Şimdi Ara

Morhipo'da inanılmaz fiyatlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
5
Favori
20.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk fiyatında bile 39,99 yazmış. Ne kadar ünlü ve kaliteli olabilir ki... Karıştırıyor olabilirsiniz veya çakmanın önde gideni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

quote:

Orijinalden alıntı: aydin.c

quote:

quote:

bambi klasik ayakkabım kargoya verilmiş..
    %91 indirim nedir yav mağazalarda insanları fena tokatlıyorlar

Gönderilen olarak mı gözüküyor yoksa kargo takip butonu da var mı?

kargo takip butonu var.

sadece morhipo için 6 da uyanan baya kişi var demek

Gerçekten alışkanlık yapıyor morhipo hocam..

3 senedir böyle.. saati kurmayı unutsam bile 5.55 de kendiliğinden uyanıyorum artık:)

Bu arada rakiplerinden birisi sensin bunu anlamış oldum :)

hazir o saatte kalkmisken sabah namazini da kil hocam. o da obur dunya icin sicak firsat sonucta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar alisverisi ticaret icin mi yapiyosun yoksa ihtiyac olup kullanmak icin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt
    Ihtiyaç hocam..
    Büyük bir çekirdek ailem var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilayturk -- 9 Eylül 2017; 10:15:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

hangi linkin içinde

Cuma sürprizi

• quote:

Orijinalden alıntı: bonfrit

Hocam ilk fiyatında bile 39,99 yazmış. Ne kadar ünlü ve kaliteli olabilir ki... Karıştırıyor olabilirsiniz veya çakmanın önde gideni.

İlk fiyat da hatali olabiliyor. Morhipo cakma satmaz da marka dandik olabilir. Bionnet diye aratinca yabanci bir moda markasi cikti karsima ama ilgisi yoktur belki. Polarize gozluk cinde bile yok bu fiyata. Sert gozluk kutusu bile 4 usd aliexpresste

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

quote:

quote:

quote:

bambi klasik ayakkabım kargoya verilmiş..
    %91 indirim nedir yav mağazalarda insanları fena tokatlıyorlar

Gönderilen olarak mı gözüküyor yoksa kargo takip butonu da var mı?

kargo takip butonu var.

sadece morhipo için 6 da uyanan baya kişi var demek

Gerçekten alışkanlık yapıyor morhipo hocam..

3 senedir böyle.. saati kurmayı unutsam bile 5.55 de kendiliğinden uyanıyorum artık:)

Bu arada rakiplerinden birisi sensin bunu anlamış oldum :)

hazir o saatte kalkmisken sabah namazini da kil hocam. o da obur dunya icin sicak firsat sonucta.

• Morhipoda kupon indirim bir şey var mı ? Bulamadım sitede
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Morhipo çakma satıyor malesef daha önce sennheiser kulaklık almıştım uygun diye ama gelince kutu bi ilginç geldi. Kulaklığın ürün kodu önde başka arkada başka yazıyordu. Kulaklığın ithalatçısına sordum sahte olduğunu söylediler.
  • quote:

Bu saati aldım.. inşallah gönderirler...

Morhipo'da inanılmaz fiyatlar

dostum 75 vereyim :D
  • morhipo eskisi gibi değil maalesef yüzden fazla alışverişim olmuştur ama geçen ay yaşadığım olay şöyle ; tefal marka ütü aldım 15. gününde elime ulaştı ama açılmış ve kullanılmış üründü, tekrar gönderdim ve sonrasında beni aradılar yeni ürün gönderelim dediler tamam dedim boyner mağazasında teslim alırken ürünü orda açtım aynı ütüyü geri göndermişlerdi,müşt. hizmetlerini arıyorum tam sorunu anlatacam yüzüme kapatılıyor tam 2 kez, 3. aramamda muatap buldum zorla, 20 km aracımla kargo yolunda gidip gelmem bana kar kaldı.
    ama ;eski morhipo olsa kalite kontrol yapar gönderirdi ve ya özür anlamında çek felan verirdi şikayet var da ki mesajıma bile dönüş yapmadılar.
  • koagulant kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin aldığınız kulaklık sahte çıkmış olabilir ama "Morhipo çakma satıyor" genellemesi pek doğru değil.
    Arkadaşım Shure marka kulaklık aldı. Kulaklık orijinal hiç şüphe yok ama seri numarası sorgulatıldığında çıkmıyordu. Tedarikçi firma yurtdışından bir şekilde kayıtsız getirmiş, ihtalatçı garantili durumu yani. Morhipo arızalanması durumunda destek verecekti ama arkadaşım içine sinmediği için iade etti.

