Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah, sağolasın. Official versiyon şart mı acaba bi de bunu öğrensem iyi olacak. Gerçi banlanmayı göze alamam artık. Bi kere başıma geldi hala kendime gelemedim. Ronin'ler, Revenant'lar, Dark Raiden'ler, Shinnok'lar... gitti. O yüzden her şey official olmalı.

Ah injustice ah!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şükür 2 de 2 erron black çıktı :)
  • Erron iyidir ruh olsa alcam ama yok

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık reyiz xD

• Hizmet aşkı bu hizmet.

• Beyler baarada erron çok sağlammış gerçekten. Ben ruhları kasıtlı olarak böyle bir pack açılacağını bilerek biriktirdim. Siz de öyle yapabilirsiniz bence. Bence bu ritme girecek. Her çelınçtan bir süre sonra böyle bir pack gelecek. Jax'te arabam vardı ama maalesef ruhum yoktu; jason zaten store'umda vardı. Ama bunu affetmedim. Bi de revenant kung lao'nun packi olsa dadından yenmez.

• Hayırlı geceler cümleten :) 60k gold vardı 2 tane kard pack açtım 2.den a list JC çıktı :) taktik belli aslında alliance pack aç bronz karakter atarsa arkasına kard pack aç o 3 altından biri çıkıyor benim izlenimlerim bu şekilde iyi oyunlar:)

• Başlarken D.e.liu kang in hışmından kurtulmak isteyenlere önerim ya ekibinizde k.w.sonya olacak yada oyuna sizde D.e.liu kang ile başlayacaksınız

• Wrath Hammer edinmek isteyen arkadaslara önerim ise ekipmanpack e bastıktan sonra yaklaşık 30 saniye kartın üstüne tıklamayın bekleyin ve sonra açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monemontale -- 23 Temmuz 2016; 2:43:26 >
  • Benim hali hazırda oynadığım ekipler

7Balanced kenshi
    6covertops cassie Cage
    3koldwar sonya yada 7alist j.cage
    Bu ekibe B.kenshi 1 bar verir, c.cage özel vuruşlar dahil tüm ekibe koruma bozma şansı verir, kw.sonya zırh verir, alist j.cage tercih edersem ise ekibe %30 sağlık verir.

7erron Black
    6Assasin kitana
    7nimble reptile
    Bu ekibe n.reptile %30 sağlık verir

7ninja j.cage
    3sholinmaster kunglao
    4inferno scorpion
    Bu ekipte ise s.m.kung lao ninjayı bronzdan altına çevirir :)
    {benim gibi uzun zamandır oynayan arkadaşlarda en çok oynadıkları 3 ekibini paylaşırsa yeni başlayan arkadaşlar için bir referans olabilir }

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monemontale -- 23 Temmuz 2016; 3:38:13 >
  • Merhaba arkadaşlar

Biliyorsunuz buraya telefonun oyundan attığını, resmen challenge'ı bitirmenin bile işkence olduğunu yazmıştım.

O olaydan sonra oyunun bütün önbellek dosyalarını sildim baştan hesabımla giriş yaptım ve yine aynı sorun oldu. 2 kere oynuyorsun ve atıyor. Hiç şaşmıyor.

Sonra cyanogenmod yükledim ve şuan neredeyse challenge'ı bitireceğim hiç bir atma yaşamadı. Oyun tahmin ediyorum kitkat versiyonuyla uyumsuzluk yaşıyor. Marshmallov ile yağ gibi akıyor oyun ve sıfır atma.

İmkanı olan cyanogenmod atsın telefonuna. Bu sorun yüzünden challenge bitmeden yeni telefon alacaktım o derece sinir olmuştum. İşlemcisi destekleyen ve garanti sorunu olmayan herkese öneririm bu yöntemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monemontale M kullanıcısına yanıt
    Deneyince bilgilendireceğim seni xD
    Eyvallah reyiz

Edit: 600bin altın harcadım, ama 1 tane bile Hammer çıkmadı. Seri bir şekilde açmak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenderbrans0n -- 23 Temmuz 2016; 15:21:50 >
  • Monemontale M kullanıcısına yanıt
    Takımlarım
    1 ronin kenshi ninjutsu scorpion flaming fist liu kang
    2 gunslinger erron black mournfull kitana nimble reptile
    3 undead Hunter Johnny Cage alist Johnny Cage
    4 dark empress kitana revenant kung lao unstoppable Jason voorhes
    Birinci takımımda bazen liu kang i silver kenshi ile değiştiriyorum çünkü power drain özelliği var ve gücü kalbur üstü bir gold karaktere denk
    Assassin kitana bende yok ama mournfull kitana oldukça kullanışlı

• quote:

Orijinalden alıntı: X-e

Hayırlı geceler cümleten :) 60k gold vardı 2 tane kard pack açtım 2.den a list JC çıktı :) taktik belli aslında alliance pack aç bronz karakter atarsa arkasına kard pack aç o 3 altından biri çıkıyor benim izlenimlerim bu şekilde iyi oyunlar:)

Dediğini yaptım hocam, meymenetsiz suratlı cassie cage çıktı malesef :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iliqueur -- 25 Temmuz 2016; 9:27:37 >
  • Kadına kalkan eller kırılsın
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Srkadaşlar silver sword pack almaya calisiyorumda hata veriyor bu sorunla karsilasan var mi?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Görüntüyü iyi yakalamışsın reyiz Xd

• quote:

Orijinalden alıntı: tenderbrans0n

Görüntüyü iyi yakalamışsın reyiz Xd

Aynen. Cassie cage in beyninin pekmezini akıtma anı

• Arkadaşlar oyundaki hızlı karakterler hangileri?, mesela benim şuanda oynadığım d.e. liu kang ve silver kenshi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorSanchez

Arkadaşlar oyundaki hızlı karakterler hangileri?, mesela benim şuanda oynadığım d.e. liu kang ve silver kenshi gibi

İki liu kang de hızlı silver kenshi yavaş bence ama vururken rakip koruma yapsa bile itiyo.Diğer hızlı karakterler; u.h. jonny cage , milena , erron black ve c.o. cessie cage bana göre bunlar. Birde klasik scorpion var oda hızlı gibi bende yok zamanında çok pack açtım çıkmadı.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.