Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
350
Cevap
9
Favori
12.186
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Mortal Kombat 11 [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 19 saat 18 dakika kadarı kaldı.
    9 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: noir06

Reptile konusunda bana da öyle geliyor ama bu şımarık BonBon yapımcımız Shang Tsung'da Reptile'ı gösterdik diyerekten onu bile getirmeme olasılığı var. Kyrpt dediniz de, birde Kenshi vardı bak hatırlayınca ağlamaklı oldum

@Queen Hentai

Asyalı -hemde yeni- Kitana ehh işte. Ama madem asyalı, önceki serilerinde neden böyle değildi diye sorarlar adama. Özellikle MK9 da ki kadın karakterler, öf diyorum ne hoşlardı
    11 deki kadın karakterlerin konusu da ayrı deli ediyor beni, abicim ninja diyoruz hepsinin arap gibi salkım saçak çapıt parçalarına sarılma nedeni nedir?! Grafiklerin bu kadar iyi olduğu oyunda bez parçası yerine et-ten rengi görmek daha iyi olurdu, tamam hepsi hentailerden çıkmış gibi olsun demiyoruz ama önceden olduğu gibi "biraz" çekici olsalardı keşke.

Alıntıları Göster
    Aşırı tepki gelmiş füzelere MK9'dan sonra sanırsın f-35 s-400 krizi yaşanıyor oyunda. Nasıl bahane bu.

DOA'da bile kapandı gacılar. Füzeler yarım yamalak demonte gibi bu nedir allasen parça parça bile yapmadılar direk yarım yamalak, hiç yakışıyor mu serilerin özüne yakışmayan hareketler bunlar. Tasvip etmiyoruz.

https://steamcommunity.com/id/ArcadeHentai/

Hak & Hukuk & Adalet

https://www.twitch.tv/yvzgaminghd

9 Not
    Gece kurduna son 6 gün.
    |
    |

Hak & Hukuk & Adalet

• Yüzbaşı
    681 Mesaj

Az da olsa iyi görünen klassic skinleri beklemekteyim

|
    |
    Queen Hentai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: noir06

Az da olsa iyi görünen klassic skinleri beklemekteyim

Alıntıları Göster
    Fully Open bekliyorum. Hadi evlat o gamepad'i şimdi yavaşça masaya bırak. 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |

9 Not
    Nightwolf içerir

• Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Nightwolf içerir

Gerçekten Nightwolf ile oynayan var mı ya ?
    BU kadar gereksiz bir karakter görmedim. Hiç bir albenisi yokkanımca.

Sizce mekanikte hangi konularda avantajlı.
    Bu karakterle ne tip bir oyun sergilenir ki ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    955 Mesaj
    Dlclerde yüklü gözüküyor, oyunun içinde yok . Dosyaları taratınca yakaladı 9.9GB
    |
    |

Güncelleme Kombat Pack sahipleri için erken erişimle oynayabileceği yeni karakter Nightwolf'u eklerken diğer platformlar için önceden yayınlanmış olan karakter denge güncellemesinide içeriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 13 Ağustos 2019; 23:22:38 >
    |
    |
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Yüzbaşı
    537 Mesaj
    Şu oyunda karakterlerin 3 değilde 4 slotu olsa özel hareket özelleştirmesinde varya efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kombat Pack kapsamındaki tüm karakterler yeni video ile tanıtıldı.Shang Tsung ve Nightwolf dışında gelecek olan karakterler Termınator T-800,Sındel,Joker ve Spawn oldular.Termınator T-800 8 Ekim,Sındel 26 Kasım,Joker 28 Ocak 2020 ve Spawn ise 17 Mart 2020 tarihinde oynanabilir olacak.Kombat Pack sahipleri bu karakterleri bir hafta önce erken erişimle oynayabilecek.
    |
    |
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///

• Yüzbaşı
    354 Mesaj
    Bu oyunu oynarken bilgisayarı aşırı ısınan var mı? Benim PC resmen saç kurutma makinesi gibi sıcak hava üflüyor hatta arka planda indirme falan yapıyorsam ekstra daha fazla ısınıyor ateş üfleyecek neredeyse.

Bende ayni şekildeydi hatta ekran kartını bozdu ama garanti kapsamında olduğum için ucuz yırttım . (Laptop bide daha çok ısınıyor)

|
    |
    junis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Oyunun grafiklerinden galiba, bide ben işlemciyi OC ile kullanıyorum onun da etkisi var ama oyunun grafikleri çok sağlam, MKX'te falan bu kadar ısınma olmuyor, Tomb Raider'in son çıkan iki oyunu da baya bir zorluyo sistemi.

Tam kşın oynanacak oyunlar, doğalgazdan tasarruf sağlar. Tabi bide en az 450-500W elektrik çekiyor bi kötü yanı da bu var.
    |
    |
    The Fame Monsters kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende optimum da 1920x1080 de orta da oynamami öneriyordu. Aşırı ısınmadan ayarları 1366x768 de minimuma çektim 2 dece fln anca oynadı sıcaklık.

|
    |
    junis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9 Not
    Fanların öyle ahım şahım patlamalı egzozvari çalıştığına asla şahit olmadım. Kasada 5 adet fan mevcut. Ayrıca 1920x1080 çözünürlükte yağ gibi gram kasılmadan akıyor oyun. Nvidia ayarlarını doğru yapınca tabi.

Bu arada scor'a spam karakteri diyorlar fakat isteyen istediği gibi oynar. İnsanlar rahatsız oluyor diye aynı hareketi yapmayacağız diye bir kural yok.

Klimanın olduğu oda buz gibi olunca parmaklarımı hissetmiyorum oynarken. Klimayı kapatınca kendime geldim Kitana yavrusu ile.

|
    |

Hak & Hukuk & Adalet

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,374
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.