Şimdi Ara

Mortal Kombat 2021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cole, para için dövüşen ve geçmişinden, kendisine kalan mirastan haberi olmayan biridir. Ölümcül Dövüş turnuvası başlamadan önce Büyücü Lord Shang Tsung bir avantaj elde etme gayesiyle

en iyi adamı olan Sub-Zero'yu, Cole'u öldürmesi için gönderir. Ailesinin güvenliğinden şüphe duyan Cole, Sub Zero'nun ziyareti sonrası Sonya Blade'i aramak üzere yola düşer.

Yakın zamanda Cole kendini Lord Raiden'ın tapınağında bulur. Raiden bir Tanrıdır ve Dünya aleminin koruyucusudur, Cole'da bulunan işaretin aynısını taşıyan bütün seçilmişlere turnuva başlayana kadar

kalacak yer veriyordur. Cole burada Liu Kang, Kung Lao gibi savaşçılarla eğitim görür. Amaçları, Outworld'de dünyanın en iyi savaşçılarına karşı galip gelebilmektir ve ancak bu yolla ailesini koruyabilecektir.

Alıntı beyazperde.

Yönetmen - Simon McQuid

Oyuncular

Lewis Tan ... Cole Young

Jessica McNamee ... Sonya Blade

Josh Lawson ... Kano

Joe Taslim ... Bi-Han / Sub-Zero

Mehcad Brooks ... Jax

Matilda Kimber ... Emily

Laura Brent ... Allison

Tadanobu Asano ... Lord Raiden

Hiroyuki Sanada ... Hanzo Hasashi / Scorpion

Chin Han ... Shang Tsung

Ludi Lin ... Liu Kang

Max Huang ... Kung Lao

Sisi Stringer ... Mileena

Mel Jarnson ... Nitara

Nathan Jones ... Reiko

Mortal Kombat 2021

Mortal Kombat 2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 24 Nisan 2021; 6:24:57 >

• Bu kadar kötü bir film olamazdı. 90'lı yıllarda çıkan ilk film bile bunu ikiye katlar. Filmde turnuva sahnesi bile yok, o kadar bahsi geçiyor ama turnuva başlamadan herşey oldu bittiye getirilip bitiyor. Goro gibi final boss olan bir karakteri basit bir kafes dövüşçüsüne yem ediyolar. Evrende o kadar karakter varken Cole young diye saçma sapan bir karakterinde başrol olmasına hiç girmiyorum bile. Birçok geniş karakter yelpazesine yer verilmiş ama hiçbirinin adam gibi dövüş sahnesi yok. Yıllar önce çıkmış Raid filminde tek sekansta çekilen dövüş sahnelerinin tatmin ediciliğine bakın birde bu filme. Sürekli cut bütün sahneler. Zaten üç beş saniye dövüşüp direk fatality çakıyolar. Film mi izliyoruz yoksa yeni oyunun reklam filmini mi belli değil. Birde kendi kendilerine flawless victory filan diyor oyuncular tam komedi gibi. Filmde doğru dürüst diyalog bile yok, ilk filmde olan biten olayları anlatıyordu bir konu işleyişi vardı bizi evrenin karanlık yüzüne çekmeye çalışıyolardı adamlar yaklaşan turnuvaya bir hazırlık oluşturuyorlardı en azından. Bunda pikaçu gibi sağa sola anlamsızca elektrik atan bir Raiden var. Castı berbat olmakla beraber film boyunca zaten hiçbişeye yaramıyor arada çıkıp ''ben buna karışamama izin yok, sizden adam olmaz'' diyip iki sağa sola elektrik atıp gidiyor. OG Raiden'da bir asalet vardı, şimşek tanrısı gibi davranır etrafındakileri etkileyeme çalışır en azından üç beş cümle kurardı. Bunda hiçbişe yok Raiden'in görevini de Lui Kang yapıyor, sürekli lahitlerle ilgili konuşup bu dövüşün tarihini anlatıp dövüşçüleri filan topluyor. Filmde tek beğendiğim Kabal oldu onu da zaten düzgünce dövüştüğünü göremedik iki sağa sola koştu sonra yok ettiler. Mileena hayranlarının ağzına bir parmak bal çalalım demişler, siyahi olmasına da hani lafım yok onu da geçtim bildiğin b.k yoluna öldü 2 sahne zor gördük. Arcana diye saçma sapan bişe uydurmuşlar Kano gözünden direk lazer atıyor yahu komedi gibi. Jax'ın kolları teneke gibiydi transformers gibi evrildi adam birden. Cohny Cage gibi bir adam yok filmde onuda gidip film tutarsa diye ikinci filme saklamışlar. Umarım aradığınız gişeyi bulamazsınız rezil ettiniz filmi. Her yönü ile sınıfta kalan bir yapım kostümler, oyuncu seçimi, dövüş sahneleri herşeyi ile kötü. Hele iri kıyım bir eleman eklemişler bu kim diye beklerken adam Reiko çıktı, ortaya karışık çerez gibi ne varsa eklemişler ama karakterlerin arkaplanları bomboş. Reiko diye konulan adamın aslı ile alakası yok. Reiko'yu bilindik yapan yüzündeki siyah boyası en azından onu koyaydınız o bile yok. Adama script bile vermemişler, sadece sağda solda anıra anıra koşturuyor elinde hammer ile. Bi kere Reiko o kadar iri kıyım hayvan bir karakter değil, normal ninjaların fiziğinde ve öyle 0 IQ gibi sadece sağa sola bağırarak koşan bir adam değil ki. CGI'a gelince o da maalesef sınıfta kalmış, Goro'nun CGI resmen gözlerimi kanattı, kaç yıl geçmiş aradan bunca imkan varken ilk halinden nası kötü yapabiliyorlar aklım almıyor.

