Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.885
Cevap
79
Favori
539.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • henüz MMKJ challange başlamadım ama elimde birikmiş 960 soul var. netherrealm packe çok yakınım. buradaki kartlar devamlı fuse olacağı düşünülürse çok mu leş kalıyor? ortalama 283 soula geliyor karakter başı. challange packten daha mı kötü buradaki kartlar yoksa onlar kadar iyiler mi?
  • Aaquilla kullanıcısına yanıt
    Her iki pakette de iş yapacak karakterler var.Seçim size kalmış.
  • arkadaşlar benim mende fw gözükmüyor sizde de bu sorun varmı
  • Şu challenge pack keşke 2 hafta olsaydı 20 gün çok uzun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakyigit26

arkadaşlar benim mende fw gözükmüyor sizde de bu sorun varmı

Bende de Faction Wars suan gozukmuyor. Bakim var sanirim. Profilden faction change altinda "temporarily down for maintenance" yaziyor.

• Ramazan bayramınız mübarek olsun mortal kombat ailesi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
    AZ KALDI AZ.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan1010 -- 5 Temmuz 2016; 12:46:23 >
  • Herkesin bayramı mubarek olsun.

• Evet beyler denk geldik , klassic kano duz vurusta %25 stun atma ozelligine sahip stun yemişken dayak yerseniz %100 kritikye yersiniz :D klassic kabo buymuş
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Evet şuan FW de puan kasılmıyor şuan 7000 de tıkandı puan yukselmiyor :))))

• Cehennem gibiydi 4 gün faction mı olur. Sıralamayı korumak için deli gibi oynadım 4 gün boyunca. Allahtan bu sefer 2 gün. 1 hafta boyunca nasıl katlanıyormuşuz şu lanete.

• Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar, kold war scorpionu nasıl alabiliriz, fw de rakip olarak karşıma çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CakoBey

Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar, kold war scorpionu nasıl alabiliriz, fw de rakip olarak karşıma çıktı

Henüz alamiyoruz muhtemelen hile ile aldılar.klasik kanodan sonra bekliyoruz kendisini.

• Gençler iyi bayramlar öncelikle. İki husus var:

1-Burada "faction wars'ta 'champion' kademesine ulaşınca artık geriye düşme olmuyor. Faction wars bitene kadar champion kalıyorsun." gibi bir şey okumuştum. Forumu iyi bilmediğim için olsa gerek "champion" yazıp arattım ama bulamadım. Bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim.

2-Gelelim "x altınım vardı, y kere kard pack açtım; ama hiç gold karakter çıkmadı." ya da "wrath hammer çıkmadı." tarzı şikayetlerin sebebine. Bence oyunda pekiştirme tarifeleriyle ilgili bir programlama var. Basit bir örnek vereyim: ben kard pack'i nadiren açıyorum.Dördüncüde ya da beşincide gold subzero çıktı. Bu ne anlama geliyor? "Bak kard pack'ten gold kalakter çıqtı qanqa, sen qard pacq aç ehehehe" amk sığırı! Yer miyiz lan biz?! Eminim ki bundan sonra ilk 20 30 belki 50 belki 100'de gold karakter çıkmaz.

"E ama 1.200.000 altınım vardı hep kard pack açtım. Hiç mi çıkmaz?!" Sen o kadar altını yatırırsan kard pack'e oyun şunu algılıyor "La bu kek bu kadar coin yatırdığına göre, daha da yatırır, salla gitsin amk." Bunu ispatlayamam; ama oyuna olan ilginiz azalma temayülüne girince verdiği ödüller büyüyor, oyunla çok ilgiliysen ödüllerin kalitesi düşüyor. Mesela ben 150 ruhluk packi açmadım. Ama eminin ilk 3'ünde mutlaka işime yarar ya da nadir bir karakter gelecek. Eski hesabımda ilkinde bojutsu gelmişti ki o kadar gold karakter içinde iyi sayılabilecek bir karakterdi.

Çözüm ne? Çözüm şu: Sabretmek zor ama packleri daha nadir açmak. Ben bunu yapamıyorum; ama en azından şunu yapıyorum: 70.000 görünce çakıyorum eq packi. Daha önceki 700.000 altını basıp 10 defa eq açmamdan daha iyi sonuçlar alıyorum. En azından daha fazla rare eq çıkıyor. Wrath hammer da çıkar herhalde artık bi zahmet.

Tekrar iyi bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 6 Temmuz 2016; 10:24:30 >
  • barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim barbarturk.. Bu playstation olan arkadaşlar farmer jax klasik kitana yı falan alıyorlarya, ben herhangi bir playstation cafeye gidip ordan hesabıma giriş yapıp alabiliyomuyum bende görevleri tamamlayıp, yaklaşık 1 senedir oynuyorum bütün altın adamları topladım ama onları alamadım ? Hile kullanmıyorum.
  • Playstation cafelerde internet bağlantısı varsa gir iyi olur ama çoğu Playstation cafelerde internet bağlantısı yok bu farmer jax - klasik kitana - Injustice Scorpion bunlar da Test your lucktan tutturabilirsen bi de oradan tutturursun yani

• quote:

Orijinalden alıntı: CakoBey

Teşekkür ederim barbarturk.. Bu playstation olan arkadaşlar farmer jax klasik kitana yı falan alıyorlarya, ben herhangi bir playstation cafeye gidip ordan hesabıma giriş yapıp alabiliyomuyum bende görevleri tamamlayıp, yaklaşık 1 senedir oynuyorum bütün altın adamları topladım ama onları alamadım ? Hile kullanmıyorum.

AliAbdulnasir de dediği gibi test your luck dan çıkiyo. jaquie birrigs cessie çıkmıyo onlar ps bağlantısı istiyo bende de yoklar bende bi ara bağlayıp alacam inş. Burda bi arkadaş yardımcı oluyo bağlanıp alıyo.

• Undercover cassie ile cyber jacqui kartlari cok hosuma gitti. Ikisi de 170.000 coin store'da ve diger kartlarla karsilastirinca 265-270 civari soul'a alinabilecek base healthleri var. 1.200.000 coin biriktirmistim harcamadigima dua ediyorum şimdi. Bu marks man kung-jin de baya hızlı bi kart olmus kullanisli bence.

• Aynen bende de jaquie birrigs - cessie yok test your lucktan Injustice Scorpion - farmer jax - klasik kitana sadece birer seferliğine tutturabildim bugünde test your lucktan Injustice Scorpion çıktı ama bana gelen 5,000 koins arkadaş her seferinde de koinsi nasıl tutturuyorsam şansa bak ya aklımı çıldırcam bi fuseleyemedik 😂😂😂

• Jason ihtimali yüksek olan Challenge pack bitecek. Yine yanlışlık yapsalarda slasher Jason alabilsek keşke :)

• ben bir zamanlar kendime bir kart belirlemiştim 7. Kart sağ alt köşede sondan birinci hep onu seçiyordum o yöntemi bi dene

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.