Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
23
Favori
192.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

dayanamadım bi tanede ben aldım siyahından. malzeme kalitesini bu kadar iyi beklemiyordum ve oldukça ağırmış. kombolar çok rahat yapılıyor bunu fark ettim. üzerindeki salak teken yazısı dışında bir kusuru yok onuda şöyle güzel bi MK stickerı ile modifiye ettim mi oldu da bitti maşallah

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

Beyaz renk olan modeli aldım sebebi ise üzerindeki Ryu ve Ken resmi yapıştırma gibi durmuyordu. Siyah olan model üzerindeki resim sanki sonradan yapıştırılmış gibi.

Beyaz renk sevmezdim elektronik cihazlarda ama 1 senedir beyaz renk ürünlere merak sardım. Siyah rengin yanında ayrıyetten beyaz renkte ürün alıyorum 1 senedir.

kalitelimi peki? arkade stick olunca biraz sert kullanıyor insan. :)

ürün kaliteli. mağazadan alırken acaba? diye bi durdum ama oyun başında kullanırken hissiyatı çok farklı oldu iyi ki almışım dedim. ama dediğin gibi hırpalayarak kullanılır bu cihaz. şahsen sorun çıkartacakmış gibi bir hava hiç estirmiyor gayet sağlam duruyor. ayrıca tuşları da çok kaliteli. normal şartlarda bilmediğim marka yada düşük kalite ürünlere kolay kolay para vermem en iyisi olsun isterim. ama bu ürününde sağlam bir markaya ait olanı yok hadi geçtim markayı daha kalitesi desen fiyatlar baya uçuk. normal gamepad olsa her türlü oyunu oynayacağın için kalite yada ergonomiye önem vererek seçim yapılabilir ama en nihayetinde sadece dövüş oyunu için kullanacağım bir cihazada gidip yığınla para yatırmam. biraz araştırdım daha iyileri pahalı fiyatlara sahip. en nihayetinde şöyle düşünebilirsin. atari salonu işletmiyorsun bu ürünü ev ortamında senden başka kimse kullanmayacak.

Güle güle kullanın ama kötü haberlerim var daha önceden satın almıştım yaklaşık 1 ay anca dayandı ilk önce çok kullandığım tuşlar basmaz oldu sonradan algılama problemleri çıktı bende bu sefer akıllandım kalitesini kanıtlamış markanın ürününü sipariş verdim bu hafta sonu elime geçiyor.Umarım sizde sıkıntı çıkmaz.

teknoloji birazda şans işidir derim bazen inşallah sorun olmaz. siparişini verdiğin ürünü bizimle de paylaşır mısın?

Bunu aldım

http://www.youtube.com/watch?v=3x-5QNcI138

Mad Catz Street Fighter X Tekken - Arcade FightStick diye geçiyor gönül isterdiki mortal kombat temalı olsun ama değil neyse sf yide severim

hayırlı olsun dostum. peki siparişi nereden verdin? yurtdışından hiç sipariş vermedim. amazondan fln sipariş verince sorunsuz geliyor mu türkiyeye? merak ettim sipariş verirsem kolayca gelir mi aklımda bulunsun?

Ben forumdan bir arkadaş vasıtası ile satın aldım sanalpazarda ilanı var.Yurt dışından çok alışveriş yapardım sıkıntısız gelirdi ama 75 dolar gümrük sınırı işi bozuyor.Takriben bu ürün 90 ile 125 dolar arasında kargo içinde en az 20-30 dolar alırlar birde gümrüğe takılırsa vay haline arkadaşın fiyatı böyle düşününce kafama yattı zaten çokta ilgilendi dünde Türkiye'ye girişini yapıp aras kargoya verdi bir düşünün isterseniz.Çin malı ne olduğu belli olmayan ürüne yaklaşık 80-90 tl vereceğime bir kez alır kafam rahat olur dedim.
    http://www.sanalpazar.com/Mad-Catz-Street-Fighter-X-Tekken-Arcade-Fightstick__isp8674655

XBOX360 versiyonunu almayı düşünüyorum bu kişiden. Haber verdiğin için eyvallah dostum.

Bu arada XBOX360 versiyonunu PS3'de de kullanabiliyorsunuz (çevirici ile tabiki). Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamar33

Beyler bende oyun kaydetmiyor kafayı yedim. Kürekli bile indirdim sinirden oynamak için oda olmadı. Storyde Liu Kange kadar geldim Kaydetmedi towerde 20 25 falan gelmiştim oda sıfırlandı yeni indirdiklermde bir iki towerda ilerleyip kapattım hep silindi. Tavsiye edeceğiniz bi çözüm varmı ?

