Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.887
Cevap
23
Favori
192.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Dünyanın en iyileri onlar,normal yani :D

• *arkadaslar oyunu nerden satin alabilirim. satisi var mi? yada indirebilirim*
  • zoomone Z kullanıcısına yanıt
    Steam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Steam

@BraveHeart dostum link var mi :)
  • zoomone Z kullanıcısına yanıt
    http://store.steampowered.com/app/237110/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

http://store.steampowered.com/app/237110/

Eyvallah hocam. Satin aldim... indiriyor suan...

Kullanici adi : aytugkerem

Benide listeye eklerseniz sevinirim.
  • Optimizasyona sevinirken Mp batırdı.Private girip kimseye davet atamıyorum oyun kapanıyor.Sürekli laglı oyunlar nereye kadar böyle devam edecek bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Optimizasyona sevinirken Mp batırdı.Private girip kimseye davet atamıyorum oyun kapanıyor.Sürekli laglı oyunlar nereye kadar böyle devam edecek bakalım.

Aynı sorunu yaşıyorduk. DNS mizi otomatik yaptık düzeldi hocam, bilginiz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LPRNTRK

Herkese selam, arkadaşlarla online Mortal Kombat oynayamıyoruz. Birbirmizi odalarda göremiyoruz, private kurunca da oyundan atıyor bazen çok nadir atmıyor bu seferde oyun slow motion gibi devam ediyor aşırı yavaş şekilde. Bunun sebebi nedir? Ne denediysek olmadı.
    Steam: lprntrk
    Oyuna sahip olan arkadaşlar eklerse denemek isterim bu olayı, acaba sorun genel mi yoksa bizle mi ilgili diye.

Evet bu sorunlarin hepsi fazlasiyla var ve tamamen oyun kaynakli.Ayrica serverler usa serverleri.Eger EU serverlerri kullansaydi bu tur sorunlar olmazdi.Mesela SF da bu tur sorunlar yok.Heleki ayni ulkeden iki kisi neredeyse lan gibi oynuyor.Ama MK da ayni sehirden bile iki kisi birbirine baglanamiyor veya lagli oynuyor.

Bu arada DH MK TR topluluguna bekleriz sizi oradan haberlesip mac yapabiliriz.Tabi oyun buna musade ederse.

http://steamcommunity.com/groups/mkturkey

• Mudur aciklamalar icin tesekkurler.Peki orada beklerken diger oyuncularin maclarini seyredebiliyormuyuz?Ayrica max kas kisilik gruplar olusturulabiliyor?4-8-16 bir nevi turnuva modu.Ama millet lagdan oyundan dustugu icin pek bir anlami olmaz tabi.Duzgun EU serverleri acsalarda su iskenceden kurtulsak.Umarim yeni hazirladiklari yama bastan savma olmaz.

Yeni oyuncular icin MK grubuna katilin lutfen boylece birbirimiz gorup haberlesip maclar yapabiliriz.

http://steamcommunity.com/groups/mkturkey
  • King Of The Hill modunda diğer dövüşenlerin maçlarını izleyebilirsin.
  • @MoRaCe

Belki unutmuşumdur diye kontrol ettim ama otomatikmiş

@killnOd

Rica ederim.Şuana kadar bir grupda 16 kişi görmedim ama 8 olabiliyordu sanırım o kuklalar ekrana sığana kadar doluyor.Ama işte dışardan herkes girebildiği için laglı bir eleman geldiğinde batırıyor turnuvayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 14 Temmuz 2013; 13:55:22 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

EVO 2013 FİNALİ

Nasıl maç o öyle

Dünyanın en iyileri onlar,normal yani :D

Oyunun inanilmaz eksik yonleri bunlar. O kadar ust uste vurabilmek cyrax kabal gibi hikayede cok degeri olmayan karakterleri cok avantajli yapmak kesinlikle olmamis komboya baglayinca %80 ustu damage nedir olmaz oyle sey , oyunun dengesi kombo sistemi cok kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar,oyunda goro,shao kahn,kintaro vs... gibi değişik gizli karaterleri seçebilme şansımız var mı?varsa nasıl?teşekkürler.
  • klavyeden oynayabilenler tuşları nasıl ayarlıyorsunuz?
    yoksa illa gamepad mi alayım?
  • Yav arkadaş bu story modunda Shao Kahn'ı nasıl yenecez varmı bi taktiği ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: kamar33

Beyler bende oyun kaydetmiyor kafayı yedim. Kürekli bile indirdim sinirden oynamak için oda olmadı. Storyde Liu Kange kadar geldim Kaydetmedi towerde 20 25 falan gelmiştim oda sıfırlandı yeni indirdiklermde bir iki towerda ilerleyip kapattım hep silindi. Tavsiye edeceğiniz bi çözüm varmı ?

Eger oyunu original olarak steamdan aldiysaniz oyunu oynarken steam acik ve online olmali.Yani oyun suresince ve oyundan ciktiginizde steam online olmaliki kaydetsin.Offline ise kaydetmez ve tabi mutlaka oyun original olmali.

Eyvallah kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Yav arkadaş bu story modunda Shao Kahn'ı nasıl yenecez varmı bi taktiği ?

Lui Kang ile yenmen için en köşeye geç süreki durmadan yerden ateş at.
    Scorpionla yenmek için uzaklaş sana çekiş veya mızrak atmasını bekle tam atarken kaybolup diğer tarafından çık kombine yap geri kaç aynı şekilde.
    Kung lao da aynı şekilde yapabilir.
    Noob Saibotlada mızrak atmasını bekle tam atarken aşağı yukarı yaparak sürekli kapabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.