Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
23
Favori
111.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MK11 inceleme puanları 22 Nisan Pazartesi 5 AM Pasific USA 'dan itibaren çıkmaya başlayacak. Oyunu aldık sorun değil zaten düşük puanda olsa oynarım. Ama yine insan merak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetalpertr

MK11 inceleme puanları 22 Nisan Pazartesi 5 AM Pasific USA 'dan itibaren çıkmaya başlayacak. Oyunu aldık sorun değil zaten düşük puanda olsa oynarım. Ama yine insan merak ediyor.
    Dusuk olma ihtimali bence yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetalpertr

Kombat Kast Pazartesi 03,00 PM ( USA ) olması lazım. Çıkmadan bir gün önce Kombat Kast yapacağız demişlerdi.

Alıntıları Göster
    aynen öyleymiş ben dün gece twitter dan öğrendim
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım 2 gün 4 saat kaldı

• abak1905 A kullanıcısına yanıt
    Hocam Steamden aldım anlık nasıl öğreniyor yada takip edebiliyoruz saati. Tam 23 gecesi 00:00 da oynanabilir mi olacak?
  • Ps4 den kütüphane bölümünde, satın alınanlardan bakıyorum anlık gösteriyor. 22 nisan gecesi oynanabilir.

• Reddit mk11 sayfasinda oyun hakkinda cok negatif yorumlar var . Skin ve diger kozmetikler icin abarti derecede grind yapmak gerekiyormus . Towers of time da inanilmaz adaletsiz dovusler varmis . Bi video gordum sahidende oyle gorunuyor . Adam dovusuyor normal , rakip gokten roket falan yagdiriyor . Durduk yere kilitleniyor bayiliyor hareket edemiyor oynayan kisinin karakteri . Test your luck falan gibi bisey heralde o ama cok abarti olmus . Bide bi eleman 12 saat kadar oynamis daha 2 tane skin bikac kozmetik acabilmis bi karakter icin sadece . Story tamamlamak bile 40000 kusur coin veriyomus bi chest acmak adam gibi bisey ciksin diye 10000 civariymis . Insallah duzeltirler dicemde hic boyle seylerin duzeldigini gormedim . Pre order yaptik hype yaptik su hale bak . Resmen sogudum oyundan yorum okuya okuya durduk yere . Local player sacma sapanmis yine . Share yapamiyomussun konsolda acilan seyleri . Ben anlamiyorum ne sacmaliktir . Karakterler kombolar oynanis tarzi bilmemne hic biseye yorum yapmamda , local playde ne shared content yapmiyosun . Gerizekali . Simdi ben arkadasim abim kardesim neyseyle oynayacam sadece bende skin kozmetik olcak . Hakaret etmemek lazim ama gercekten beyin yok bunlarda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highmetin -- 21 Nisan 2019; 0:39:48 >
  • highmetin kullanıcısına yanıt
    Ed boon gerizekalının önde gidenidir, john tobias ile ayrıldıklarından beri içine etti güzelim oyunun.

Anlattığın şeyler cidden varsa rezillik.Tepki gösterimesi gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mortal Kombat 11 will require an always-online connection to obtain unlockables, access to The Krypt, achievements, in-game shop and Towers of Time mode (all of which are single-player modes ONLY)

bu doğru mu acaba ? Krypt in game shop ve zaman kuleleri için online gerekiyor diyorlar. Ayrıca Frost DLC karakter olmamasına rağmen adam ( Reddit kullanıcısı ) açamamış online olmadığı için karakteri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 21 Nisan 2019; 1:30:44 >
  • Sızan DLC ler doğru ise.

Sonunda Fujin, yıllardır beklediğim Fujin sonunda

Sindel ve Nightwolf da var mis.

Spawn dedikoduları MkX den beri vardı.

Bir terminatör e ısınmadım. Film gelecek diye reklamıdır nedir?

