Şimdi Ara

Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original | Joba Dayalı | 19.06.2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
4.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cap: 80

Exp Oranı: 17x

SP Oranı: 17x

Drop Oranı: 6x

İtem Satışı: Yok

Free Silk: Yok. Saat başı 1 silk var veya silk satın alma var.

Serverımız Hakkında:

Morpheus | 80 Cap | Sadece CH | Original  | Joba Dayalı | 19.06.2015

80 Cap oldschool demokratik bir şekilde gelişecek Morpheus, server oyuncularına linki verilecek olan anketlerle gelişecek. Açılış tarihi 19 Haziran 2015, ilk 2 gün boyunca silk alımı yasak olacak böylece herkes ilk 2 gün eşit şartlarda oynayacak.

Website:http://play.joinmorpheus.com/
    Forum:http://www.joinmorpheus.com/forum
    Register: http://play.joinmorpheus.com/?page=register
    Download:http://play.joinmorpheus.com/?page=downloads

Download linkleri

Download link 1

Alternatif

Alternatif 1

Battle Arena/CTF: Var
    Seal of Star ve Seal of Moon var fakat Seal of Sun yok.
    Server Cap: 80
    Degree: 8
    Mastery limit: 300
    IP Limit: 2
    Exp Rate: 17x
    SP Rate: 17x
    Party Exp: 22x
    Alchemy: 1x
    Item Drop: 6x
    Trade: 20x,
    Gold: 5x
    Saat Başı Silk:1
    Bot Kullanmak: Var
    Şehirler: Hotan, Donwhang, Jangan
    Fortress: Hotan

Ana Hedefler
    Olgun ve aktif oyuncular.
    Gerçek Silkroad ortamı.
    Lag olmayan bir oyun deneyimi.

Demokratik bir şekilde gelişen server.
    Morpheus oyuncuların isteklerine göre gelişen bir server olacak. Oyuna bir yenilik getirilmeden önce bu oyuncuların oylaması için bir anket haline getirilecek ve oyucular oy vererek karar verecek. Aynı şekilde oyuncuların bir isteği olursa buda bir anket haline getirilip genel çoğunluğa göre karar alınacak.

Neden Orijinal?

Daha az Bug ve Daha Anlaşılabilir Oyun
    Bir çok server çeşitli yeni sistemler getiriyor, bu sistemler peşlerinde yeni buglar getiriyor ve bazı sistemlerin anlaşılması zor olabiliyor. Basit olması sebebiyle böyle buglar ve anlaşmazlıklar Morpheusta olmayacak.

1-Exchange Süresi
    "Exchange bug"için sistem

2-Tezgah Süresi
    ''Tezgah açma bugu'' için sistem

Gerçek Silkroad Hissi
    Bizler silkroadı olduğu gibi seviyoruz, süper parlama efektleri ve güçler silkroad ortamına uymuyor.

Her Hafta PvP Etkinliği
    Her hafta bir PvP yarışması olacak, yarışmayı düzenleyen kişi sizi çağırıp kuralları anlatacak ve yarışma başlayacak. Kazanan ödüllendirilecek.

Her Hafta Party PvP Etkinliği
    Her hafta party PvP etkinliği olacak, partyler 5/8 olup Party Matching kısmından yarışmaya katılabilecek. Yarışmayı düzenleyen kişi partydeki kişilerin ismini not edecek ve yarışma başlayacak. Bu yarışma 8v8 bir yarışma değil 5v5 bir yarışmadır. Kazanan partynin üyeleri ödüllendirilecek.

Her Hafta Yeni Başlayan Etkinliği
    Her hafta ekibimizden biri yeni bir karakter açacak ve onu kasmaya başlayacak. Bu karakterle diğer oyuncularla konuşacak onlardan yardım isteyecek. Kendisine en çok yarım eden oyuncu ödüllendirilecek(Silk & Title) ve bu kişi serverda duyurulacak. Böylece oyuncular yeni gelenlere yardım etmeye daha istekli olacak.

