Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun ara sahneler,fatal blow,fatality ve kyrpt bölümlerinde 30 fps ye sabitleniyor dövüşlerde ise 60 fpsde çalışıyordu.Geliştirilen bir mod sayesinde 30 fpsde çalışan bölümlerde artık 60 fpsde çalışıyor.

Mod yapımcısı Endri Lauson oyunun kyrpt bölümünde optimizasyonun iyi olmadığını ve bu nedenle 60 fpsye ulaşmanın zor olduğunu fakat diğer kısımlarda ise yeterli sistemlerde 60 fpsde çalışabildiğini belirtmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen oluyor bazen olmuyordu. Yarım ekran durumu yüzünden mi ? Yoksa final round şartı falan mı var mercy yapabilmek için ?

Ayar oldum bazen olmuyor.

Bu arada bazı soab'ler yüzünden winslerimi alamadım. Finish Him/Her ekranında etherneti çekiyolar sanırım. Oyun senkronize olamadı gibisinden bir hata verip düşüyor.

Denemek için bile bile 2 kere verdim oyunu adamı farkla yenince etherneti çekiyor soab'ler.

Ayrıca T-800'e teşekkürler. 6. filmini bekliyoruz.

Dışarıdayım eve geçince deneyeceğim. Moduma girmem lazım acilen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 29 Nisan 2019; 15:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Bazen oluyor bazen olmuyordu. Yarım ekran durumu yüzünden mi ? Yoksa final round şartı falan mı var mercy yapabilmek için ?

Ayar oldum bazen olmuyor.

Bu arada bazı soab'ler yüzünden winslerimi alamadım. Finish Him/Her ekranında etherneti çekiyolar sanırım. Oyun senkronize olamadı gibisinden bir hata verip düşüyor.

Denemek için bile bile 2 kere verdim oyunu adamı farkla yenince etherneti çekiyor soab'ler.

Ayrıca T-800'e teşekkürler. 6. filmini bekliyoruz.

Dışarıdayım eve geçince deneyeceğim. Moduma girmem lazım acilen.

Bu güzelim oyunu bu şekilde 60 fps yapmak yerine batırmanın anlamı nedir ya. Yapanın ellerine sağlık, benim sorum steam bunu hile olarak algılar mı , kurulum yapan arkadaşlar var mı ?
  • Algılamaz. Algılasa, Resident Evil 2 Remake 30 dakikalık demoyu sınırsız oynayanlar banlanırdı.

Eve geçtim 60fps'yi deneyeceğim şimdi, şuan, hemen, anında, her daim, ne olursa...
  • Umarım bir sorun olmaz :)
  • 60fps oha lan oha oyun yağ gibi akmaya başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu oyunu MSİ GE 60 2PCx400 Tr modelli laptop kaldırırmı işlemci falan uyuyorda ekran kartı gt 850m ? 1050 istiyorda ondan soruyorum
  • quote:

60fps oha lan oha oyun yağ gibi akmaya başladı.
    Yalnız 60 fps programı açıkken bazı maplerde arka tarafa DoF uygulanıyor onu fark ettim.

Program aktif; Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

' kapalı; Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]
  • 60fps oyun yağ gibi aktıda elimin ayarı kaydı 7 saatin sonunda. Xbox gamepadini yere paraladım. Analoglar pert, kasa kırık, pcb side gitmiştir muhtemelen. Allah belanı versin kabal. :@

• quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

arkadaşlar bu oyunu MSİ GE 60 2PCx400 Tr modelli laptop kaldırırmı işlemci falan uyuyorda ekran kartı gt 850m ? 1050 istiyorda ondan soruyorum
    Mobil kart ile oyun işini unut laptop da. En azından GTX 1050 ayarında kart gerekiyor. Mobil kartlar ile cs go açılıyordur gta iv falan belki. Laptop'da oyun zevk vermiyor desktop da iş kolayda laptop da bir kere alıp 2 sene rahat götürmesi gerekiyor.
  • Spam veya flood neyse ondan olacak fakat dediğim i..... yapanların olayı. Bu i....ten dolayı wins yazmıyor haneye.

Oynamasını bilmiyorsan kumda oyna. Paşa paşa yenilince izliyoruz kaçacak olsam oyunu ne diye alayım.

Farklı kişilerde arka arkaya 3 kere oldu bu durum. Yenseler olmuyor nedense. Ethnernet kablosunu pc yerine başka bi yerlerine takıyorlar anca kesiyor herhalde.

edit:
    https://www.reddit.com/r/MortalKombat/comments/bgp2zt/the_game_session_has_desynchronized/

Şaka mı bu :S Original Xbox One S gamepad'i ile oynuyorum oyunu. Gamepad'den diyorlar. Ha s. ordan. İlk çıktığı zamanlar olmuyordu. Gamepad ile alakası yok. Default ayarlara alın demişler buton dizilimini he canım he sanki buton mapping değiştirdim. Ed Boon'un yapacağı oyun hep böyle oluyor. Arcade zamanları böyle sorunlar yoktu. Ne zaman online girdi işin içine bu tarz sorunlar çıktı oyun sektöründe. PS2/XBOX C. zamanları ne güzeldi be online özellikleri de sorunsuzdu.

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 30 Nisan 2019; 2:34:47 >
  • quote:

Mobil kart ile oyun işini unut laptop da. En azından GTX 1050 ayarında kart gerekiyor. Mobil kartlar ile cs go açılıyordur gta iv falan belki. Laptop'da oyun zevk vermiyor desktop da iş kolayda laptop da bir kere alıp 2 sene rahat götürmesi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    hocam ben öyle performans fps falan istemiyorum takılmadan açsın yeter açmazmı yani ??
  • İyi fps değerleri vermesin fakat takılmasın. O nasıl oluyor. :)

Bu arada very hard ve sonucu. Şeytan yardım etsin bu oyunu oynayanlara. Başka lafım yok. Şeytan bile yardım etmiyor.

• arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum, sizce pc mi ps4'e mi alalım?

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Ps4

• Arkadaşlar maç kaydetme işini nasıl yapıyorsunuz. Ben mac tekrarını oynatıp, windows 10daki xbox game bar ile alıyorum. Daha pratik güzel bir yöntemi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 30 Nisan 2019; 17:36:14 >
  • Gelecek güncelleme için net tarih var mı?

• Çalışan gamepad'i bozdu oyun bu nedir ya. Bu senkron hatasını veriyor millet kaçtı zannediyor. Gına geldi. Xbox360 gamepad'inde olmuyordu. Onuda kırdım. Xbox One s gamepad'inide kabal yüzünden kırdım tower illetinden. Logitech gamepad'i de çalışıyordu şimdi oyuna girip çıktıkdan sonra görmüyor.
  • Oyuna güncelleme gelmiş 261 mb. Hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Oyuna güncelleme gelmiş 261 mb. Hadi hayırlısı
    evet pc deki combo sorunu kalmamış
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.