Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10155 Mesaj
      10 Ocak 2019 21:59:57 Konu Sahibi

Mortal Kombat'ın yaratıcısı Ed Boon, serinin yeni oyunu Mortal Kombat 11'in resmi kapak tasarımını twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için 23 Nisan 2019'da çıkacak. Oyunun çıkışından önce Mart ayında bir beta düzenlenecek ve bu betaya oyunu PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ön sipariş veren kullanıcılar katılabilecek.

Oyunun tanıtım yazısı:

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü.

Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

|
      |

• Misafir Üyelik
      147662 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:55:16
      Sade ve güzel
      |
      |

Not: Bu üyelik Haberlere, siteye üye olmadan yorum yapmak isteyen
      kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
    • Yüzbaşı
      846 Mesaj
      10 Ocak 2019 23:31:15
      get over here !!! Bu arada ilk tanıtım videosunda madem rap yapacaktı. Aşağıdaki videodakinin benzeri bir rap kullanılmalıydı. Video +18 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 11 Ocak 2019; 0:36:15 >
      |
      |

PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
    • Yüzbaşı
      358 Mesaj
      11 Ocak 2019 00:34:06
      Scorpion bu yine
      |
      |

• Yüzbaşı
      846 Mesaj
      11 Ocak 2019 00:35:14
      quote:

Orjinalden alıntı: Dhalsim

Scorpion bu yine

Evet... Ed Boon'un ( MK Yapımcısı ) favori karakteridir. Normal bence.. Adam tam bir Scorpion hastası. Düşünün kendi ve diğer yapımcı John Tobias'ın soy isimlerinin tersten okunuşu olan NooB SaiboT'u bile bu kadar sevmiyor adam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 11 Ocak 2019; 0:38:15 >
      |
      |

PS4 PRO - Nintendo Switch 32 GB Grey Joycon - 4K LG TV 49 " - Kirmizi Siyah Dualshock 4 Joypad- Cooler Master ATX 750 W Midi Tower Siyah Kasa - Asus Z170 PRO Gaming Anakart - Kingston HyperX 2666 MHZ 32 GB DDR4 Ram - Intel I7 6700K Skylake 4.00 GHZ Islemci -Corsair H60 CW Sogutucu - ViewSonic 4K 28 Inch Monitor - MSI GTX 1070 8GB DDR5 Ekran Karti - Xbox One Joypad - Bloody Gaming Mouse ve Klavye - Razer Kraken 7 1 Kulaklik - Corsair Force LE SSD 250 GB - Sandisk SSD Plus 480GB - LG-BTHD 5 1 3D Bluray Ses Sistemi - Xbox 360 Joypad ---Huawei P9 Gold Leica Dual Lens ..
    • Binbaşı
      1129 Mesaj
      11 Ocak 2019 04:26:09
      Bu seriye dair içimde nedense hep klasik oynanışının yanında, belli bir hikaye akışının olduğu, böyle biraz da hackn slash türüne kaymış hafiften bir tek kişilik modu olması yönünde bir istek var. Bunun gerçekleşmesi pek olası gözükmesede ben son zamanlarda bazı büyük markaların, doğru adımlarla başarılı dönüşümler geçirmeleri gibi MK serisininde bir değişim geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Düşünsenize, bol kanlı dinamik kamera açılarına sahip bir dövüş sistemi, bölüm sonlarında diğer karakterler karşımıza boss olarak çıkıyor falan. Manyak birşey olurdu heralde.. serinin kitlesinide epey bir genişletirdi.

Bu arada,

MK denince aklıma gelen ilk karakter Scorpion ve ilk sözde Get Over Here. Bence artık Ed Amca'ya kızmak yerine, olayı kabullenip Scorpion kinini bitirmek lazım.

Hiç ülke olmadığını hayal et
      Bunu yapmak zor değil
      Öldürecek ve uğruna ölecek bir şey yok
      Ve din de yok...
    • Misafir Üyelik
      147662 Mesaj
      11 Ocak 2019 06:02:07
      Bu da 10 gibi iyi olmuş. Pek bir beklentim yok benim 10'dan biraz daha iyi olsun yeter
      |
      |

• Yarbay
      5230 Mesaj
      11 Ocak 2019 07:56:21
      quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Bu seriye dair içimde nedense hep klasik oynanışının yanında, belli bir hikaye akışının olduğu, böyle biraz da hackn slash türüne kaymış hafiften bir tek kişilik modu olması yönünde bir istek var. Bunun gerçekleşmesi pek olası gözükmesede ben son zamanlarda bazı büyük markaların, doğru adımlarla başarılı dönüşümler geçirmeleri gibi MK serisininde bir değişim geçirmesi gerektiğini düşünüyorum. Düşünsenize, bol kanlı dinamik kamera açılarına sahip bir dövüş sistemi, bölüm sonlarında diğer karakterler karşımıza boss olarak çıkıyor falan. Manyak birşey olurdu heralde.. serinin kitlesinide epey bir genişletirdi.

Bu arada,

MK denince aklıma gelen ilk karakter Scorpion ve ilk sözde Get Over Here. Bence artık Ed Amca'ya kızmak yerine, olayı kabullenip Scorpion kinini bitirmek lazım.
      Var hocam zaten. Şunun devamını olmadı Remaster versiyonunu deli gibi bekliyorum.

Kapak tasarımı müthiş bu arada.
      |
      |

• Yarbay
      28401 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Rubellite

11 Ocak 2019 10:35:27

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cute Hentai -- 11 Ocak 2019; 10:46:34 >
      |
      |

The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net and for a split second it can either go forward or fall back. with a little luck, it goes forward and you win... or maybe it doesn't, and you lose.

Arcade - Console - PC - Mobile
    • Misafir Üyelik
      147662 Mesaj
      11 Ocak 2019 11:49:44
      Olum ne gerek vardı bu oyuna..PS5 nesline saklasaydınız bariii..Hiç yoktan daha iyi görsellik görürdük..
      |
      |

• Yüzbaşı
      298 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:31:04
      quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Olum ne gerek vardı bu oyuna..PS5 nesline saklasaydınız bariii..Hiç yoktan daha iyi görsellik görürdük..

Bu kafayla çok yaşamaz çekin fişini.
      |
      |

• Misafir Üyelik
      147662 Mesaj
      12 Ocak 2019 00:19:28
      quote:

Orjinalden alıntı: Watton1

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Olum ne gerek vardı bu oyuna..PS5 nesline saklasaydınız bariii..Hiç yoktan daha iyi görsellik görürdük..</blockquote>

Bu kafayla çok yaşamaz çekin fişini.

Laf atacak kadar ne buldun yorumda ben onu anlamadın.
      |
      |

• Misafir Üyelik
      147662 Mesaj
      12 Ocak 2019 16:26:34
      Yalnız bu esas Scorpion değil sanırsam. Kapaktaki trailerda Raiden ile ilk dövüşen değil mi? Çünkü orjinal görünümü ikincisi diye biliyorum. Filmlerden, eski oyunlardan vs. hatırladığım kadarıyla.
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
Paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.