Film puan vermeyi bile hak etmiyor eğer izlememiş ve izlemeyi düşünen arkadaş varsa izlemesin zamanına yazık.

Filmin adı Mortal Kombat diye harala gürele herkesin herkesi tekmelediği saçma sapan bir film olması gerekmiyor. İnsanların bir Mortal Kombat filminden beklentisi Oscarlık performans da değil. O Goro cgi'ı gözünüze batmıyorsa, Shang Tsung sahnelerindeki plastikliği hissedemiyorsanız, yüz tane karakter varken gidip Cole Young gibi işkembeden sallama bir karakterin ana karakter olarak filme eklenmesini yadırgamıyorsanız söyleyecek bir şey yok. Ha dizi olarak gelseydi çok daha tutarlı olurdu. 2021 yılında sinema artık çok yetersiz kalıyor hikaye anlatımı için.

mortal kombat filminden beklentisi ne insanların bilmiyorum ama ben raid tarzı yalapşap senaryo üzerine harıl hurul aksiyon bekliyordum, az buçuk beklediğimi aldım. mortal kombat belli başlı temel taşları olan, büyük bir felsefe ürünü bir evren değil. gerilim yüklü ve bol gore elementi içeren vahşi dövüş evreni. o yüzden aksiyon sevmiyorsanız izleyip de bu ne yav boş film demenin anlamı yok. dövüşler biraz kısa ve oldu bittiye gelmiş. uzun uzadıya birbirlerini tekme tokat dövmelerini bekliyordum açıkçası. fakat belli ki wb bunu seri haline getirmek istiyor. o yüzden yeni bir karakter ekleyip onun gözünden seyirciye hikayeyi aktarmak istemişler. muhtemelen bu yüzden turnuva yoktu ve turnuva öncesi, çerezlik bir ortam oldu. eğer filmin dönütü yapımcıları tatmin eder ve devamını getirirlerse umarım turnuvada daha uzun uzadıya haşır huşur kavga izleriz. zira ilk film genel olarak yeni izleyiciye mortal kombatı tanıtmak ve jenerik sahnelerle oyun kitlesinin gönlünü almak üzereydi.