Morhipo sonuçta Boyner'in firması. Elektronik üretimi dahil sattıkları ürünlerin çoğunu tedarik ediyorlar. Birkaç elektronik ürün ve onlarca giyim ürünü aldım, özellikle outdoor markaları alıyorum. Şimdiye kadar hiç sahte ürünle karşılaşmadım. Sizinki de benzer bir durumdur muhtemelen.
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    Maalesef benzer bir durum değildi, öyle olsa hayatta iade etmezdim. İE80 aldım kutunun bazı yerlerinde ie80 bazı yerlerinde ie800 yazıyordu. Kutu zaten ie80 nin kutu tasarımından farklıydı. İçindeki kulaklık ie80 tasarımında ama kutusu ie800 kutusu şeklindeydi
  • 2013 den bugüne morhipo kullanıyorum gayet memnunum ve gerçekten e-ticaret olarak çok başarılı bir firma. Çakma ürün vs denk gelmedim hiç ve iadeler veya hasarlı ürün konusunda hep iyi bir hizmet aldım. Sadece tecrübelerimi paylaşmak istedim. Ayrıca diesel saatler o fiyatlara gelirse helal olsun diyorum ben göndereceklerini düşünmüyorum :). Sabah 06.30 gibi betikleri açılıyor genelde ve takipçisi çoktur sabah kalkan veya hiç yatmayan tarzda :) herkese iyi forumlar

• yunusemrenarin kullanıcısına yanıt
    Aldığım ürünlerin birçoğu gönderildi diye belirtilmiş ama kargo butonu yok.. buna tencere setleri, gozlukler, nautica ve diesel saatlerde dahil.. eğer ürünlerden hiçbirisini göndermezler ise öyle 50/100 tl çekle bu işten yirtamazlar..

Daha önce de abzurt fiyatlara ürünler aldım ve çoğu kez gönderdiler.. ( 28 tl ye fabrika marka, 50 tlye beymen takım elbise, 20 tlye fossil marka evrak çantası, 30 tl ye barbour mont gibi)

Ancak göndermedikleri de oldu ve yerine ya hediye ürün gönderdiler ya da çek verdiler..

Gönderilen diye gösterdikleri ürünler sanırım yarın netleşir. bekleyip göreceğiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilayturk -- 10 Eylül 2017; 18:31:9 >
  • Bende indirimli ürün aldım hocam çoğu kez ama belli markalarda uçuk indirimler oluyo kendi markalarında daha doğrusu. Diesel dışardan alınan bir ürün ve 1000 tl lik saati 15 liraya vermez diye düşünüyorum. Sana 100 liralık çek dahi verse daha karlı çıkar. Ama umarım gelir aldıkların hocam. Ben sadece düşüncemi yazdım göndermezler diye. İyi günler 😉

• Zamaninda 70 liraya denk getirdigim altinyildiz ceketi iptal etmistir. Olsun cani sagolsun, ucretsiz iadeyle her hafta 300-500 luk alisverisim var, begendiim kalir, begenmediim iade olur. Zamanimda bana kalir

• quote:

Aldığım ürünlerin birçoğu gönderildi diye belirtilmiş ama kargo butonu yok.. buna tencere setleri, gozlukler, nautica ve diesel saatlerde dahil.. eğer ürünlerden hiçbirisini göndermezler ise öyle 50/100 tl çekle bu işten yirtamazlar..

Daha önce de abzurt fiyatlara ürünler aldım ve çoğu kez gönderdiler.. ( 28 tl ye fabrika marka, 50 tlye beymen takım elbise, 20 tlye fossil marka evrak çantası, 30 tl ye barbour mont gibi)

Ancak göndermedikleri de oldu ve yerine ya hediye ürün gönderdiler ya da çek verdiler..

Gönderilen diye gösterdikleri ürünler sanırım yarın netleşir. bekleyip göreceğiz..

nasıl aldınız peki yerine hediye ürünleri bana zorla iptal edip 20 tl çek tanımladılar aylarca beklettikleri bisiklet için

• fatmank F kullanıcısına yanıt
    Hediye ürünleri ya da çekleri (temin edip gondermedikleri ürünler için müşteri memnuniyeti adına) kendileri verdiler / gönderdiler hocam.. genis ailem sayesinde tahminim yıllık 15000 tllik alışveriş yaptığım için de olabilir hocam..

• kubilayturk K kullanıcısına yanıt
    aydin.c A kullanıcısına yanıt
    3 sene önce 50 TL ye Columbia kaz tüyü kırmızı montu sabahın köründe hanginiz aldı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.