Şimdi Ara

Mortal Kombat Trilogy Xp de nasıl çalışır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mortal kombat trilogy indirdim xp home ed. de çalıştıramadım. ne yapmam lazım bi yardım edermisiniz.. [bye]

• S3 ekran kartın yoksa çalışmaz
  • ekran kartın yeniyse çalışmaz eski bitane ekran kartı bulman lazım
  • PSx e göre indirseydin keşke emulatörle çalıştırırdın arkadaşında filan varsa al onda ePSXe emulatörü ilşe çok rahat oynarsın ama bilgisayar için olanı çalışmıyor arkadaşların dediği gibi
  • İndirdiğim dosya zipli hali 58.7 mb bilgisayar için olan mı değilmi nerden anlarım...
  • google da aratırsan patch ni bulabilirsin bulamazsan söylersin mailine yollarım
  • Usta senin güzel bi sistemin var.Öyle Mortal Kombat gibi tadı kaçmış basit oyunları niye oynamaya çalışıyorsunki.Piyasayı gez Far Cry,Call of Duty gibi FPS oyunları var.Onları al oyna.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ratip</i>
    <br />google da aratırsan patch ni bulabilirsin bulamazsan söylersin mailine yollarım
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    3kb lık zipli xp patch buldum onu nasıl kullanacağımı kullanan birisi olarak tarif edermisin..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Evren</i>
    <br />Usta senin güzel bi sistemin var.Öyle Mortal Kombat gibi tadı kaçmış basit oyunları niye oynamaya çalışıyorsunki.Piyasayı gez Far Cry,Call of Duty gibi FPS oyunları var.Onları al oyna.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

o dediklerini de oynuyorum da bazen basit kafa yormayan klasikleri de arıyor insan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.