Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda bende hiç atılma yaşamadım. yaklaşık 5 aydır oynuyorum. ios kullanıcısıyım. benim sıkıntım kard packte. bu kez 1.5m biriktirdim başladım almaya packleri. ama yine çıkmadı 750ksını kulladım sonra durdum. kard pack 750 biriktikten sonra açıyorum gold kart çıkması için. üst üste 4. kez (3m altın yapıyor) elim boş döndüm. ortalama her 750kda 2-3 gold kart atıyordu bana. ne olduysa oldu çıkmıyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaquilla -- 21 Temmuz 2016; 14:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

Wi-Fi Mobil farketmiyor iki gündür tek bir challange veya battle mode yaptırmadı. Sadece gönlü olursa bir veya iki kere FW yapabilor. O da bin nazla.

Telefon nedir?

Ben G2 ye cyanogenmod kurmuştum 1 kere bile atmamıştı şimdi kendi yazılımı var atmalara başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 21 Temmuz 2016; 20:25:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum.Allah şehitlerimize rahmet eylesin.

Sonralıkla da şunu sormak istiyorum: Oyunun pc versiyonunda da görevleri tamamlayıp injustice'i falan alabiliyor muyuz?

Bi de bu pc versiyonu cracklenmiş olsa olur mu? Yani yine hileci muamelesi görüp şutlanabilir miyiz?

Bilgisi olan bi zahmet cevap versin be gençler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erron Black pack geldi. 6 gün sürecek. 3 kere açabilirim bu sürede. Ama onun yerine ruhları iyice biriktirip 5 tane challenge pack açmayı düşünüyorum.Erron Black iyi hoş da ne bileyim özelliksiz geliyor bana. Dark Kung Lao netherrealm'e bir bar veriyor, Dark Raiden desen efso zaten. Dark Kitana da iyi. E Erron'ın neyi var? Mantıklı değil mi ya.

• Beyler bi de "bütün packler 24 temmuz'a kadar yüzde elli indirimli" gibi bir reklam mı gördüm yoksa hayal mi gördüm. Deneyen var mı?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Asus zenfone 2 laser 6 İnç. Android 6 yüklü. Orjinal kendi sürümü. Yani root veya başka birşey yok. İki üç gün öncesine kadar bir sorun yoktu. İki gündür Friend list e tıkladığımda yada Battle modda girdiğimde alliance ekranı gelirken çalışma durdu hatası verip masa üstüne atıyor.
    Ama dediğim gibi bu sorun son iki günde başladı. Alliance ekranı kullanışmayan FW dw vw challence de oynayabiliyorum. Onlardaki atmalar daha az.
  • Loading ekraninda masaustine atiyor durduk yere boyle oldu cihaz zenfone 2 ....

• Yav lanet olsun gitti bu haftaki fw ya

• Erron ın nesi mi var şaka herhalde sp2de yüzde 80 üstü {kaldıki yapmak çok kolay} öldüremeyeceği hiç bir rakibi yok.

Rakip korumada olsun yada olmasın kesinlikle ölür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monemontale -- 22 Temmuz 2016; 1:12:55 >
  • Aynen öyle sp2 yeter otomatik blok kırma + kritik vuruyo. Benim 2. Favori karakterim erron black , 1 numara ronin kenshi

• Aaquilla kullanıcısına yanıt
    5 milyondan fazla altın harcadım sonunda çıktı nimble reptile sattım fakat içim bir garip oldu altın karakteri satıyorum diye
    herhalde çıkma oranı düşürülmüş yoksa en az on kere çıkmış olması lazımdı olsun yine de kard pack açmaya devam

• Challenge pack ten çıkan tüm karakterler güçlü ve oynanabilirlik olarak zevkli elbette ki bazı karakterler daha iyi ama bu demek değil ki diğerleri kötü
    Erron black en iyi karakterlerden birisi kesinlikle alınması gereken biri
    Foruma bir çok insan bilgi almak için bakıyor yanlış bilgilendirme olmaması için dikkatli olunmalı

• Oyunu resmen mahvetti MKX. 8 Nisan 2015 gününden beri hiç bıkmadan oynadığım oyundan tamamen soğudum. Gelmişler utanmadan Erron Black Pack koymuşlar. Bu oyuna sağlam 2.0 Update şart. Artık sadece Test Your Luck yapıp oyunu kapatıyorum. 1 aydır Kan yakutu kazanmadım çünkü FW oynamıyorum. Pokemon GO çıktı zaten oyunu tamamen unutur oldum. Oyuna sağlam bir 2.0 güncellemesi şart. Her şeyin baştan değişmesi gerekiyor. İnsanlar sıkıldı hep aynı rakibi görüp aynı düşmanlara karşı oynamaktan. Kaç milyon insan var hep aynı rakiplerle dövüşüyoruz.

