Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.887
Cevap
23
Favori
192.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler almak isteyen varsa mk9 bende satıyorum 30 tl ye hesabımı shogun 2 de var hesabın içinde
  • Hocam story modunda sadece Raiden var oyunun sonundayım ve adamı yenmek çok zor Raiden le varmı bi taktiği ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

beyler almak isteyen varsa mk9 bende satıyorum 30 tl ye hesabımı shogun 2 de var hesabın içinde

ya bu adam hala satamamış şu hesabı yok mu alan arkadaş... ben yoruldum okumaktan adamın mesajlarını bak shogunda varmış (şaka he)

• funkerman kullanıcısına yanıt
    zıplama mesafesinde dur mızrak veya çekiç atar.Attığında üzerine zıpla havada yumrukla komboya gir, yıkıldığı an hafif yaklaş geri çekil,çekiç sallar yada başka bişey yapar yine zıpla yumrukla comboya gir döngüye devam, olmadı optionsdan zorluğu düşür.
  • creep32 kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam sağolun.
  • Valla ben caner arkadaştan alıyorum sanırım oyunu. Hiç aklımda yoktu aslında orijinal almak. Ne dersiniz beyler var mı online'da çok oyuncu :) Fifa oynuyorum ben evde olduğumda online seasons. Tek orijinal oyunum zaten. Bir de MK ekleyecez bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 14 Temmuz 2013; 21:41:31 >
  • MK da oyuncu sorunu degilde LAG sorunu var.LAG olmasa oyuncu sayisi dahada artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Hocam story modunda sadece Raiden var oyunun sonundayım ve adamı yenmek çok zor Raiden le varmı bi taktiği ?

Raidenle en köşeye geç o sana mızrak atacağı zaman teleport ol arkasına aparkat vur geri kaç hep aynı şekil.

@Dante

Al bencede,lag sorunu dışında gayet iyi Oda düzeltilir heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 15 Temmuz 2013; 0:21:26 >
  • arkadaşlar fps fix programının içinde gelen 30fps ve 45fps dosyaları mortal kombat ta nereye ekliycez acaba....
  • Oyunu aldım s2caner adlı steam hesabıyla, ekleyebilirsiniz.
  • up
  • beyler chapter 6da donma problemi yaşayanlar pm atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lag olayı kişiden kişiye değişiyor bazılarında hiç lag yaşamıyorum bazılarında da çok kasıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Dünyanın en iyileri onlar,normal yani :D

Oyunun inanilmaz eksik yonleri bunlar. O kadar ust uste vurabilmek cyrax kabal gibi hikayede cok degeri olmayan karakterleri cok avantajli yapmak kesinlikle olmamis komboya baglayinca %80 ustu damage nedir olmaz oyle sey , oyunun dengesi kombo sistemi cok kotu

ne sacmalıyorsun sen? merak ettım . hayatında ilk defa dovus oyunu oynuyorsun sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

quote:

quote:

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Oyunun inanilmaz eksik yonleri bunlar. O kadar ust uste vurabilmek cyrax kabal gibi hikayede cok degeri olmayan karakterleri cok avantajli yapmak kesinlikle olmamis komboya baglayinca %80 ustu damage nedir olmaz oyle sey , oyunun dengesi kombo sistemi cok kotu

ne sacmalıyorsun sen? merak ettım . hayatında ilk defa dovus oyunu oynuyorsun sanırım

Oow yavas geliniz 95 ten beri oynarim bu oyunu , bu kadar sorunlu olani yoktur. Yapay zeka hatalari karakterlerdeki inanilmaz dengesizlikler bu oyunda var. Bir dovus oyununda ust uste % 70-80 uzeri kombo yapilabilmesi sacmaliktir asil.( samurai oyunlarini saymiyorum) biraz dusunup oyle konusalim degil mi ? Sacmalamayalim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Oow yavas geliniz 95 ten beri oynarim bu oyunu , bu kadar sorunlu olani yoktur. Yapay zeka hatalari karakterlerdeki inanilmaz dengesizlikler bu oyunda var. Bir dovus oyununda ust uste % 70-80 uzeri kombo yapilabilmesi sacmaliktir asil.( samurai oyunlarini saymiyorum) biraz dusunup oyle konusalim degil mi ? Sacmalamayalim

sacmaladıgın ortada. hikayede onemi yok diye o kadar combo yapamaz'ın anlamı nedir yahu muhaha

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

sacmaladıgın ortada. hikayede onemi yok diye o kadar combo yapamaz'ın anlamı nedir yahu muhaha

Su dediginize esas ben guluyorum eski oyuncular ne demek istedigimi cok iyi bilir adam tek super hareket yapmadan % 87 can goturuyor koseye skistirarak bu nedir ? Kabal ve Cyrax i bu kadar ust uste vuracak sekilde avantajli yapmanin amaci nedir ? Adamlar birinin acik vermesiyle raundu aliyor hemde tek super kullanmadan , kombolari birer bar ile birlestirip yapiyorlar koseye skisinca da pert Oyunun ciddi bicimde dengelenmeye ihtiyaci var boyle olmaz

• Lan kardesimle gece 3 te oynuyoruz,ben reptile o cinli bir herif oldu. Ben yendim bunu reptile agzini acti kameraya bakti falan biz korktuk oyunu kapattik:D bidaha reptile almam lan oneydi oyle. Noob la devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Lan kardesimle gece 3 te oynuyoruz,ben reptile o cinli bir herif oldu. Ben yendim bunu reptile agzini acti kameraya bakti falan biz korktuk oyunu kapattik:D bidaha reptile almam lan oneydi oyle. Noob la devam...

• Mortal Kombatı çıktığından beri oynarım 1 2 3 ultimate..Gene söylüyorum en iyi seride umk3 dür.Bu oyunda Gerçektende dengesizlik mevcut karakterlerde.Bir umk3 e bakın tüm karakterlerle iyi bir oyuncu diğer karakterlere karşı oynayabilir.Fakat görüldüğü gibi cyrax karakterinde bug mevcut combo delay a girmiyor oyuncular aşıyor bu durumu.Şu oyunu umk3 gibi yapsalar süper olurdu yani komboları yakın mesafeden yapacaksın.Adamlar tekken gibi yapmışlar kombo sistemini.Yada en azından komba yaptıktan sonra delay olacak biraz hemen giremicen komboya öbür türlü adam geliyor yanında paso saydırıyor hareketini kesecek yada karşılık verebilecek haraket ve zaman bulamıyorsun.Uzaktan kombo olmayacak standart döner tekme çelme yüksek alçak tekme olacak: öbür türlü saçma sapan kombo yapıyorsun havada özellikle köşede.inşallah 2. oyunu böyle yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.