Lise gerçekse gayet güzel.

Kombat Pack 2 de, ninjalar gelir allah bereket versin

@highmetin

Dediğin gibi ise bol bol mikro ödemeler bizi bekliyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Sızan DLC ler doğru ise.

Sonunda Fujin, yıllardır beklediğim Fujin sonunda

Sindel ve Nightwolf da var mis.

Spawn dedikoduları MkX den beri vardı.

Bir terminatör e ısınmadım. Film gelecek diye reklamıdır nedir?

Lise gerçekse gayet güzel.

Kombat Pack 2 de, ninjalar gelir allah bereket versin

@highmetin

Dediğin gibi ise bol bol mikro ödemeler bizi bekliyor gibi.
    O zaten kesin . Millet simdi hastasi oldugu karaktere basicak parayi alicak skin kozmetik esya neyse . Konu bile vardi yabanci forumda para harcayacaginiz karakter kim olacak diye . Adam para harcanir mi acabayi gecmis , kime harcayacaginin planini yapiyor . Boyleleri oldukca nrs dicek niye yapmayalim mikro odeme .

• quote:

Orijinalden alıntı: noir06

Kesinlikle MK9 karakter zenginliği ile süper bir oyundu. 10. oyunu da gıldır gıcık yeni karakterler ile gelmiş ve yine biraz hüsran yaratmıştı benim için.
    Aynı duyguları şu an 11 içinde yaşıyorum. Bana ne ateş, su, toprak, tahta/lı dört elementli kadın karakterden arkadaş yavv...
    Hocam sorma ya.
    Daha saydıklarıma Cyrax var Sector var Smoke var bir şekilde Quan Chi getirebilirlerdi NightWolf var. Var oğlu var aklıma gelmeyen de vardır. Ve şansımıza bunların hepsi MK9da vardı.
    MK Armageddon ile beraber MK9 karakter bakımından en sağlam oyunlardır. Ama her şeyiyle en güzeli 9'du hocam dediğin gibi.
    Yok çekirge kadın bilmemne Kahn john cagein kızı vs saçma sapan karakterler eklediler ne karizmaları var ne çekicilikleri.
    Ah eski karakterler ah canavar gibilerdi şimdi anca hikaye bölümünde görüyoruz bazen.
  • Sabaha karşı açmışlar. Uyku modunda bıraktım indirsin diye. Oynanabilir kısım inmiş ama sağ olsun sayaç açmaya izin vermiyor. Fiziksel alanlar oynamaya başlamış. Hatta Hepsiburadadan al oyna. Mis! Biz çıktığı gün PSNden gömelim parayı oynayamayalım. Oh ne ala! Zaten küçük bir burukluk var, oyun enteresan modda nasıl zevk vs olacak onu çözmeye çalışıyorum.
    Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • highmetin kullanıcısına yanıt
    Para verip oyun alıyorsun bir sürü engel çıkartıyorlar, online gereksinimi coin biriktirme bilmem ne 12 saat oyun oynayıp 2 kostüm açılıyorsa yandık, sanki oyunu çok ucuz satıyorlarmış gibi bide özelliklerini kullanabilmek için mikro ödeme getiriyorlar, bu kadarda paragözlülük olmaz.

İnjustice 2'de de Towers Of Time gibi saçma sapan modlar vardı, sağdan soldan mayınlar çıkıyor doğru dürüst kombo yapıp hareket edemiyorsun, oyunu baltalamaktan başka bir işe yaradığı yok.

Şimdi DLC paketleri ve micro ödemeler ile milleti iyice bi sömürecekler sonra MK11 Komplete Edition bilmem ne edition diye oyunu bi daha piyasaya sürecekler her zaman yaptıkları şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 21 Nisan 2019; 12:13:45 >
  • Oyunda mercy var bir de announcer 2 tane, shao kahnin sesini acabiliyoruz.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Paralı mı :)

• Degil

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.