Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mortal Kombat'ın yaratıcısı Ed Boon, serinin yeni oyunu Mortal Kombat 11'in resmi kapak tasarımını twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için 23 Nisan 2019'da çıkacak. Oyunun çıkışından önce Mart ayında bir beta düzenlenecek ve bu betaya oyunu PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ön sipariş veren kullanıcılar katılabilecek.

Oyunun tanıtım yazısı:

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

• Sade ve güzel
  • get over here !!! Bu arada ilk tanıtım videosunda madem rap yapacaktı. Aşağıdaki videodakinin benzeri bir rap kullanılmalıydı. Video +18 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 11 Ocak 2019; 0:36:15 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Scorpion bu yine

• quote:

Orjinalden alıntı: Dhalsim

Scorpion bu yine

Evet... Ed Boon'un ( MK Yapımcısı ) favori karakteridir. Normal bence.. Adam tam bir Scorpion hastası. Düşünün kendi ve diğer yapımcı John Tobias'ın soy isimlerinin tersten okunuşu olan NooB SaiboT'u bile bu kadar sevmiyor adam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 11 Ocak 2019; 0:38:15 >
  • Bu seriye dair içimde nedense hep klasik oynanışının yanında, belli bir hikaye akışının olduğu, böyle biraz da hackn slash türüne kaymış hafiften bir tek kişilik modu olması yönünde bir istek var. Bunun gerçekleşmesi pek olası gözükmesede ben son zamanlarda bazı büyük markaların, doğru adımlarla başarılı dönüşümler geçirmeleri gibi MK serisininde bir değişim geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Düşünsenize, bol kanlı dinamik kamera açılarına sahip bir dövüş sistemi, bölüm sonlarında diğer karakterler karşımıza boss olarak çıkıyor falan. Manyak birşey olurdu heralde.. serinin kitlesinide epey bir genişletirdi.

Bu arada,

MK denince aklıma gelen ilk karakter Scorpion ve ilk sözde Get Over Here. Bence artık Ed Amca'ya kızmak yerine, olayı kabullenip Scorpion kinini bitirmek lazım.
  • Bu da 10 gibi iyi olmuş. Pek bir beklentim yok benim 10'dan biraz daha iyi olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Bu seriye dair içimde nedense hep klasik oynanışının yanında, belli bir hikaye akışının olduğu, böyle biraz da hackn slash türüne kaymış hafiften bir tek kişilik modu olması yönünde bir istek var. Bunun gerçekleşmesi pek olası gözükmesede ben son zamanlarda bazı büyük markaların, doğru adımlarla başarılı dönüşümler geçirmeleri gibi MK serisininde bir değişim geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Düşünsenize, bol kanlı dinamik kamera açılarına sahip bir dövüş sistemi, bölüm sonlarında diğer karakterler karşımıza boss olarak çıkıyor falan. Manyak birşey olurdu heralde.. serinin kitlesinide epey bir genişletirdi.

Bu arada,

MK denince aklıma gelen ilk karakter Scorpion ve ilk sözde Get Over Here. Bence artık Ed Amca'ya kızmak yerine, olayı kabullenip Scorpion kinini bitirmek lazım.
    Var hocam zaten. Şunun devamını olmadı Remaster versiyonunu deli gibi bekliyorum.

Kapak tasarımı müthiş bu arada.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 11 Ocak 2019; 10:46:34 >
  • Olum ne gerek vardı bu oyuna..PS5 nesline saklasaydınız bariii..Hiç yoktan daha iyi görsellik görürdük..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Olum ne gerek vardı bu oyuna..PS5 nesline saklasaydınız bariii..Hiç yoktan daha iyi görsellik görürdük..

Bu kafayla çok yaşamaz çekin fişini.

• quote:

Orjinalden alıntı: Watton1

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Olum ne gerek vardı bu oyuna..PS5 nesline saklasaydınız bariii..Hiç yoktan daha iyi görsellik görürdük..</blockquote>

Bu kafayla çok yaşamaz çekin fişini.

Laf atacak kadar ne buldun yorumda ben onu anlamadın.
  • Yalnız bu esas Scorpion değil sanırsam. Kapaktaki trailerda Raiden ile ilk dövüşen değil mi? Çünkü orjinal görünümü ikincisi diye biliyorum. Filmlerden, eski oyunlardan vs. hatırladığım kadarıyla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.