'ını da. Yani sağlığı full olan rakibinden daha çok götürürken, azalmış rakibinden görece daha az götürüyor.

• leomahsum L kullanıcısına yanıt
    Inferno scorpion - gm sub-zero - prossed kenshi. Gm sub-zero ile oyuna başla diğer 2 eleman sonradan oyuna girdiğinde daha etkililer.

• barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Kombat packten ard arda çıkan johhny cage, reptile ve sub zero 7 fuse olunca dün 300.000 altınımla 90 soul kazandım tabiki offline yöntemiyle Kendime bir yol haritası çizdim hergün oyunu açıp vaktimi hiç edip günlük görevlerle uğraşacağıma 3 günde bir offline yöntemiyle kombat açıyorum 3 günde bir 90 soul temiz iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 27 Ekim 2016; 9:06:02 >
  • Görüyorum ki aramıza yeni hileciler katılmış....
  • Halloween ile birlikte ödüller hediye Vs birşey verilecek mi geçen sene fw sıralamasından ödül olarak sjv ujv ve günlük ödüller vermişlerdi bu sene için bir bilginiz var mı

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki linkte dotd kitana verileceği yazıyor.

http://community.wbgames.com/t5/General-Discussion/Day-of-the-Dead-Kitana-Giveaway/td-p/1313137

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.