Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.887
Cevap
23
Favori
192.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • raiden nin bölümüne geldim ne kadar zor yaw

en zorun bi altında oynuyorum.
    jax la stryker ı dövüyorum kabal a kadar gelebildim. tek canla nasıl dövecem o kadar adamı
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    Benim klavye ayarlarıda aynı sf den böyle alışmışız zaten en güzel ayarlarda bu şekilde.
  • funkerman kullanıcısına yanıt
    Zaten hala SF serilerinide oynuyorum Nede olsa 2014 de Ultra SF4 gelecek , hazirlikli olmak lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: brand01

Sağol ama oyunda crack olduğuna rağmen bütün ayarlar düşük olunca bile kasıyor (AA ve AF kapalı) Living Forest ve bazı bölümlerde. Sistemim: Nvidia GT 520m 2 GB (1 GB Ayrılmış Bellek) İntel Core i5 Ram 4 GB Windows 7 Ultimate Service Pack 1. Not: Yeni farkettim, oyunun practice modunda combo yapıp record ediyorum ama çıkıp girince record ettiğim combo gözükmüyor.

Mudur sistemin heryonuyle cok eski ve yetersiz.Haliyle herseyi kisman gerekiyor.Birde boyle bir sistemde sana tavsiyem win 7 home sp1 32bit kullanmandir.

Yanlış yorum yapmıssın arkadaş, aynı sisteme sahibim hatta ekran kartım Nvidia GT 425m, 720p bütün ayarlar max taydı mezarlıkta kasma var diye AA ları kıstım, ekran kartını falan güncelle ama kesinlikle sistemle alakalı değil bu sistem seni en az 1.5 sene idare eder.Benim pc 2.5 senelik laptop bu arada tek oynayamadığım oyun witcer 2 dir o da optimizasyondan, ama mk9 bu makineye 2 gömlek küçük grafiklere sahip kesinlikle sorunu başka yerde ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: creep32

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brand01

Sağol ama oyunda crack olduğuna rağmen bütün ayarlar düşük olunca bile kasıyor (AA ve AF kapalı) Living Forest ve bazı bölümlerde. Sistemim: Nvidia GT 520m 2 GB (1 GB Ayrılmış Bellek) İntel Core i5 Ram 4 GB Windows 7 Ultimate Service Pack 1. Not: Yeni farkettim, oyunun practice modunda combo yapıp record ediyorum ama çıkıp girince record ettiğim combo gözükmüyor.

Mudur sistemin heryonuyle cok eski ve yetersiz.Haliyle herseyi kisman gerekiyor.Birde boyle bir sistemde sana tavsiyem win 7 home sp1 32bit kullanmandir.

Yanlış yorum yapmıssın arkadaş, aynı sisteme sahibim hatta ekran kartım Nvidia GT 425m, 720p bütün ayarlar max taydı mezarlıkta kasma var diye AA ları kıstım, ekran kartını falan güncelle ama kesinlikle sistemle alakalı değil bu sistem seni en az 1.5 sene idare eder.Benim pc 2.5 senelik laptop bu arada tek oynayamadığım oyun witcer 2 dir o da optimizasyondan, ama mk9 bu makineye 2 gömlek küçük grafiklere sahip kesinlikle sorunu başka yerde ara.

Sağol creep32. Peki record ettiğim combolar neden gözükmüyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yok mu bu oyunu klavyeden oynayan? tuşları nasıl atadınız bi örnek gösterseniz? yoksa default mu kullanıyorsunuz? illa gamepad mi alayım?

Benim klavye ayarlarim su sekilde.

https://store.donanimhaber.com/cc/0e/42/cc0e420452c9a140f684ce12ffca77b2.jpg
    Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

teşekkürler deneyeceğim

• pc den 2 kişi oynayalım dedik sinir oldum.

scorpion aldım diğeri noob aldı.sadece düz vuram tuşuna basarak yerden kaldırmıyor.bende paso ışınlanıp arkadan vurma,yere düşürme hareketlerini yaparak kazanabiliyorum.kombo öğrendim o kadar scorpion için daha kombonun yarısında adam sırf düz vurarak komboyu bile bozuyor.anca yapay zekaya karşı zevkli olur bu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xvolkapx

quote:

ps2de shalion monks vardı o da buna dahil i?eğer dahilse ilk kez orjinal oyun alacam

help

hayır AA kapalı iken de aynı sorunla karşılaşıyorum yani herşey en yüksek ayarlarda catalyst ayarlarıda full oyun içi herhangi bir problem yok ancak karakter seçme ekranında hızlı seçmek isterken domalar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

pc den 2 kişi oynayalım dedik sinir oldum.

scorpion aldım diğeri noob aldı.sadece düz vuram tuşuna basarak yerden kaldırmıyor.bende paso ışınlanıp arkadan vurma,yere düşürme hareketlerini yaparak kazanabiliyorum.kombo öğrendim o kadar scorpion için daha kombonun yarısında adam sırf düz vurarak komboyu bile bozuyor.anca yapay zekaya karşı zevkli olur bu oyun.