• Filmi izledim scorpion ve sub zeronun filmin başınsaki ve sonudaki dövüşleri hariç boş beleş bir film olmuş. Çok ümitlenmiştim bu filme ama olmamış hemde hiç olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 24 Nisan 2021; 15:23:19 >
  • film cok dandik izlemeye degmez arkadaslar

bu zamanda boyle bi film yapiosaniz yapmayin daha iyi

onceki 2 film bundan daha iyiydiMortal Kombat 2021 

• Film tarihinin en boş, en vasıfsız ana karakterine sahip! İlk 15 dk dışında vakit kaybı olmuş, kötü bile diyemiyorum.

• 95 teki flim konunun işlenişi açısından bin başardı.

Subzero ve scorpion sahneleri iyiydi

Herşeyi geçtim ana karakter büyük ihtimal yapımcının kardeşi,oyunda bile olmayan bir adam üzerine flim kurmak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mortal kombat filminden beklentisi ne insanların bilmiyorum ama ben raid tarzı yalapşap senaryo üzerine harıl hurul aksiyon bekliyordum, az buçuk beklediğimi aldım. mortal kombat belli başlı temel taşları olan, büyük bir felsefe ürünü bir evren değil. gerilim yüklü ve bol gore elementi içeren vahşi dövüş evreni. o yüzden aksiyon sevmiyorsanız izleyip de bu ne yav boş film demenin anlamı yok. dövüşler biraz kısa ve oldu bittiye gelmiş. uzun uzadıya birbirlerini tekme tokat dövmelerini bekliyordum açıkçası. fakat belli ki wb bunu seri haline getirmek istiyor. o yüzden yeni bir karakter ekleyip onun gözünden seyirciye hikayeyi aktarmak istemişler. muhtemelen bu yüzden turnuva yoktu ve turnuva öncesi, çerezlik bir ortam oldu. eğer filmin dönütü yapımcıları tatmin eder ve devamını getirirlerse umarım turnuvada daha uzun uzadıya haşır huşur kavga izleriz. zira ilk film genel olarak yeni izleyiciye mortal kombatı tanıtmak ve jenerik sahnelerle oyun kitlesinin gönlünü almak üzereydi.

• https://rarbgenter.org/ üzerinden torrentle indiriyorum filmi gün boyu 14 gb indirip duruyor. Neden bu kadar hız düşük, internette sorun yok.

Mortal Kombat 2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 24 Nisan 2021; 19:37:12 >
  • Yoğunlukla alakalı.

Film patates. 95 milyon dolara çektikleri filme bak. Nereye harcadılar bu kadar parayı insan hayret ediyor. Fan yapımı gibi. Fragmanı filmden daha iyi.

• Cole young oyunlarda var mıydı bilen var mı arkadaşlar? Son 2 mk oyununu hiç oynamadim bilgim yok o yüzden. Scorpiona dönüşeceğini zannederek izledim film boyunca ama alakası yokmuş, film kötü değildi ama başarılı da sayılmaz bence. Vasatın bir tık üstü diyebiliriz, bazı diyaloglar çok sığdı ama oscarlik film beklememek lazım.sonucta mortal kombat eğlencelik çerezlik bir film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cidden o kadar kötü mü arkadaşlar?

• jiraiiya kullanıcısına yanıt

Bu film için uydurulmuş bi karakter kendisi.

• Dürüst olmak gerekirse filmi izlerken ne düşüneceğimi bilemedim.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Cole adlı karakter çıkarmışsın, 25 yıldır bu oyunu ve serisini oynuyoruz, 20 tane oyun, filmler ve çizgi filmler üretmişsin 20 yıl aradan sonra yaptığın filmde 'Cole' kim awk?insan en azından kendi evrenindeki karakterlerden bir şeyler kurgular. Filmi bu Cole, Scorpion'un Soy Ağacı, Shang Tsung'un kural bozan fantezileri ile bozmuşlar.

Size çok net söyliyim mk11 oyunundaki sinematiği gidin izleyin şoke olursunuz. O kadar güzel ki bu film yanında çok sönük kalıyor.

