Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (Yama İstek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu oyun için makine çevirisi yapabilecek var mı ? Metinlere ulaşmak zor mu olur ? Bilemiyorum fakat yapılırsa hikayesini Türkçe oynamak çok hoş olacaktır.

Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Tool bulan olursa çevirmek isterim beğenerek oynadığım bir oyun.

• Bildiğim kadarıyla bu oyun için tool vardı. Yanlışım var ise düzeltin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Bildiğim kadarıyla bu oyun için tool vardı. Yanlışım var ise düzeltin..

Var ama geri paketleme yapmıyor.Bir kaç gelişme var sonuçlaninca açıklama yapacağım.

• @sinnerclown dan ümitliyim bir aralar uğraşıyordu bir çare bulacaktır kendisi Mortal Kombat 11 (Yama İstek) 

• Youtube da oyunun ara sahnelerinin turkce altyazili oldugu video var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-289234E80 -- 30 Kasım 2020; 3:14:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

Youtube da oyunun ara sahnelerinin turkce altyazili oldugu video var

Ona bakılırsa bazı youtuberler çektikleri oyuna altyazı ekliyorlar RDR 2 için de bu tarz bir video var ne yapalım oyunu oynamayalım gidip adamın videosunu mu izleyelim? İnsan kendi oynadığı oyunda görmek istiyor eğer dediğiniz gibi arasaydı illa ki çok kanal var.

• Konuyu acan arkadaşın videolardan haberi olmayabilir

• quote:

Konuyu acan arkadaşın videolardan haberi olmayabilir

Haberi olup olmaması mesele değil arkadaş ''Türkçe oynamak çok hoş olacaktır.'' diye belirtmiş eğer izlemek çok hoş olacaktır deseydi dediğiniz doğru olabilirdi. Sizin görüşünüze göre video paylaşım sitelerinde oynanıp videosu paylaşılan oyunların hiçbirine Türkçe yama yapılmasın herkes oradan izlesin gibi bir şey çıkıyor ve bu da çok doğru değil kimisi izlemeyi kimisi kendisi oynamayı sever.

• Video izlemek için 15k verip sistem toplamadım. Mortal Kombat 11 (Yama İstek) 

Sizin bahsettiğiniz videolardan haberim var. Fakat arkadaşlarında belirttiği gibi izlemek değil, oynamak çok güzel olurdu.

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.

• Mk, witcher heavy rain red dead gibi diyaloga bogulmus bir oyun degil.ara sahne+dovus mantiginda ilerleyen bir oyun. Sirasiyla hangi ara sahnede isen onu youtube dan izlersin daha sonra oyuna gecip dovusleri halledersin. sıkıntı yapilacak bir mesele oldugunu dusunmuyorum.

• quote:

Mk, witcher heavy rain red dead gibi diyaloga bogulmus bir oyun degil.ara sahne+dovus mantiginda ilerleyen bir oyun. Sirasiyla hangi ara sahnede isen onu youtube dan izlersin daha sonra oyuna gecip dovusleri halledersin. sıkıntı yapilacak bir mesele oldugunu dusunmuyorum.

Tercih meselesi tabi. :)

• Mortal Kombat 11 (Yama İstek)

Bu oyunun bize maliyeti 40 dolar olacak yazılımcı o fiyatı verdi ayrıca font işinide halledecek.Font işi tamamlanınca konu açıcam.Kamuoyuna duyrulur.

• Hikaye modu bayağı övülüyor. O yüzden MK 10'u bir kaç hafta önce aldım. Kış indirimlerinde de 11'i full paket almayı planlıyorum fiyatı inerse. Aftermath paketi hikayenin devamıymış sanırım.

Umarım tool sorunu çözülür de çevrilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hikaye modu bayağı övülüyor. O yüzden MK 10'u bir kaç hafta önce aldım. Kış indirimlerinde de 11'i full paket almayı planlıyorum fiyatı inerse. Aftermath paketi hikayenin devamıymış sanırım.

Umarım tool sorunu çözülür de çevrilir.

Umarım, hak eden oyunlardan biri. :)

• https://forum.donanimhaber.com/mortal-kombat-11-tool-ucreti-icin-destek--146773874

Bekleyenlerin dikkatine

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Hocam link hata veriyor Mortal Kombat 11 (Yama İstek) 

• quote:

Orijinalden alıntı: some_times

Hocam link hata veriyor  

Kardeşim yeterli destek gelmediği için konuyu kaldırdım.

• Elinden geleni yapmışsın kardeşim.Kimseden destek göremeyince de bu işler hayrına olmuyor tabi.Hani nerede Mortal Kombat fanları?Konu kapanmış.Sağda solda para veririz ,para yığarız yeter ki olsun diyenler nerede ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.