Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Corsair K68 Cherry MX Red sipariş verdim,tecrübelerimi yazarım...
  • Ama çok iyi ya. Bir tekken bir mortal ikisi de ömrümü yemişti.
  • arkadaşlar bende ilk defa orjinal bir oyun aldım mortal kombat 11 oldu :D lakin bu online oynama mantığını anlamadım bir sürü menü var hangisi nedir odalar vs varama tam çözemedim
  • EVET ARKADAŞLAR bu ONLİNE oynama mantığı nedir bulamadım :D
  • Oyuna gelen yeni güncelleme ile önceden ek bir program ile oyunu 60 fps olarak oynayabiliyorken artık herhangi bir moda ihtiyaç duymadan 60 fps seçeneği kullanılanabiliyor.Grafik seçeneklerine eklenen bu özellik varsayılan olarak açık halde geliyor ve önceden 30 fps olarak çalışan tüm sahneler yeterli donanım mevcutsa artık 60 fps olarak ek bir programa ihtiyaç duymadan çalışıyor.
  • bu online oyun mantığını tam bilen yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemdar11

bu online oyun mantığını tam bilen yokmu
    up up
  • Ben eğitimlerdeyim halen,bu arada ekran kartı sürücüsünü güncelleyeyim dedim;yağ gibi akan gtx1060 6gb süründü resmen...Yeni sürücülerde Apple gibi planlı eskitme yapıyor Nvidia,390.xx ile mis gibi oynanan oyun 430.xx ile kıvrandı,rezillik resmen...

Pc'de Nvidia kartla Mk11 oynayanlara 400'ün altı numaralı sürücülerle oynamalarını şiddetle öneririm...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plateau kullanıcısına yanıt
    Amd kullan öyle bir derdin olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BU OYUNUN ONLİNE MODENUN MANTIĞI NEDİR ? BİR SÜRÜ MENÜ VAR
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak
    ben oyunu ilk açtığımda bi ekran geliyor ve bir seçim yapıyoruz ya mesela benim seçimim aşağıda ki resimde işaretledim
    Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

işte bu seçime nereden dönebilirim? çünkü hareketler o kadar zor ki hiç oynanmıyor lütfen biri söylesin çok acil
  • LoRdHamit L kullanıcısına yanıt
    Hocam options》control》 altinda alternative controls dü galiba kapatıp dener misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • olmadı kardeş ya hala yapamıyorum hareket
    ben söylemeye çalıştığı mı anlatabildim mi bilmiyorum ama oyuna girerken 4 tane birşey seçiyoruz ya onu nasıl değiştirebilirim onu soruyorum muhtemelen o seçimle ilgili
  • arkadaşlar oyundan atma sorunu olan varmı bugün ik defa oyundan attı güncellememi yapmak lazım ??
  • En son yama problemli,beni de max 15dk oynatıp attı birkaç defa...Yeni yama gerekiyor,yeni 60fps modu da dengesiz çalışıyor;bazen kasılıp duruyor bazen de yağ gibi akıyor,problemli geldi yani maalesef...
  • STEAM'le ilgili bir soru sorayım;ben PC formatlayıp MK11'i tekrar steamden kurduğumdaki SAVE dosyam steam bulutuna kaydediliyor değil mi?Tekrar yüklediğimde en son kaldığım yerden devam ediyorum?Win 7 64bit'teyim uzun zamandır ve uzun süredir format atmadım...Artık temiz format atıp Win10 64bit kuracağım da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: plateau

En son yama problemli,beni de max 15dk oynatıp attı birkaç defa...Yeni yama gerekiyor,yeni 60fps modu da dengesiz çalışıyor;bazen kasılıp duruyor bazen de yağ gibi akıyor,problemli geldi yani maalesef...
    eyvalla hhocam güncellemeyi kendi mi yüklüyor yoksa bizmi yüklüyoruz
  • plateau kullanıcısına yanıt
    Evet hocam steam bulut eşitleme açıksa kaldığınız yerden devam ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sizce oyunu ps4 proya mı almalıyım yoksa pc'ye mi ? PC son sistem üst düzey monitör vs. iyi ancak hep dövüş oyunlarını konsolda oynadım. PS4 versiyonu malum çok daha pahalı. PC için olanı yarı fiyatına bulabilirim ancak kafamda bahsettiğim soru işareti var. Kocaman tv karşısında yayılarak oynamak mı yoksa pc'ye mi alsam karar veremiyorum. Normalde pc oyunculuğunu daha çok seviyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.