Şimdi Ara

Morhipo’da Lumberjack Ale Ayakkabı 90 TL+Kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
7.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde de bu tip ayakkabılarınız hep 42 numara mı? Ben de ona göre 43 mü sipariş vermeliyim? Gidip mağazada inceleyip gelene kadar kesin biter.
  • ayak normalde 41,5 acaba 42 uyar mı
  • 43 numara giyiyorum normalde 44 'mü almalıyım kararsız kaldım
  • lumberjack in suan 300tl olduğu ayakkabiyi geçen sene sifir sayilabilecek ayakkabisini 100tl ye satmistim.
    Adamlar marka degeri katmak için sacma sapan fiyat yukseltti basarilida oldu lumberjack gibi ayakkabiyi sadece fiyatını yukselterek marka yaptı helal olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 30 Kasım 2019; 13:36:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalıp dar demiş herkes, siparişi iptal edip bir üst numara aldım. Uyaranlara teşekkürler:)
  • ÖzelÜyelik kullanıcısına yanıt
    Bu malesef her şey için geçerli bir durum. Bir ayakkabı imalatçısının 80 liraya sattığı ayakkabıyı 300 liraya satmak için önce 6 ay boyunca aynı ayakkabıyı 600 liradan satışa koyuyorsun, sonra birden 300 liraya indiriyorsun(!) 3-5 günlüğüne, bir anda çılgınlar gibi elindeki malları eritiyorsun.
  • 1 numara büyük aldım teşekkürler bilgilendirme için
  • Dr.Aequitas D kullanıcısına yanıt
    Biz farkındayizda genelde yaşı buyuk olanlar kanıyor buna, babam bi ayakkabi almisti flo dan ornek 100tl ye indirimden sonra 200tl ye cikmis seviniyordu bir kac ay sonra tekrar 100tl ye dusmus bana alalim mi diyor 200tl di diyor her Allahim yaa, insana zaten fiyatı o olan şeyi indirimmis gibi aldirtiyorlar.

1 ay önce boynerden 679tl lik urun vardi onu iyi bir kodla 509tl ye dusurdum. 500 uzeri kart kamp. olarak 100tl iade veriyordu yani 409tl ye mükemmel denk getirdim diye seviniyordum. Bugun ise adidasin sitesinde 475tl olmus yeni uyelik acinca %15 indirim yapıyor yani o sekilde de 404tl ye falan denk gelir (indirim olan urunde yine %15 uygular mi denemedim ama uyguladigini varsayarsam) neredeyse ayni fiyata denk geliyor. Adamlar oyle sistematik sekilde ayarliyor ki her türlü zarar etmiyor sadece kampamyasiz kuponsuz vs almayanlar zarar ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzelÜyelik -- 30 Kasım 2019; 13:50:41 >
  • Yine bitirmişsiniz siyah 44'ü.

Ne 44'müş arkadaş hiçbir kampanyada kalmıyor tüm Türkiye 44 giyiyor sanırım.
  • geçen yaz çalıştığım yerde çoğu kişinin ayağında görmüştüm hatta sordum nasıl diye çok rahat mutlaka al diyolardı. flo'ya gidip etikete bakıp 179'u görünce çüş deyip çıkmıştım. incecik ayakkabı. bi de bu en ucuz modeliydi. 250-300'e kadar spor ayakkabı modelleri vardı bu markanın. çok iyi hatırlıyorum.

kinetix'te de aynı algıyı yapmaya çalışıyolar. maksimum 100 liraya satılan ayakkabılarını 150, outdoor'ları 200'e satmaya çalışıyorlar. hayatımda 60-70 liradan fazla para vermedim kinetix'e. markayı biliyoruz, tanıyoruz yıllardır. vaad ettiği belli. 2-3 ay giy sonra tozlu raflara.

lumberjack'e son 1-2 senedir premium havası vermeye çalışıyor flo. nike-adidas döviz kurundan dolayı fahiş fiyatlara çıkınca eskiden bu ayakkabıları alan kesime bu markayı iteliyorlar artık ya da almak zorunda kalıyor millet.

neyseki bu tarz indirimler oluyor da cebimizi koruyabiliyoruz.

• Sürekli Lumberjack marka kullanıyorum. Ale model ayakkabım da var. Kesinlikle 1 numara büyük alın. Adidas 44,5 Lumberjack 44
    Tavsiyem Flo'dan Maximus modeli almanız. Çok daha rahat bir ayakkabı. 100/20 kupon : FLOKPN20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 30 Kasım 2019; 14:9:19 >
  • 5 tane lumberjack 44 giyerim,bunuda 44 aldım ,bu arada 179 tl oldu
  • Fiyat halen 90 lira. Bir adet 44 numara aldım. Mağaza teslim seçince kargo ücretsiz oldu. Haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Gride 40, 43,44 var şuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bir gri rengi? Benim gözlerim mi bozuk telefon mu bozuk?

Bildiğin bej tonu bu...

Morhipo’da Lumberjack Ale Ayakkabı 90 TL+Kargo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar axess cumartesi morhipo indirimi bkm expeess üzerinden olmuyor mu? Hep mesaj gelirdi, bu sefer gelmedi uygulamada da görünmüyor? Bilgisi olan yazarsa çok makbule geçecek.

• 99 a kaçırmıştım cok sağol hocam harika ayakkabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Sürekli Lumberjack marka kullanıyorum. Ale model ayakkabım da var. Kesinlikle 1 numara büyük alın. Adidas 44,5 Lumberjack 44
    Tavsiyem Flo'dan Maximus modeli almanız. Çok daha rahat bir ayakkabı. 100/20 kupon : FLOKPN20
    O ayakkabı 170 tl 20 tl kuponda islemiyor hocam 75 tl fazla vermeye değermi

• Morhipo kodu varmı arkadaslar 2oo TL icin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.