Şimdi Ara

Mortal Kombat 9 - Play as Kratos (Kratos olarak oyna) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: paypay88

kratos yarı tanrı

fark yapmaz adam koca olympos u ve titanları kılıçtan geçiriyor MK 1 gömlek küçük gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

quote:

kratos yarı tanrı

fark yapmaz adam koca olympos u ve titanları kılıçtan geçiriyor MK 1 gömlek küçük gelir

Sonuçta bu şeyin bir oyun olduğunun farkına varılması gerekiyor neticede hepsi bir hayal dünyası içinde ve bu tamamen bir pazarlama stratejisi, böyle yazdıklarının sonuna göz kırpma smileyi koyarak laf sokmaya çalışmak hele ki bu yazdıkları bir oyun hakkındaysa oldukça düşündürücü ve komik.

Benim düşünceme gelirsek eğer bence oldukça güzel olmuş. Kratos abi iyidir, hoştur, güzeldir tüm mitleri elden geçirmiştir saygı duyarız kendisine ama işin içine sub - zero reyiz girdi mi işler değişir kratos kaptannnnnnnn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

quote:

kratos yarı tanrı

Sonuçta bu şeyin bir oyun olduğunun farkına varılması gerekiyor neticede hepsi bir hayal dünyası içinde ve bu tamamen bir pazarlama stratejisi, böyle yazdıklarının sonuna göz kırpma smileyi koyarak laf sokmaya çalışmak hele ki bu yazdıkları bir oyun hakkındaysa oldukça düşündürücü ve komik.

Benim düşünceme gelirsek eğer bence oldukça güzel olmuş. Kratos abi iyidir, hoştur, güzeldir tüm mitleri elden geçirmiştir saygı duyarız kendisine ama işin içine sub - zero reyiz girdi mi işler değişir kratos kaptannnnnnnn.

bana diyosun kendin yapıyosun aynı şeyi
  • Aslında mkya yakışan vahşi pislik bir herif kratosun gelmesinde pek bir sakınca görmedim ben

fakat xbox'a hangisi olurki master chief mi sam fisher mı marcus fenix mi ? hiçbiri uymuyor mk'ya,belki marcus fenix olabilir bak
  • @Physicist_

"ironiyi anlamayan nesle aşina değilim"

hadi bakalım...
  • Yakında Sackboy'uda görürüz MK'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: aL3n.

Yakında Sackboy'uda görürüz MK'da

Keşke olsa.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.