Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir Fujin bir de Reiko en çok istediğim karakterlerdi, umarım Ed Boon bir sürpriz yapar, çünkü daha karakter gelecekmiş, gerçekten lütfen Reiko gelsin 🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears of ice -- 28 Mayıs 2020; 15:28:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Bir Fujin bir de Reiko en çok istediğim karakterlerdi, umarım Ed Boon bir sürpriz yapar, çünkü daha karakter gelecekmiş, gerçekten lütfen Reiko gelsin 🙏
    kesinlikle birde rain bekliyor insanlar bknz

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Valla Rain güzel karakter aynen ama mk4'ten Kai ve Reiko gelse varya offff

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears of ice

Valla Rain güzel karakter aynen ama mk4'ten Kai ve Reiko gelse varya offff
    hocam bir önceki sayfada sub- zero kapma krush paylaştım bir bakarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 28 Mayıs 2020; 16:8:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Bundan sonrasında bir yıllık sürede ikincil bir kombat pack 2 yayınlanır. Ve sonrasında ise son bir hikaye ile mk 11 sona erdirilir. Oradan da 2 karakter gelir ve liste tamamlanır.
    hocam bu hareketi çözmedim kafayı yiyecem.sub-zero ile herşeyi yapıyorum ama videodaki (1:18) saniye rakibin göğüsüne balta vurduktan sonra bir türlü krush yani ağır çekim yapamadım halbuki kapma hareketi ..bknz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 30 Mayıs 2020; 16:13:19 >
    Hocam rakibin o anda bir hareket yapıyor olması gerekli ,bu krushing icin çok detay frame işlerini bilmiyorum.

• arkadaşlar mk10'dan mk11'e geçtim, mk10'a göre scorpion bana çok zayıf geldi, sizce de öyle mi ?
  • Arkadaşlar yabancı forumlarda bazı sızıntılar okudum, bu yıl içerisinde gelecek üç karakter havik, daemon ve rambo olacak.

Kombat pack 2 de gelecek, o karakterler de taven, shinnok, mileena, quan chi, sareena ve takeda olacakmış. Ne kadar doğru olur bilmiyorum ama dah önceki sızıntıları paylaşan kişilerin sızıntısıymış.

Açıkçası beni ilgilendiren sadece 2 karakter var, mileena ve sareena, shinnokta ilginç olabilir sonuçta hikayenin içinde ama özellikle sareena gelirse çok güzel olur, mkx'in hikaye modunda süper görünüyordu ve onu sadece mk armageddon ve mortal kombat tournament edition (nintendo gameboy advence) oyunlarında gördük, bence bir şansı hak ediyor.

Gerçi sareena mortal kombat mythologies sub-zero oyununda da vardı ama oyun ilerlemeli hakiye bazlı bir oyun olduğu için onu saymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 31 Mayıs 2020; 0:55:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Arkadaşlar yabancı forumlarda bazı sızıntılar okudum, bu yıl içerisinde gelecek üç karakter havik, daemon ve rambo olacak.

Kombat pack 2 de gelecek, o karakterler de taven, shinnok, mileena, quan chi, sareena ve takeda olacakmış. Ne kadar doğru olur bilmiyorum ama dah önceki sızıntıları paylaşan kişilerin sızıntısıymış.

Açıkçası beni ilgilendiren sadece 2 karakter var, mileena ve sareena, shinnokta ilginç olabilir sonuçta hikayenin içinde ama özellikle sareena gelirse çok güzel olur, mkx'in hikaye modunda süper görünüyordu ve onu sadece mk armageddon ve mortal kombat tournament edition (nintendo gameboy advence) oyunlarında gördük, bence bir şansı hak ediyor.

Gerçi sareena mortal kombat mythologies sub-zero oyununda da vardı ama oyun ilerlemeli hakiye bazlı bir oyun olduğu için onu saymadım.
    Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]
  • Abi bu nasıl bir göndermedir Allah aşkına.

• quote:

Arkadaşlar yabancı forumlarda bazı sızıntılar okudum, bu yıl içerisinde gelecek üç karakter havik, daemon ve rambo olacak.

xbox a geçince ps için olan oyunu satmıştım. şimdide aftermath kollection a indirim bekliyorumki alayım ama bu dediklerin doğruysa yine para üstüne para vericez

• Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

Bornoz Takımını Bizimkiler Üretmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 4 Haziran 2020; 19:18:15 >
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Haa yaşa. :) Ekran görüntüsünü aldım yapıştıracaktım, benden önce davranmışsın. Çok ilginç değil mi ya? Bu versiyona sahip olmaya kalksak made in Tayland muamelesi yaparlar.

• Master Willem kullanıcısına yanıt
    Konsol sürümünde fiyatlar çok yüksek maalesef, ben steamdan almıştım premium olarak 114TL, şimdide aftermath aldım 67TL. Aftermath almasan da oyuna ücretisz yeni güncellemerler geldi, 3 yeni arane ve 3 stage fatality ve her bir karakter için friendiship özelliği geldi.
  • quote:

Konsol sürümünde fiyatlar çok yüksek maalesef, ben steamdan almıştım premium olarak 114TL, şimdide aftermath aldım 67TL. Aftermath almasan da oyuna ücretisz yeni güncellemerler geldi, 3 yeni arane ve 3 stage fatality ve her bir karakter için friendiship özelliği geldi.
    standart versiyon indirime girmiş belki onu alırım hocam. aftermath kollection 400 tl
  • Master Willem kullanıcısına yanıt
    Bence 2 aya en geç o da indirime girecek. Beklemekte fayda var.

• fujın dışında ,sheva ve robocop çöp kardeşim koyun reikoyu,rain,stryker,milena,sektor ve cyrax

• bayılıyorum buna ya
    Robocop ile oynamak zevkli oluyor. Başta ben de yadırgamıştım ama biraz trol kafasında karakter olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.