Unique Etkinliği
    Anons edildikten sonra unique etkinliği yapılcalak, etkinliği düzenleyen kişi çeşitli uniqueler çıkartacak ve siz onları keseceksiniz herkes bu etkinliklere aşikar zaten.

Saklambaç Etkinliği
    Herkesin bildiği etkinlik, ekibimizden biri saklanacak ve siz onu bulacaksınız. İlk bulan ödül kazanacak.

Sanatçı Etkinliği
    Screenshot, vidyo gibi Morpheus ile alakalı her şeyi bize gönderebilirsiniz. Screenshot ve video yarışmaları düzenleyeceğiz ve kazanan ödüllendirilecek.

Cap Artacak, Daha Eğlenceli Olacak
    Yukarıda söylediğimiz gibi serverda bir yenilik olmadan önce her şey oylamaya sunulacak yani eğer serverın oyuncuları capin 90 lvl olmasını isterse cap 90 lvl olacak. Eğer cap 100 lvla kadar çıkarsa daha fazla artış olmayacak.

Bazı Küçük Değişiklikler
    PvP Cape: Eskiden olduğu gibi
    Damage & Absorb scroll: Yok
    Resurrection scroll: Yok
    Purfication Pill bug: Düzeltildi
    İsim Değiştirme Scroll: Mevcut
    Skills/Stat Reset Scroll: Mevcut
    Akademi: Yok
    Spawn Oranı: Arttırıldı
    Magic Pop: Yok
    Vigor: Yok(Şimdilik)

Başlangıç İtemları

Saat Başı Silk
    Online olduğnuz her saat için 1 silk kazanacaksınız.

Uniqueler
    Cerberus Janganda, Ivy ise Donwhangda çıkacak. Uniqueler silk itemları gibi güzel ödüller düşürecek. Ayrıca Egypt uniquleleride zayıflatılmış bir şekilde Cave of Fear da mevcut. Bunlarda silk item ve Seal of Star düşürecek.

Zayıflatılmış Silk İtemleri
    Devil Spirit %5 e zayıflatıldı. Premiumlarda ise iki çeşit mevcut, biri %3 diğeri %5 stat veriyor, oyunu dengede tutmak için.

Guild ve Union Limiti
    Guildler 32 kişi, Unionlar ise 2 Guild ile sınırlandırıldı.

Mercenary Scrolleri Mevcut
    Eskilerden kalma, sevilen bir özellik, guild savaşları veya job sırasında guild liderleri tarafından kullanılabilecek.

Stall ve Consignment Kullanımını Arttırma
    Son derece itemleri npcye 1 gold karşılığında satılacak. Böylece gold botting engellenmiş olacak ve insanlar itemlarını birbirlerine satacak.

Ekstra Yer
    Taklamakanda yeterli yer olmadığı için Roc Mountain de 80 cape göre ayarlandı ve orada da kasabileceksiniz.

Ünvanlar
    En iyi thief,hunter,trader ünvan alacak ayıca en iyi unique öldüren kişiler ve fortress sahibi guildin lideri de ünvan alacak.

Cave of Fear
    Burası bir job cave, burada diğer joblardaki kişilerle savaşıp özel uniquleler kesebilirsiniz. Burada Seal of Start item düşürme oranınız normale göre daha fazla. Ayrıca silk itemda düşürebilirsiniz.

SoX itemlerle ilgili
    Seal of Sun şuan mevcut değil, ileride oylamada galip çıkarsa etkin hale getirilecek. Seal of Star normal item +3 değerindeyken seal of moon normal item +5 değerinde.
    Seal of Star Nasıl Elde Edilir: Normal bir şekilde kasarken düşürebilirsiniz, Cave of Fear da düşme olasılığı daha yüksek.
    Seal of Moon Set: Job yaparak alınabilir. Job puanları haftalık 100 ile sınırlıdır.
    Seal of Moon Silah: FGW ile alınır, oradaki tılsımları tamamlayarak alınabilir.
    Seal of Moon Acc: isro da olduğu gibi arena coin ile alınır, fakat fiyatlar düşürüldü.

