Şimdi Ara

Morhipo'da D by Divarese'nin İki Adet Hakiki Deri Erkek Botu 129,99 TL (Bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Morhipo'da D by Divarese'nin iki adet hakiki deri erkek botu 129,99 TL.

https://www.morhipo.com/ps-kampanya-66?rType=1&rKey=90103&ft=1057:32418;1064:32774,32703,32504,32502,32686&sr=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternetten Cız -- 31 Mart 2020; 12:19:13 >

• Bunların tabanı nasıldır :)
  • Haber verdiğiniz için teşekkür ederim, güzel bir fırsat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alanlar bilir, almayanlara da biz anlatalım... 1 numara küçük almayı unutmayın
  • investing kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgilendirme için.
  • Olası kampanyalı ürünlerin tekli iade durumlarında nasıl davranıyor Morhipo?
  • 2 adet aldım 70 tl ye bot gayet sıcak fırsat. Teşekkürler
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Ürüne ödediğiniz bedeli iade ediyor, daha doğrusu iade çeki oluşturuyor bir süre o çeki kullanmazsanız parası hesabınıza iade oluyor. Ürün bedeli indirim sonrası o ürün siz kaça mal olduysa o, indirimli ücreti iade ediy or yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: investing

alanlar bilir, almayanlara da biz anlatalım... 1 numara küçük almayı unutmayın
    çok mu fark var. spor hariç 41 giyiyorum. bunda 41 alsam olmaz mı acep?
    ayrıca kalitesi nasıldır. kaç kış geçirir. gerçi kış da olmuyor ya artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

çok mu fark var. spor hariç 41 giyiyorum. bunda 41 alsam olmaz mı acep?
    ayrıca kalitesi nasıldır. kaç kış geçirir. gerçi kış da olmuyor ya artık.

Alıntıları Göster
    bende ilk sizin gibi düşündüm ve kendi numaramı aldım, ayağım içinde kayboldu :))

bazen diyorum 2 numara küçük mü alsaydım acaba, kalıpları aşırı geniş. 1 numara yeterli diye düşünüyorum.

Ayakkabılar çok rahat, ben outdoor ve deri ayakkabı aldım ikisinden de memnunum

• İkinci ürün 0TL görünüyor ama, beğenmezsek veya beden uymazsa ne oluyor diye sormak istedim.

Düzenleme: Satın alınca dağıttı indirimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 30 Mart 2020; 16:40:21 >
  • Sürekli kullandığım uygulama anonymouse users diyor şifre değişiyorum kabul ediyor ama uygulamaya girince yanlış şife ya da mail diyor ,bunların filimlerini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 30 Mart 2020; 17:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: investing

bende ilk sizin gibi düşündüm ve kendi numaramı aldım, ayağım içinde kayboldu :))

bazen diyorum 2 numara küçük mü alsaydım acaba, kalıpları aşırı geniş. 1 numara yeterli diye düşünüyorum.

Ayakkabılar çok rahat, ben outdoor ve deri ayakkabı aldım ikisinden de memnunum

Alıntıları Göster
    Linkleri alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Linkleri alabilir miyiz?

Alıntıları Göster
    Hocam 1 ay önce almıştım, morhipo biraz değişik uygulama. ürünü direkt olarak linkini göstermiyor sadece fotoğrafı var.
  • su gecirir mi bunlar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.