Eger oyunu original olarak steamdan aldiysaniz oyunu oynarken steam acik ve online olmali.Yani oyun suresince ve oyundan ciktiginizde steam online olmaliki kaydetsin.Offline ise kaydetmez ve tabi mutlaka oyun original olmali.
  • @Only Love

Bende xbox ve pc versiyonunu aldim tavsiye ederim saticiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

dayanamadım bi tanede ben aldım siyahından. malzeme kalitesini bu kadar iyi beklemiyordum ve oldukça ağırmış. kombolar çok rahat yapılıyor bunu fark ettim. üzerindeki salak teken yazısı dışında bir kusuru yok onuda şöyle güzel bi MK stickerı ile modifiye ettim mi oldu da bitti maşallah

Beyaz renk olan modeli aldım sebebi ise üzerindeki Ryu ve Ken resmi yapıştırma gibi durmuyordu. Siyah olan model üzerindeki resim sanki sonradan yapıştırılmış gibi.

Beyaz renk sevmezdim elektronik cihazlarda ama 1 senedir beyaz renk ürünlere merak sardım. Siyah rengin yanında ayrıyetten beyaz renkte ürün alıyorum 1 senedir.

kalitelimi peki? arkade stick olunca biraz sert kullanıyor insan. :)

ürün kaliteli. mağazadan alırken acaba? diye bi durdum ama oyun başında kullanırken hissiyatı çok farklı oldu iyi ki almışım dedim. ama dediğin gibi hırpalayarak kullanılır bu cihaz. şahsen sorun çıkartacakmış gibi bir hava hiç estirmiyor gayet sağlam duruyor. ayrıca tuşları da çok kaliteli. normal şartlarda bilmediğim marka yada düşük kalite ürünlere kolay kolay para vermem en iyisi olsun isterim. ama bu ürününde sağlam bir markaya ait olanı yok hadi geçtim markayı daha kalitesi desen fiyatlar baya uçuk. normal gamepad olsa her türlü oyunu oynayacağın için kalite yada ergonomiye önem vererek seçim yapılabilir ama en nihayetinde sadece dövüş oyunu için kullanacağım bir cihazada gidip yığınla para yatırmam. biraz araştırdım daha iyileri pahalı fiyatlara sahip. en nihayetinde şöyle düşünebilirsin. atari salonu işletmiyorsun bu ürünü ev ortamında senden başka kimse kullanmayacak.

Güle güle kullanın ama kötü haberlerim var daha önceden satın almıştım yaklaşık 1 ay anca dayandı ilk önce çok kullandığım tuşlar basmaz oldu sonradan algılama problemleri çıktı bende bu sefer akıllandım kalitesini kanıtlamış markanın ürününü sipariş verdim bu hafta sonu elime geçiyor.Umarım sizde sıkıntı çıkmaz.

teknoloji birazda şans işidir derim bazen inşallah sorun olmaz. siparişini verdiğin ürünü bizimle de paylaşır mısın?

Bunu aldım

http://www.youtube.com/watch?v=3x-5QNcI138

Mad Catz Street Fighter X Tekken - Arcade FightStick diye geçiyor gönül isterdiki mortal kombat temalı olsun ama değil neyse sf yide severim

hayırlı olsun dostum. peki siparişi nereden verdin? yurtdışından hiç sipariş vermedim. amazondan fln sipariş verince sorunsuz geliyor mu türkiyeye? merak ettim sipariş verirsem kolayca gelir mi aklımda bulunsun?

Ben forumdan bir arkadaş vasıtası ile satın aldım sanalpazarda ilanı var.Yurt dışından çok alışveriş yapardım sıkıntısız gelirdi ama 75 dolar gümrük sınırı işi bozuyor.Takriben bu ürün 90 ile 125 dolar arasında kargo içinde en az 20-30 dolar alırlar birde gümrüğe takılırsa vay haline arkadaşın fiyatı böyle düşününce kafama yattı zaten çokta ilgilendi dünde Türkiye'ye girişini yapıp aras kargoya verdi bir düşünün isterseniz.Çin malı ne olduğu belli olmayan ürüne yaklaşık 80-90 tl vereceğime bir kez alır kafam rahat olur dedim.
    http://www.sanalpazar.com/Mad-Catz-Street-Fighter-X-Tekken-Arcade-Fightstick__isp8674655

ürünün geldiğinde tecrübelerini bizimle lütfen paylaş. alabilirim bende. ama bunu ilk önce bi eskitiyim bakalım sorun olacak mı
  • '' Mortal Kombat hayranlarına mükemmel bir haberimiz var. Mortal Kombat Komplete Edition PC için çıktı ve mod tasarımcılarından biri olan "blesner" tüm bölüm sonu karakterlerini bu mod ile oynanabilir hale getiriyor. Artık bu mod ile birlikte oyuncular Goro, Kintaro ve Shao Khan olarak oynayabiliyor.