Spamcıya denk gelmişsin.
  • Türkçe yama yayınlayan linkler ölü yardım edecek birisi varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboycengo

quote:

quote:

ps2de shalion monks vardı o da buna dahil i?eğer dahilse ilk kez orjinal oyun alacam

help

hayır AA kapalı iken de aynı sorunla karşılaşıyorum yani herşey en yüksek ayarlarda catalyst ayarlarıda full oyun içi herhangi bir problem yok ancak karakter seçme ekranında hızlı seçmek isterken domalar oluyor

pampa ben hiç oynamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar bu oyunda sadece her karakterin tek fataltyleri mi var değişik fatalytleri varsa nasıl yapılıcak söylermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet-ERDOĞAN

merhaba arkadaşlar bu oyunda sadece her karakterin tek fataltyleri mi var değişik fatalytleri varsa nasıl yapılıcak söylermisiniz

Hepsini 2 tane fatalityleri var. Move listte görünür zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Türkçe yama elinde olan arkadaş rica etsem başka bir yere upload edebilir mi? yuklu yerlerdeki linkler ölmüş..Yardım edersenız sevınırım
  • Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu mu var? Denemek için indirdim... Oyun FPS yüksek olmasına rağmen çok ağır çalıştı... FPS Fix dosyası buldum kopyaladım, oyun bu sefer çok hızlı oldu... Dayanamadım, steam'den satın alıp yükledim... Belki düzelir diye... Fakat oyun yine çok ağır... Fix attım, çok hızlandı... Metro 2033, Last Light, Crysis 3 bile oynayabiliyorken bu oyunun böyle olması neden?
  • "The game session is no longer available" bu ......... hatasını birtek benmi alıyorum .......
    STEAMDE oyunu 4 saat oynadım görünüyor 3 maç anca yapmışımdır SÜREKLİ BİRİNE BAĞLANMAKLA GEÇİYOR ZAMAN VE SÜREKLİ HATA VERİYOR KOPUYOR
    BU OYUNU KABLO NETTE 3MB HIZ yada başka internet sağlayacılarında 3mb hız ve altında HİÇ TAKILMADAN SORUNSUZ OYNAYAN VARMI?
    Benim kablo net 3 mb FIFA 13 de BF3 de yada counterda onlinde sorun çıkartmazken neden MK9 da sorun çıkartıyor anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

quote:

Orijinalden alıntı: BLADE66

The Game Session is no longer available
    hatası alıyorum online bağlanmaya çalışırken birisi bana davet gönderdiğinde bir türlü onlne maç yapamadım neden kaynaklanıyor olabilir?

aynen bendede böyle.Korsan oynamaya çalışıyorsan bundan olabilir

yaw ne korsanı Orjinal STEAMDEN ALDIM OYUNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu mu var? Denemek için indirdim... Oyun FPS yüksek olmasına rağmen çok ağır çalıştı... FPS Fix dosyası buldum kopyaladım, oyun bu sefer çok hızlı oldu... Dayanamadım, steam'den satın alıp yükledim... Belki düzelir diye... Fakat oyun yine çok ağır... Fix attım, çok hızlandı... Metro 2033, Last Light, Crysis 3 bile oynayabiliyorken bu oyunun böyle olması neden?

Aynen.Benim ilk 5 dakika normal sonra slowmotion oluyor oyun fps fix yapmama rağmen.
  • arkadaşlar selamlar ,

benide listeye eklerseniz çok sevinirim , steam id : eguzelsoy , prof fotografı buradaki dh accountumdaki ile aynı çirkin surat :)

mk da kapışmak için sbaırsızlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZoRVoLKaN

arkadaşlar Türkçe yama elinde olan arkadaş rica etsem başka bir yere upload edebilir mi? yuklu yerlerdeki linkler ölmüş..Yardım edersenız sevınırım

http://dosya.co/053e9d1df0023788/Coalesced.eng
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.