• Suç bende neden güzel bir şey beklersin ki bu filmde. Yazık bir de torrentten indirdiğim zamana yazık.. Koskoca mortal kombat evreni bir türlü hakkettiği yapımı göremeyecek mi, bildiğin fan yapımı tv dizisi tadında saçma sapan bir şey olmuş yazık günah. Her karakterin ayrı bir dünyası ve kendi hikayesi var, resmen hiç edilmiş. Ed Boon yerinde olsam bir daha devam filmi için iizn vermem bunlara. Kung Lao, Mileena, ve daha bir çok karakter yan karakter gibi olmuş ve heba edilmiş. İzledikten sonra aklımda kalan tek bir sahne kalmadı iz bırakmadı bende. Vasat altı bir yapım. Cole karakteri ise oyunda yok filme dayatılmış, zorla özel güç kazandırmışlar adama, her şey o kadar yapmacık ki tek bir gaza gelinecek,mantıklı sahne yok filmde, her şeyi tahmin edebiliyorsunuz. Raiden ise yürüyen ceset, sonya etkisiz eleman. Ben hayatımda bu kadar berbat shang shung görmedim, hiç bir etkisi yok, makyajı belli oluyor ve konu mankeni gibi durmuş, acımasızlık gaddarlık ürkütücülük 00000000. 1995 tekiCary-Hiroyuki Tagawa oynasa hiç sırıtmazdı emin olun. Aşırı boktan film.

Kung Lao ve Kano karakterini çok beğendim, Kung Lao 10 dk vardı yada yoktu filmde. Kano için ayrı bir film bile olabilir o kadar beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 25 Nisan 2021; 16:18:41 >

• Bu kadar kötü bir film olamazdı. 90'lı yıllarda çıkan ilk film bile bunu ikiye katlar. Filmde turnuva sahnesi bile yok, o kadar bahsi geçiyor ama turnuva başlamadan herşey oldu bittiye getirilip bitiyor. Goro gibi final boss olan bir karakteri basit bir kafes dövüşçüsüne yem ediyolar. Evrende o kadar karakter varken Cole young diye saçma sapan bir karakterinde başrol olmasına hiç girmiyorum bile. Birçok geniş karakter yelpazesine yer verilmiş ama hiçbirinin adam gibi dövüş sahnesi yok. Yıllar önce çıkmış Raid filminde tek sekansta çekilen dövüş sahnelerinin tatmin ediciliğine bakın birde bu filme. Sürekli cut bütün sahneler. Zaten üç beş saniye dövüşüp direk fatality çakıyolar. Film mi izliyoruz yoksa yeni oyunun reklam filmini mi belli değil. Birde kendi kendilerine flawless victory filan diyor oyuncular tam komedi gibi. Filmde doğru dürüst diyalog bile yok, ilk filmde olan biten olayları anlatıyordu bir konu işleyişi vardı bizi evrenin karanlık yüzüne çekmeye çalışıyolardı adamlar yaklaşan turnuvaya bir hazırlık oluşturuyorlardı en azından. Bunda pikaçu gibi sağa sola anlamsızca elektrik atan bir Raiden var. Castı berbat olmakla beraber film boyunca zaten hiçbişeye yaramıyor arada çıkıp ''ben buna karışamama izin yok, sizden adam olmaz'' diyip iki sağa sola elektrik atıp gidiyor. OG Raiden'da bir asalet vardı, şimşek tanrısı gibi davranır etrafındakileri etkileyeme çalışır en azından üç beş cümle kurardı. Bunda hiçbişe yok Raiden'in görevini de Lui Kang yapıyor, sürekli lahitlerle ilgili konuşup bu dövüşün tarihini anlatıp dövüşçüleri filan topluyor. Filmde tek beğendiğim Kabal oldu onu da zaten düzgünce dövüştüğünü göremedik iki sağa sola koştu sonra yok ettiler. Mileena hayranlarının ağzına bir parmak bal çalalım demişler, siyahi olmasına da hani lafım yok onu da geçtim bildiğin b.k yoluna öldü 2 sahne zor gördük. Arcana diye saçma sapan bişe uydurmuşlar Kano gözünden direk lazer atıyor yahu komedi gibi. Jax'ın kolları teneke gibiydi transformers gibi evrildi adam birden. Cohny Cage gibi bir adam yok filmde onuda gidip film tutarsa diye ikinci filme saklamışlar. Umarım aradığınız gişeyi bulamazsınız rezil ettiniz filmi. Her yönü ile sınıfta kalan bir yapım kostümler, oyuncu seçimi, dövüş sahneleri herşeyi ile kötü. Hele iri kıyım bir eleman eklemişler bu kim diye beklerken adam Reiko çıktı, ortaya karışık çerez gibi ne varsa eklemişler ama karakterlerin arkaplanları bomboş. Reiko diye konulan adamın aslı ile alakası yok. Reiko'yu bilindik yapan yüzündeki siyah boyası en azından onu koyaydınız o bile yok. Adama script bile vermemişler, sadece sağda solda anıra anıra koşturuyor elinde hammer ile. Bi kere Reiko o kadar iri kıyım hayvan bir karakter değil, normal ninjaların fiziğinde ve öyle 0 IQ gibi sadece sağa sola bağırarak koşan bir adam değil ki. CGI'a gelince o da maalesef sınıfta kalmış, Goro'nun CGI resmen gözlerimi kanattı, kaç yıl geçmiş aradan bunca imkan varken ilk halinden nası kötü yapabiliyorlar aklım almıyor.