Moddan etkilenip indirmek isteyenler varsa buraya tıklayarak indirebilirler. Blesner ayrıca Kratos'u PC versiyonuna getirmek içinde uğraştıklarını belirtti.
    ''

Link >>>>>>https://mega.co.nz/#!2AUFxToR!BqKNByn-yDOlMEeC7HsLpTghk7AjllVcmVlCVtLTVMc

Merlininkazani.com sitesinden alıntıdır.
  • quote:

'' Mortal Kombat hayranlarına mükemmel bir haberimiz var. Mortal Kombat Komplete Edition PC için çıktı ve mod tasarımcılarından biri olan "blesner" tüm bölüm sonu karakterlerini bu mod ile oynanabilir hale getiriyor. Artık bu mod ile birlikte oyuncular Goro, Kintaro ve Shao Khan olarak oynayabiliyor.

Moddan etkilenip indirmek isteyenler varsa buraya tıklayarak indirebilirler. Blesner ayrıca Kratos'u PC versiyonuna getirmek içinde uğraştıklarını belirtti.
    ''

Link >>>>>>https://mega.co.nz/#!2AUFxToR!BqKNByn-yDOlMEeC7HsLpTghk7AjllVcmVlCVtLTVMc

bunun kurulumu nasıl?
    varolanların üstüne mi ekliyor yoksa raini falan silip onların yerine mi koyuyor
  • quote:

'' Mortal Kombat hayranlarına mükemmel bir haberimiz var. Mortal Kombat Komplete Edition PC için çıktı ve mod tasarımcılarından biri olan "blesner" tüm bölüm sonu karakterlerini bu mod ile oynanabilir hale getiriyor. Artık bu mod ile birlikte oyuncular Goro, Kintaro ve Shao Khan olarak oynayabiliyor.

''

ben indirip denedim. kenhsi, rain ve freddy nin yerine koymuşlar karakterleri. ama fatality leri açık değil. oyun sonları var mı onu bilmiyorum ama deniycem
  • quote:

quote:

''

ben indirip denedim. kenhsi, rain ve freddy nin yerine koymuşlar karakterleri. ama fatality leri açık değil. oyun sonları var mı onu bilmiyorum ama deniycem

Arcade stick de şuan elimde gidip aldım akşam hem onu inceler paylaşırım hemde bunu denerim.İlk izlenim olarak şunları söyleyebilirim Legen wait .....for it.... dary

Legendary
  • quote:

quote:

quote:

''

Arcade stick de şuan elimde gidip aldım akşam hem onu inceler paylaşırım hemde bunu denerim.İlk izlenim olarak şunları söyleyebilirim Legen wait .....for it.... dary

Legendary

hayırlı olsun dostum. en kısa zamanda paylaş düşüncelerini. hatta kutu açımı ile fotoğraflandırırsan süper
  • Komboyu biraz daha geliştirdim

• Oyunu ben de Steam'den aldım bugün. Ekleyin beni de. Steam id: KOALA
  • beyler 30 tl ye satıyorum mk 9 shogun 2 steam hesabı isteyenler pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Komboyu biraz daha geliştirdim

Abi online de 3 hit bile yapılmıyor trainde bende coşuyorum ama online tırt :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathawk

quote:

Komboyu biraz daha geliştirdim

Abi online de 3 hit bile yapılmıyor trainde bende coşuyorum ama online tırt :(

Aynen online da olmuyor zaten ama dün gece uzun uğraşlar sonunda yaptığımız turnuvada hiç lag yoktu nası denk geldiyse
  • """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Bu arada tüm BOSS lar ile oynayabilirsiniz artık, bugün BOSS MOD çıkmış. Denedim çalışıyor, dosyaları değiştirin yeter. (Yanlız ne olur ne olmaz yedeiğini alın yinede)

https://mega.co.nz/#!2AUFxToR!BqKNByn-yDOlMEeC7HsLpTghk7AjllVcmVlCVtLTVMc

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heretique

Bu arada tüm BOSS lar ile oynayabilirsiniz artık, bugün BOSS MOD çıkmış. Denedim çalışıyor, dosyaları değiştirin yeter. (Yanlız ne olur ne olmaz yedeiğini alın yinede)

Oyun steam üzerinden oynanıyor deneyen arkadaşlar bir sorun ile karşılaştımı acaba? yarın öbürgün orjinal aldığımız oyunu yok efendim yasal olmayan içerik yüklediniz küreklediniz filan demesinler.
  • FIFA 13 de BAN yedim birde mortal kombatda yemiyeyim sanki her dakika boslarlamı oynayacağım ERMAC yetiyor bazende Smoke , Scorpicon vs. :=)
  • quote:

Kratos yok değil mi ?
  • quote:

Bunda Kratos yokmuş sanırım ben onu beklicem
  • quote:

quote:

Bunda Kratos yokmuş sanırım ben onu beklicem

Yaptım elemanlar geldide başımıza iş gelecek gibi online dövüşlere girmesek acaba bir şey olur mu :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 12 Temmuz 2013; 22:35:47 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.