Not: Server sahibi veya ekibinden değilim, Admin isteği üzerine Türkiye forumlarında server konusunu açıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinvarrel -- 20 Haziran 2015; 1:54:47 >

• Bugün acilacak bir aksilik olmazsa güzel server, umarım yeterince aktif bir server olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzele benziyor basarilar

• Akşama başlayalım

• Server 1 saattir online ve tıkır tıkır sorunsuz ilerliyor :)

Kıyafetler otomatik olarak değişiyor FB+3 oluyorlar, ışınlanmanız yeterlidir arkadaslar :)
  • Azda olsa lag var eğer çözülürse gayet güzel server :)
  • oyunda epey lag var gibi bi tek bendemi var sorun yoksa diğer oyunculardada var mı ?
  • kedikli34 K kullanıcısına yanıt
    bendede var dostum umarım çözerler oynanmıyor böyle..
  • Evet oyunda lag var , yeni host aldı ekip şuan onu kuruyorlar.
    Saatte 1 silk eklenecek, stone drop rate arttırılıyor, 8dg itemlerin dropu arttırılıyor, LAG GIDIYOR
    Bu aksamki uptade de bunlar gerçekleşicek, Tahmini bakım süresi 3-4 saat olacak arkadaşlar.
  • Oyunu indirdiK, girelim dedik tam açtık gireceğiz derken hop bakım gelmiş. Neyse daha iyi olur umarım
  • jinvarrel kullanıcısına yanıt
    şu problemler tamamen çözülse çok iyi olucak
  • güzel sw geliyorum :)
  • kervanlar dur durak bilmiyor
  • Yeni başladım güzel gibi duruyor DH FORUM guild'i kuralım derim :) eklemek isteyen arkadaşlar yardımlaşalım nickim: berkan
  • berkancolak B kullanıcısına yanıt
    haklısın mantıklı :) oyun aynı eski isro piyasası eski isronun heyecanında 8 degre itemler sos düşürme çabaları 100-150 tane sıralanan kervanlar kısacası kendimi isronun ilk günlerinde buldum kesinlikle öneririm 80 cap için kaçırılmaz bi fırsat bu sw 1.000 online ı aşar suan bile 800 lerde ve niya larda kasılcak yer yok nerdeyse :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 22 Haziran 2015; 12:04:07 >
  • Bende indirdim bakalım deniycem şimdi.
  • Ve server full :) arkadşlarım 1 saatttir girmeye çalışıyorlar. Umarım hakkını veririler bu serverin de elimizde patlamaz yine :)

• Ben indirdiğimden beri giremedim oyuna.

Oyunun forum sitesinde insalar trade rate çok yüksek olmasından yakınıyo. 300m'e yakın para kasıyolarmış. Herkes deli gibi kervan yapıyomuş
  • Sailyn S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar destek olalım birbirimize yakında sw'deki charlar thief'e döner kastıktan sonra. 64 lvl olmadan kervan çekemiyorsunuz bu arada.
  • Arkadaşlar konuya olan ilginizden dolayı öncelikle teşekkür ederim

80 cap'te sos düşürme çabası aynı eski günlerdeki gibi demiş bir arkadaş kesinlikle katılıyorum :D sos yüzükleri bol bol paralardan kazıkça satın, mümkünse pre + devil alıp kalan silkle stalda global satın

para yatırmak istemeyen arkadaşlarda stonelerini kazık fiyattan satabilirler :D:D Niyalarda baya sos düşüyormuş benden söylemesi :D

Türk guildleri oyunda çoğalıyor hemen birkaç tanesinde slotunuzu alın kervan çekip bol bol para kasın yakında fiyatlar yükselecek benden tekrar söylemesi :D

Oyun 1000/1000 şuan ya ne ara 1k insan oyunu oynar oldu şaşırmadım değil :) İftara gittim geldim server full olmuş yeni girebildim :D

Mesela arkadaşlar skype grubu kurup beraber guild bankasına arta kalan stoneleri filan atıp ordan yararlanabiliriz güzel olur bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.