Şimdi Ara

Mortal Kombat Legends: Scorpions Revenge (2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IMDb:https://www.imdb.com/title/tt9580138/

Ölümcül Dövüş Efsanesi: Akrebin İntikamı

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Trailer

Yönetmen: Ethan Spaulding
    Yazar: Jeremy Adams, Ed Boon

Ed Boon ve John Tobias tarafından yaratılan, dünya çapında oynanan Mortal Kombat oyunlarından uyarlanan film,her nesilde yalnızca bir kez yapılan bir dövüş turnuvasını konu ediniyor. Outworld ve Earthrealm'ın tüm şampiyonları bu turnuvaya katacaktır. Bu dövüşün sonucu, Dünya üzerinde yaşayanların kaderini belirleyecektir. Earthrealm'ın koruyucusu Lord Raiden, kendi diyarının en iyi şampiyonlarını bir araya getirmekle ve şeytani güçlere sahip Shang Tsung'a karşı gelmemelerini sağlamakla sorumludur. Tüm savaşların sonunu Mortal Kombat getirecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 9 Mart 2020; 7:59:44 >

• Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge - Red Band Trailer

• 90'lılar bilir çocukken Mortal Kombat'ın çizgi filmi vardı show tv'de onu getirdi aklıma. Merakla bekliyorum.
  • Mortal Kombat 1 ve 2 filmleri baya güzeldi
  • Şunun live-action film olmasını tercih ederdim, keşke film yapsalardı. Günümüz sinema teknikleriyle dehşet verici şeyler görebilirdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam izlemediysen oyununun hikayesini de izle türkçe altyazılı. Filmlerinden neredeyse aşağı kalır yanı yok grafikler dehşet ve uzun film. Lakin bu koyduğum videodan en azından bir öncekini de izlemen lazım hikayesini anlamak için, hepsi efsane

@Kartal Göz
  • -Blue- kullanıcısına yanıt
    Vakit bulunca bakacağım. Teşekkürler.

• Hocam yeni farkettim eksik söylemişim sana. Yukarıda attığım Mortal Kombat 11 ama
    Mortal Kombat 11'i anlaman için önce kesinlikle Mortal Kombat 9'a bakman lazım aralarında çok fena bağlantı var sonra Mortal Kombat 10 ve sonra 11

Grafikler gittikçe güzelleşiyor en dehşeti 11'deki grafikler. Sinema filmi seyreder gibi seyredersin ben çok seviyorum bu seriyi

Bu 9 türkçe altyazılı -https://www.youtube.com/watch?v=AdUt6ZAxXuk
    Bu 10 türkçe altyazılı -https://www.youtube.com/watch?v=hp0VIOeQQX0
    Yukarıdada 11'i vermiştim

@Kartal Göz

• Hikayeyi zaten oyun videolarından yeterince aşina oldum.
    Animasyon olmasını istemiyorum. Mecburen yine bakıcağım bu animasyona.
    Böyle canlı kanlı oyuncularla olmasını isterim.

Hikayeyi bilmeyenler unutanlar için YouTube linki bırakıyorum. Bu arkadaş tam bir MK sevdalısıdır güzel içerikleri vardı.

https://www.youtube.com/watch?v=Xtk-7xmokBk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 12 Mart 2020; 2:36:17 >

• Malum ortamlara düşmüş.
  • Harikaydı harika. Özlemişiz.

• Vakit bulunca bir bakmak lazım açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blu-ray de çıkmış...

-----

• Güzeldi. Devamı net geliyor.
  • gayet başarılı buldum. bir mortal kombat serisi bizi bekliyor sanırım. güzel olacak...
  • Hikaye iyiydi. Yani bilindik MC hikayesi ama güzel bağlamışlar. Bazı karakterler figüran kalmış. Ayrıca kısa olmuş gibi. Biraz daha uzun olabilirdi. Olaylar hızlı ilerliyor. Scorpion iyi karakter olarak seçilmiş. Daha doğrusu “ben işime bakarım, intikamımı alayım gerisi önemli değil” havasındayken biraz iyilerin tarafına kaymış. Devamı gelecek gibi. Seri olacaksa süper olur.

• Çok güzel olmuş. Mortal kombat severleri kesinlikle izlemeli. Animasyon olduğu için oyunun vahşiliği olmaz diyordum ama bildiğin vahşete doyurmuşlar. Tüm çizgi filmler çocuk işidir diyenlere ilk bu filmi önericem artık

Film 9.oyunu anlatıyor ama birebir değil. İzlemek için önceki oyunları oynamış olmak gerekmiyor,9. oyundan önce evren sıfırlandı diye hatırlıyorum ama tam emin değilim.

Bir yandan da gözlerim favori karakterim Noob Saibot'un doğuşunu aradı sürekli. O da diğer filme umarım. Eyy Scorpion bedelini ödeyeceksin

• Şu şarkının hakları kimde yahu ? 2 filmden başka hiçbir yapımda kullanılmadı.

• Mortal kombat serisine hakim biriyim bütün konuları biliyorum

Bu animasyon filmini leş grafikler yüzünden seyredesim gelmedi bu yüzden ilerlete ilerlete izleidm ve iyiki öyle yapmışım. Zaten animasyon filmlerini normaldede sevmem

Tek sözüm leşti. Yukarıdaki oyun story videoları gerek daha detaylı konu, gerek grafik olarak bu animasyon filminden 10 kat daha güzel

Film yerine böyle bir animasyon yapmayı çok düşünmüşler mi acaba

Bu arada son mortal kombat oyununun story'sinin devamı geliyor sakın kaçırmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauron7 -- 5 Haziran 2020; 14:11:3 >
  • 10 numara animasyondu özlemişiz vallahi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.