Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
23
Favori
192.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: Heretique

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Bu arada tüm BOSS lar ile oynayabilirsiniz artık, bugün BOSS MOD çıkmış. Denedim çalışıyor, dosyaları değiştirin yeter. (Yanlız ne olur ne olmaz yedeiğini alın yinede)

https://mega.co.nz/#!2AUFxToR!BqKNByn-yDOlMEeC7HsLpTghk7AjllVcmVlCVtLTVMc

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Bunda Kratos yokmuş sanırım ben onu beklicem

Yaptım elemanlar geldide başımıza iş gelecek gibi online dövüşlere girmesek acaba bir şey olur mu :d

Ben yaptım denedim sıkıntı yok onlineda, zaten onlineda seçemiyorsunuz karakterleri. Sadece singleda işe yarıyo.
  • arkadaşlar oyuna yeni başaldım kontrollere yeni yeni alışmaya başladım fatality ve babality leri öğreneyim dedim. fatality tutorial bölümde fatality leri yapıyorum ama babality bi türlü yapamdım bana nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz .jump yazıyor yanında yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dennzi -- 12 Temmuz 2013; 23:38:06 >
  • Story mod kaçıncı chapter'da bitiyor bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dennzi D kullanıcısına yanıt
    son raundlarda koruma kullanmazsan yapabilirsin babality
    jump: rakiple aranda zıplama mesapesi
    sweep:çelme mesafesi,rakibin yanında ol ama değme
    touch:rakibin dibinde temas halinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creep32 -- 13 Temmuz 2013; 2:27:31 >
  • 16 olması lazım

Johnny Cage
    Sonya Blade
    Scorpion
    Cyrax (human)
    Liu Kang
    Jax
    Smoke
    Sub-Zero
    Kitana
    Jade
    Kung Lao (Liu Kang)
    Stryker
    Kabal
    Cyber Sub-Zero
    Nightwolf
    Raiden
  • arkadaşlar bu da benden size kıyak, taminim çoğunuz kaçırmıssınızdır bunu

http://www.youtube.com/watch?v=cTw4ugmkSyA&list=PL-0sgKY5A4Yeu2YIN5G59Cx_jsBH_-2RI
  • quote:

Orijinalden alıntı: creep32

arkadaşlar bu da benden size kıyak, taminim çoğunuz kaçırmıssınızdır bunu

http://www.youtube.com/watch?v=cTw4ugmkSyA&list=PL-0sgKY5A4Yeu2YIN5G59Cx_jsBH_-2RI

Vaay çizgifilm eskiler aklıma geldi,keşke Tr altyazı da olsaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 13 Temmuz 2013; 2:58:24 >
  • Arkadaşlar Story Mode da Cyber Sub-Zero dayım fakat şimdiye kadar hiç fatality yapamadım.

Daha doğru Finish Him ibaresi hiç çıkmadı.

Hikaye kısmında fatality yapılmıyor mu acaba?
  • Bende 10. chaptera geçtim, az kalmış o zaman oyunun bitmesine. Bilgi için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrammar -- 13 Temmuz 2013; 3:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Arkadaşlar Story Mode da Cyber Sub-Zero dayım fakat şimdiye kadar hiç fatality yapamadım.

Hikaye kısmında fatality yok.
  • Saol hocam bende dedim bişey mi yanlış yapıyorum.
  • arkadaşlar birşey sorucam herşey gayet güzel sistemim en yüksek ayarlarda anti aliasing 4x herşey çok iyi kasmadan rahat oynuyorum sistemim ( i5-450m - hd5650-6gb ram-640 hdd) ancak tek problemim karakter seçim ekranında hızlı hareket ettiğim zamanlarda acayip bir kasma oluyor hızlı hızlı karakterlere ulaşamıyorum nedeni nedir ?
  • arkadaşlar bende oyuna başlarken sol üst physh cpu dan çalıştığını yazan bir yazı var bunu nasıl kapatacağım yada gpu nasıl çevireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: creep32

son raundlarda koruma kullanmazsan yapabilirsin babality
    jump: rakiple aranda zıplama mesapesi
    sweep:çelme mesafesi,rakibin yanında ol ama değme
    touch:rakibin dibinde temas halinde

teşekür ederim
  • ps2de shalion monks vardı o da buna dahil i?eğer dahilse ilk kez orjinal oyun alacam
  • merhaba arkadaşlar oyunu yeni kurdum arada bir böyle acayip combolar var kemikleri çatır çatır kırıyor onu nasıl yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Arkadaşlar Story Mode da Cyber Sub-Zero dayım fakat şimdiye kadar hiç fatality yapamadım.

Story modunda fatality olayı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet-ERDOĞAN

merhaba arkadaşlar oyunu yeni kurdum arada bir böyle acayip combolar var kemikleri çatır çatır kırıyor onu nasıl yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum :)

Move List de X-RAY olarak gecen harekettir.Alttaki Barin tamamen dolmus olmasi gerekir.Genelde yuzde 30 civari guc alir bazi adamlarda bu 40 dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet-ERDOĞAN

merhaba arkadaşlar oyunu yeni kurdum arada bir böyle acayip combolar var kemikleri çatır çatır kırıyor onu nasıl yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum :)

Move List de X-RAY olarak gecen harekettir.Alttaki Barin tamamen dolmus olmasi gerekir.Genelde yuzde 30 civari guc alir bazi adamlarda bu 40 dir.

teşekkür ederim hocam hemen deneyicem :)
  • Uzun zamandan beri yapay zekası ve optimizasyonu bu kadar kötü bir oyun görmemiştim. İkili kombo yaptı resmen.
    Grafik ayarlarını değiştirelim dedik, şimdi de oyun açılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.