Şimdi Ara

Mortal Kombat filminden merakla beklenen ilk fragman paylaşıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyununda en güzel terminatör arnold söylüyor zaten :)

• Genel anlamda yeni filmler zaten eski filmler kadar kaliteli olmuyor bunun da en büyük sebebi teknoloji sayesinde her şeyi cgi ve stüdyoda çekmeleri ve daha da önemlisi piyasada eski direktörler kadar özgün işler yapan, farklı sinematografisi olan direktör de yok, biraz basma kalıba döndü film sektörü. Mortal Kombat sınırlı bir kitleye hitap eden oyundan uyarlama bir dövüş filmi olması nedeni ile zaten büyük bütçeli dev bir yapım olamaz. Hiçbir yapımcı firma büyük paralar harcamaz bu doğrultuda değerlendirince benim beklentimin 1-2 tık üstünde buldum. Özellikle cast tercihleri çok başarılı. Bir kaç karakterde daha iyisi olabilirdi belki ama genel olarak doğru suratlar seçilmiş. Scorpion ve Subzero sahneleri gayet keyifli görünüyor. Filmde Johnny Cage yok bu büyük bir eksi. Lafı açılmışken size Johnny Cage karakterinin nasıl yaratıldığını anlatayım bu karakter aslında "jean claude van damme". Bunu bir röportajda anlattılar oyunun yapımcıları "Ed Boon" ve "John Tobias" sıkı bir van damme hayranı olduklarını söylüyor ve bu hayranlıklarını Van Damme'ı Johnny Cage karakteri olarak yaratıp oyuna dahil ederek gösterdiklerini anlatıyorlar. Johnny'in bacaklarını yana açarak eğilip attığı yumruğuda Van Damme'ın bloodsport filminden almışlar. 1995'teki film için de ilk teklif Van Damme'a gitmiş o sırada başka bir film projesi olması sebebi ile oynayamamış.

Yeni filme geri dönecek olursak en büyük hayal kırıklığım Goro'nun cgi olması, nefret ediyorum bu cgi'dan. Yapılabilecek en iyi cgi'ı bile yapsan olmuyo. Bazı şeyler vardır asla ucuza kaçmamak gerekir, Goro 1995 yapımı filmdeki gibi yarı animatronik yarı kostüm şeklinde yapılmalıydı. Günümüz imkanları ve bugünün film bütçeleri ile efsane ötesi bir Goro yapılabilirdi. Her şeye rağmen biraz iyi tarafından bakalım yeni bir Mortal Kombat filmi çekilmiş olması ve trailer'da gördüğümüz kadarı ile kötü görünmemesi sevindirici.

• Johny cage'in van damme dan lham alındığını biliyorum fakat iyi ki van damme oynamamış, ben ünlüyüm filan diye rol çalardı seneroyu değiştirdi, sonu street fighter faciası gibi olurdu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 19 Şubat 2021; 14:33:38 >
  • Beklentimin üzerinde çıktı fragman şaşırdım açıkçası. Sinema sektörü artık 3 boyutlu filmlerin ve baştan aşağı CGI görüntülerin izleyiciler tarafından sevilmediğini kabul etmeli ve orjinal köklerine dönmeli. Bu konuda NOLAN dan biraz feyiz almalı yönetmenler. Neyse ki filmde abartı CGI kullanmamışlar bu iyi birşey. Hikayeyi sıfırdan başlatma izlenimi verdi bu da bir artı. Karakterler de oturmuş gibi duruyor LUI KANG hariç, çok ergen ve çelimsiz geldi gözüme. İnsanın gözü bazı eski oyuncuları aramıyor değil ama 90'larda da değiliz malesef. Ne güzel yıllardı...

• Kim demis cgi goruntuler izleyici tarafindan sevilmiyor diye?
  • Bu film çıkıp devamı gelmezse ağır hayalkırıklığına uğrayacağım, Shinnok gibi bir karakter var bunun üzerinden tasarlayacan filmi işte nereye kadar Scorpion SuB Zero ? Bırak Shinnok geldikten sonra savaşşınlar işte Shao Kahn falan var.Bir filmi film yapan kötü karakterleridir.

Dizi olarak çıksa daha güzel olurdu bence çok eski bir film ve konu dünyası da aşırı geniş.Beklenileni vermez diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 19 Şubat 2021; 16:48:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiroyuki Sanada ya pek yakismis scorpion karakteri
  • quote:

Orijinalden alıntı: logi666leboss

Hiroyuki Sanada ya pek yakismis scorpion karakteri

Japon oyuncu denilince akla gelen ilk isim. Ver kötü rolü oynasın. Ver iyi rolü oynasın. Hatta akla gelen tek isim. Avengers Endgame'de Hawkeye'ın 20 saniyelik sahnesi için bile bu herifi doğradılar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 20 Şubat 2021; 15:15:15 >
  • Arkadaşlar mortal kombat ilk film serisi mi bu? 1

• Film asıl havasında olmayacak gibi duruyor. Teen wolf, vampire diaries gibi gençlik dizilerinin havasını sezdim nedense. Filmin duyurusunu görünce çok heyecanlanmıştım fakat fragman heyecanımı kaçırdı açıkcası. Umarım yanılırım.

• Kandan hançer yapmak mı? of of tam mortal kombat  

• Hocam herşey güzel hoş ta şu jax in kollarını ne zaman ermac koparacak animesinde goro burda ( ne alakası var onu anlamadım) sub-zero

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion1903NT -- 21 Şubat 2021; 21:51:40 >
  • Kostüm ve oyuncuları hiç beğenmedim.
    Kafadan bu filme banko girecek 4 tane yıldız yazarım.
    İko Uwais-Tony Jaa-Scott Adkins-Michael Jai White.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kisma kullanıcısına yanıt
    Bayragina tukureyim.
  • legend4u kullanıcısına yanıt

Kudurabilirsin kardeşim :)

• kisma kullanıcısına yanıt
    Cocuk katilleri benim kardesim mardesim degildir ;)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.