Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.887
Cevap
23
Favori
192.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok pc için olanı değil pc psx ve arcade salonundaki oyunun çok kalite farkı var ben arcade salonlardakini istiyorum
  • Arkadaşlar korsan mkke kayıt etmiyor. Ayarlar dahil. Bir çözümü var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

Arkadaşlar korsan mkke kayıt etmiyor. Ayarlar dahil. Bir çözümü var mıdır?

dostum alakası yok,daha önce kayıt ediyordu bi anda oldu bu.oyunu silip tekrar yükledim,yine o kaldığı yerden başladı baştan başlamadı,ama ilerleyince kayıt etmiyor,çok sinir bozucu ya.sırf bu yüzden oyunu oynayamıyorum delircemmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZoRVoLKaN

quote:

dostum alakası yok,daha önce kayıt ediyordu bi anda oldu bu.oyunu silip tekrar yükledim,yine o kaldığı yerden başladı baştan başlamadı,ama ilerleyince kayıt etmiyor,çok sinir bozucu ya.sırf bu yüzden oyunu oynayamıyorum delircemmmm

Hocam bende hiç kayıt yapmadı. Steam'den oyunu ekledim. Kısayol olarak. Steamden başlattım. Nafile. Olmuyor. Aç kapat bir daha aç. Hiç dokunmamışsın gibi sıfırlıyor kayıt mayıt yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZoRVoLKaN

quote:

Hocam bende hiç kayıt yapmadı. Steam'den oyunu ekledim. Kısayol olarak. Steamden başlattım. Nafile. Olmuyor. Aç kapat bir daha aç. Hiç dokunmamışsın gibi sıfırlıyor kayıt mayıt yok.

çok garip bir durum,bende bir kısım kayıt yaptı sonra yapmamaya başladı.garip olan 2.şey silip tekrar kurdum yine baştan başlamadı..cage nin baraka ile kapışacağı yerde... save dosyası nerde onu bile bulamadım oyunda...

• quote:

Yardım etsin biri la

• pcheveslisi kullanıcısına yanıt
    arcade kalitesi bulmak pc için imkansız.. mk4'ü bilmiyorum ama mk1, 2, 3'ü o kalitede başka hiç bir emulatörde oynayamadım.. mame'nin versiyonları arcade'e çok yakın, ama tam olarak o kalite değil
  • MK1 ve MK2'de Johnny Cage, Subzero, Scorpion ve Reptile'ın aktörü Daniel Pesina ile internet üzerinden arada konuşuyoruz.. Süper kafa bir adam.. İmzalı fotoğrafını istemiştim, bitmek bilmeyen ısrarlarım sonucu haftasonu yollamış tabi işlerinin yoğunluğundan gönderememişti.. bakalım, merakla bekliyoruz
  • Fps fix yapınca oyunda hiç kasma yok.Ama online oynarken rakibe vurduğum gibi hata verip atıyor.Fps fix yapmayınca ise online sorunsuz çalışıyor ama çok ağır.Slow motion gibi.Yok mudur çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 23 Temmuz 2013; 17:54:29 >
  • WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    multiplayer crack yerine single player crack deneyin oyuna steam açıkken girin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heretique

quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi

Arkadaşlar konuyla alakası az olacakta şu arcade salonlarının MK4'ünü nasıl full kalitede oynayabilirim mame de oynuyorum grafikler bozuk gölgeler beyaz vs. Varmı bir yöntemi?

Şu an hiç bir yolu yok, senelerdir MK4 hatasız bir şekilde emu yapılamadı ve hala da aynı şekilde sorunlu çalışıyor. Eskiden aşırı yavaş çekim gibi çalışıyordu şimdi hız olarak full çalışıyor ama grafikler hala çok sorunlu.

Su ilk 4 oyunu(MK1,MK2,UMK3 ve MK4)Full HD olarak yeniden yapip adam gibi sorunsuz MP icerigi ile piyasaya surseler cok guzel olur.Sozde ilk 3 oyunu mk arkade edition diye cakma grafikler ve berbat bir MP deneyimi ile piyasaya surduler onu saymayin zaten.

• Arkadaşlar expertte oyunu bitiren oldu mu? Bugün Cage ile 23 dakikada Shao Kahn'a geldim ama öldüremedim sinirlenip kapadım.
  • Bende Orjinal Aldım Benide Ekleyin

Steam ID: EjderFunk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcheveslisi -- 23 Temmuz 2013; 22:31:16 >
  • bir oyun neden bu kadar çok problem çıkartıyor anlamış değilim.. üstelik mortal kombat gibi bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi

Bende Orjinal Aldım Benide Ekleyin

Steam ID: EjderFunk

NOT: Arkadaşlar bi zahmet oyunun tam olarak steamda hangi konumda yüklü olduğunu yazabilirmisiniz örn: steam/steamapps/common gibi? Çünkü elimdeki hazır oyunu direkt konuma atacak yoksa indirmeyi beklemek zorunda kalırım.

Tarif ettiğin yerde common klasöründe MortalKombat_KompleteEdition klasörü oluşturuyor.
  • Baştan indirmeye başladım temiz olsun maksat teşekkürler
  • Shao Kahn'a gelince sinirden kapadım oyunu.Oysaki Lui Kang ile geçmiştim.Çok zor yahu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Arkadaşlar 30 Liraya satıyorum Caner arkadaştan aldığım oyunu. İçinde Shogun 2'de var hesapta.

Fifa 13 oynamaktan sıra gelmiyor bu oyuna yahu :) Almak isteyenler özel mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Shao Kahn'a gelince sinirden kapadım oyunu.Oysaki Lui Kang ile geçmiştim.Çok zor yahu.

Köşeye geç spamla
  • Mortal Kombat 9 pc sürümü için özel hareketler finish hareketleri nasıl hangi tuşlarla yapılıyor arkadaşlar. ?
    ?
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.