Şimdi Ara

Morhipo Caterpillar Ease GORE-TEX Bot %61 İndirim Yerine 439,00 TL Yerine 169,00 TL Siyah & Kahve

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
6.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Morhipo Caterpillar Ease GORE-TEX Bot %61 İndirim Yerine 439,00 TL Yerine 169,00 TL Siyah & Kahve

40-45 arası numaralar var. ihtiyacı olan değerlendirsin.
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/17933097/67888/caterpillar-015m101111-ease-bot
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/17933118/67888/caterpillar-015m101111-ease-bot

• Yerimizi alalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Combo varmı beyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • markafoniden 79 liraya aldım 150 ye sattım

gorateks ile alakası yok

• Gore tex yazmıyor Bir yerde, ben mi göremedim

Edit. Ürün üzerinde gore tex demir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 12 Şubat 2018; 21:50:53 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    TUV üzerinde gore-tex yazmışlar olmayana yazamazlar başka modeli olmasın???
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    ayakkabıyı yakınlaştırdığında metal üzerine yazılmış şekilde
  • koskoca cat de gore tex olmayana gore tex diye yazıp satıyorsa işimiz var demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

ayakkabıyı yakınlaştırdığında metal üzerine yazılmış şekilde

o halde ben cahalım

benim sattığım botta da metal üzerinde goratex yazıyordu

iç kaplama goratex sanırım

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    demekki cat de bizden oldu. iç astarın gore tex olmasında bi mantık yok. cahalım demişin parmaklar sürçtü herhal k yerine h yazmışın nera tuv sen bu konularda cahalsan biz zırcahalız
  • Made in Turkey Yeşil Kundura üretimi ayakkabı. Eski CAT lerle alakası yok. Yeşil Kundura ayakkabısı aldığınızı bilerek alıyorsanız alınır. Fiyat yerli üretim için normal ucuz değil.

Kinetix veya Lumberjack den farklı değil bu ürün onların fiyatlarıyla karşılaştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiamen -- 12 Şubat 2018; 21:59:35 >
  • xiamen kullanıcısına yanıt
    belli demekki iyi tespit yapmışım bizden olmuş bu da gore tex yazmasından anlaşıldı
  • goretex olmasına rağmen pahalı? goretex olup da başka bir ayakkabı gösterin de görelim. alev almış durumda fiyatı kaçmaz. 2 tane aldım.
  • Timberland waterproof botum var su aliyor. Alasim var bu botu. Gore tex bildigim kadariyla daha iyi waterproof olanlardan.

Bilen biri aydinlatirsa cok sevinirim. Saygilar.

• xiamen kullanıcısına yanıt
    made in kısmı okunmuyor turkey olarak nasıl okuyabildiniz. malezya olabilir. m harfi gibi duruyor. neyse sorunsuz iade var neticede :)
  • Oh ve bitmiş çok şükür :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalıpları nasıl? Normalde kaç giyiyorsak kaç almalıyız?
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    normal ne giyiyorsan onu al kalıpları hatta biraz geniş sayılabilir.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    Morhipo Caterpillar Ease GORE-TEX Bot %61 İndirim Yerine 439,00 TL Yerine 169,00 TL Siyah & Kahve

Diğer modelden anlaşılıyor. İşin kötü yanı bu ürün sadece Türkiye'de satılıyor gibi gözüküyor. Türkiye'de üretilip, yurt dışında da satılan bir model olsa, kaliteden ödün verilmediğini anlayabilirdik.

• Waterproof olan model ile karıştırmayın diğeriyle benziyor ama birinde waterproof yazıyor demirde, bunda gore- tex yazıyor. Markafoni'de satılanlar waterproof olanlardandı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.