Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
23
Favori
111.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MK11 racon kesme videosu. Diyaloglar efsane / mirror match 9:41

• Reyiz geldi gulusune hastayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    umk3'teki gülüşünü copy paste yapasalardı daha iyiydi, yumruk tekme pek fazla göremedim hep balyoz mızrak ağrılıklı bir dövüş stili var.
  • Seri dövüşen bir reyiz, sanırım ps2'deki gibi diğer karakterlere denk vuruş gücü olacak
    Vay vay inanilmaz vahşet dövüşü x ray neydi öyle.

• Mortal Kombat 11 Pavyon / Sadece çay servisi vardır :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu pavyon senin mi yoksa netten mi buldun :)

• Beş dakika oturmaya katlanamam o odada, o ne öyle izlerken fena oldum.
  • @abak1905
    Netten indirdim. Downloadable contentler baya iyi.

@Crimson Knight
    İşin komedisine açtım ledleri. Mevcut durumu beyaz renk ve kısık ayarda.
  • Kendini fazla kaptırmış bu işe bu adamın mk oynarken şeklini şemalini düşünemiyorum :)

• UMK3 oynarken aux'dan sesi kökleyen biri var karşında. Apartmanda insan kesiyorlar diye eve polis yolladılar. CS 1.3 zamanlarıda öyle. He oldu be evde sniper sıkıyoruz işimiz yok canımız sıkıldı eğlence olsun diye 2 mermi boşaltayayım dedim. Şimdi hiç söylemeyim. HDD'nin birini sub'a koymuşum hdd düştü mefta... Tam bir fatality durumu oldu. Acımız büyük hala siyah gözlükleri saklarım tam bir matem rüzgarı esti o an kendimi bir an Kenshi ile kıyasladım evde katana yok neyseki. :D

Bu cabinet'de mk11 iyi giderdide sinir krizi geçiremem. Hızlı oyun dikerler adamı anında. KI bile oynarken 3x ultra combo çektiler stick ile deneyim dedim. 2. ultradan sonra içeri geçtim arkadaş o neydi öyle yuh dedi. Dedim fena koydu değil mi. Ben böyle bir şey görmedim diyor. Dalga geçmeye başladı. Dedim yav hehe. Hayatında 5 oyun biliyor lavuk sadece bir tanesi dövüş. Diğerleri Tomb Raider onlarda 4. oyun ile 5. oyun. Amiga'da kalmış halen. Amiga mamiga commodore bizde oynuyoruz eyvallahta sene olacak 2083 lavuk hala The Last Revolution anlatıyor. Lara bacıyı 4 köşe hatırlıyor halen.

edit:

Kısa bir video. Raspberry'de tuş ayarları doğru değil. 3 yumruk 3 tekme anca bu kadar oldu boşa sallıyor gibi olduk Ken ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 18 Nisan 2019; 3:33:45 >
  • Kronica'nın fataliysi troll işi olmamış mı

Fatality çok iyi
  • Youtube da millet story mod oynuyor paylaşım yapanlar var bu nasıl oluyor arkadaş.

• şafak 4 beyler :D
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Oha klasik Mortal Kombat müziğini kullanmışlar. Efsane olmuş.
  • Efsane geri dönüyor <3
    Og Müzik. Hyplamaya yetti valla.
    İlk yayınladıkları trailerdaki müzik için epey bi küfür yemişlerdi, sanırım akıllanmışlar, süper olmuş

Bu arada Ermac'ın olup olmadığını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 18 Nisan 2019; 18:29:21 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.