Film puan vermeyi bile hak etmiyor eğer izlememiş ve izlemeyi düşünen arkadaş varsa izlemesin zamanına yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 25 Nisan 2021; 16:58:46 >

• Beyler spoiler tag kullanırsanız güzel olur.

• Filmin haberleri, fragmanı derken gerçekten kaliteli bir yapım geliyor diye heyacanla bekliyordum çıkışını. Bugün filme başlamadan yorumlara bir bakayım dedim ve bu kadar da kötü olamaz deyip başladım. Sonuç filmin sonunu getiremedim kapattım. Daha bir şey söylemeye gerek yok herhalde. Fan yapımları daha kalite sahnelere dövüşlere sahip bence.

• güzel başlayıp kötü gitti

Spoiler,

hele ki o kano ile sonyanın evde kapışması , goronun 2 snde harcanması falan çok zoruma gitti . baştaki scorpion sahnesinde çok heveslendiydim güzel konu geliyor diye ama daha kötü gidemezdi herhalde
  • Remo8 kullanıcısına yanıt

o kadar arcana dediler

Spoiler,

rain arcanası yoktu, sadece çekiçli bir hanzonun tekiydi, goro arcanası neydi peki?madem kimisi çekiç, orak falan kullanıyor bizimkiler niye groza kullanamıyor? yok muydu glock falan birinde?bir de goro niye yeşil ya? orc mu bu kardeşim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 26 Nisan 2021; 2:23:29 >
  • ulen fragmanlarından,+18 olmasından filan gaza geliyordum yorumları da görmedim boş vakitte izleyim dedim bugün izledim ama bu nedir yav Mortal Kombat 2021  mortal kombat isminde lanet mi vardır bu ne amatör film çekme sevdası. Çok kötüydü film senaryo çok alakasızdı kopuktu, dövüşler baya yapmacıktı bir uzman tut kareografi eklesin biraz ya bu ne böyle 100 milyonu cebe mi attınız. Başrol facia zaten off off valla boşa gaza geldik

• Madem bütçe düşük çekmeyecen abi bu filmi ne bu böyle çocuk fan yapımı gibi flawless victory- fataliy demeler falan göstere göstere. Bir de fanlar beğenmiş çıldırıcam, maalesef sinema ayağı boka sardı artık iyi bir şeyler beklenmemeli. Ed Boon inşallah bunlara bir daha izin vermemeli, bırak böyle yapım olacaksa hiç filmleri çekilmesin. Mk9 X ve 11 storyleri yeter de artar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.