Son olarak konsol görevi için özel mesaj göndermezseniz sevinirim. Akşam eve geç geldiğim için vakit ayıramıyorum.
  • Size güvendim ve iki tane erron black pack açtım veeeee: iki tane üst üste erron çıktı demeyi çok isterdim ama birincisinde erron çıktı ikincisinde de ronin kenshi çıktı. Pack bitmeden bir tane erron pack patlatcam. Bu arada sorum vardı bilen mi yok sallamıyonuz mu bilmiyorum. "Oyun atıyor." deyip durmanın buraya faydası ne onu anlamadım. Evet oyun atıyor, onu anladık. Bunun yerine oynayanlara faydalı olacak şeyler paylaşırsak daha iyi olur bence. İyice foruma çevirdiniz burayı beyler.

Soru şu: pc versiyonunda da görevler yerine getirilip injustice falan alınabiliyor mu? Yani illa play station mı lazım? Bi de pc versiyonu official olmayan, yani cracklenmiş olsa sorun oluyor mu?

• Erron black iyi karakter ama challenge pack ten alınan karakterler store da görünmüyor. Yani elinizde kaç soul varsa onla fuse yaparsınız. Daha sonra yine yapmak için challenge pack açmanız lazım.

• Bu arada, daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama, bir challenge'ta toplam kaç altın ve ruh kazanıldığını çıkardım:

EASY
    1. KULE
    2.000 ALTIN+3.000 ALTIN+10.000 ALTIN

2. KULE
    4.000 ALTIN+5.000 ALTIN+20.000 ALTIN

3. KULE
    6.000 ALTIN+7.000 ALTIN+35 RUH

4. KULE
    5 RUH+10 RUH

5. KULE
    15 RUH+ 20 RUH+ 50 RUH

TOPLAM 57.000 ALTIN+135 RUH

HARD
    1. KULE
    3.200 ALTIN+ 4.800 ALTIN+ 16.000 ALTIN

2. KULE
    6.400 ALTIN+ 8.000 ALTIN+ 32.000 ALTIN

3. KULE
    9.600 ALTIN+ 11.200 ALTIN+ 46 RUH

4. KULE
    7 RUH+13 RUH

5. KULE
    20 RUH+26 RUH+65 RUH

TOPLAM: 91.200 ALTIN+ 177 RUH

GENEL TOPLAM: 148.200 ALTIN+312 RUH

Hesap hatası yapmamışımdır inşallah ama budur yani beyler.Bu arada copy paste değil alın teridir.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Gold karakterlerden sadece injustice scorpion alınabiliyor diğerleri için ps şart
    Forumda pc den açmış birkaç kişi var görevleri bitirip açmışlar ama bende ne pc ne de ps var anca test your luck tan açtığım 4 tane var yani üç fuseli

• Uygulama ayarlarindan oyun verilerini silin WB PLAY HESABİNİZ VARSA TABİ HEMEN SİLMEYİN !!!!! SONRA MOBİL İNTERNETLE GİRİN OYUNA OYUNDAN ATANLAR İCİN Bİ MERE GİRİN OYNAYİN SONRA WB PLAY HESABİNİZİ GİRİN , BU ANDAN İTİBAREN İSTER MOBİL İSTER WİFİ OYNAYAMAYA DEVAM

• Yeni challenge anlaşılan Jacqui olacak. En azından bir Scorpion'a, Kotal Kahn'a göre göre farklı bir kart. Malum benim gibi PS4'e sahip olmayan arkadaşlar ilk defa altın bir Jacqui'ye sahip olacak. (Cybernetic Jacqui maalesef PS4 görevleri ile alınabilir.)

Oyuna güncelleme gerçekten şart oldu. FW Store yaptılar güya içi hala boş sayılır. Koy efendim Takeda, Goro, Leatherface vs bizde alalım. Yok şu Scorpion yok bu Kenshi yok şu Kitana

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Bu arada, daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama, bir challenge'ta toplam kaç altın ve ruh kazanıldığını çıkardım:

EASY
    1. KULE
    2.000 ALTIN+3.000 ALTIN+10.000 ALTIN

2. KULE
    4.000 ALTIN+5.000 ALTIN+20.000 ALTIN

3. KULE
    6.000 ALTIN+7.000 ALTIN+35 RUH

4. KULE
    5 RUH+10 RUH

5. KULE
    15 RUH+ 20 RUH+ 50 RUH

TOPLAM 57.000 ALTIN+135 RUH

HARD
    1. KULE
    3.200 ALTIN+ 4.800 ALTIN+ 16.000 ALTIN

2. KULE
    6.400 ALTIN+ 8.000 ALTIN+ 32.000 ALTIN

3. KULE
    9.600 ALTIN+ 11.200 ALTIN+ 46 RUH

4. KULE
    7 RUH+13 RUH

5. KULE
    20 RUH+26 RUH+65 RUH

TOPLAM: 91.200 ALTIN+ 177 RUH

GENEL TOPLAM: 148.200 ALTIN+312 RUH

Hesap hatası yapmamışımdır inşallah ama budur yani beyler.Bu arada copy paste değil alın teridir.

Eline sağlık güzel çalışma

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.