Şimdi Ara

>>.. >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
38
Favori
89.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Diğer #Enpara Firma #GittiGidiyor Yakıt #Mogaz
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Whatsapptan ulaşmak için
    Tıklayın

TRENDYOL
    Trendyol 25 tl indirim > 5 tl

SİPARİŞLE İŞİNİZ BİTİNCE HESAP GERİ ALINIR
    DEVİRLİ VERİLMEZ
    ALDIĞINIZ GÜN KULLANMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Sepet indirimi varsa birleşmez, telefon, altın, netflix kodu vb. harici tüm ürünlerde geçerlidir.
    Tek kullanımlık verilir, sipariş sonrası hesap geri alınır. Çoklu alımda iptal durumunda sorumluluk sizindir.

Hesapların mail-şifre-kart bilgileri değiştirilmez. Aldığınız gün kullanmanız gerekmektedir. Tek kullanımlıktır. .Aksi durumda sorumluluk sizindir. Çek silinme vs gibi durumlarda tüm sorumluluk benimdir.(çoklu alım hariç)

Hesaplar kargonuz geldikten sonra geri alinir. Hesaplarin mail ve sifresi degistirilmez, güven konusunda tereddütü olanlar lütfen mesaj atmasin.

** lütfen ödeme açıklamasını boş bırakın **
    papara/ teb/ enpara.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 3 Aralık 2020; 23:38:29 >

• hepsiburada hediye çeki ve daybuyday 10tl kodları alınacaktır
  • trendyolda hediye çeki var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

trendyolda hediye çeki var mı?

Mesaj attım size hocam
  • günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 30 Mayıs 2012; 13:28:43 >
  • günceldir
  • Günceldir
  • Selam ben yeni üye oldum ama hicbirsey anlamadım ve bana Trendyol cek lazım yardımcı olurmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muberraavsar

Selam ben yeni üye oldum ama hicbirsey anlamadım ve bana Trendyol cek lazım yardımcı olurmusunuz?

mesaj attım size
  • günceldir arkadaşlar
  • 600 liralık morhipo çeki için fiyat alabilirmiyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

600 liralık morhipo çeki için fiyat alabilirmiyim..

pm yolladım hocam
  • kamil koçtan 10 hazirana kadar kullanılabilecek %50 hediye çeki satılıktır. yakalacodan almıştım. 6 sını kullandım. 4 tane kaldı. tanesi 10 TL

trendyol hediye çeki ile kamil koç %50 yi takas yapabilirim. tanesine 15 TL hediye çeki olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanmehmet -- 4 Haziran 2012; 15:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanmehmet

kamil koçtan 10 hazirana kadar kullanılabilecek %50 hediye çeki satılıktır. yakalacodan almıştım. 6 sını kullandım. 4 tane kaldı. tanesi 10 TL

trendyol hediye çeki ile kamil koç %50 yi takas yapabilirim. tanesine 15 TL hediye çeki olur.

cevaplandı, günceldir
  • Günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 8 Haziran 2012; 14:04:10 >
  • limango 20TL hediye çeki lazım. olanlar ulaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumanmehmet -- 7 Haziran 2012; 1:58:32 >
  • merhaba ben de yeni üye oldum ve daybuyday hediye çeki istiyorum elinizde 200 liralık hediye çekinden daha az miktarda olan bir çek var mı acaba
  • trendyol hediye çeki lazım pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorillas_44

trendyol hediye çeki lazım pm

pm attım size, günceldir
  • günceldir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.