Şimdi Ara

Morhipo 15 TL Hediye Çeki (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
11.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bedava kullanmaya fırsat da kalmadı artık işweb morhipo şifrelerini

saat 00:00 finish
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

quote:

Orijinalden alıntı: kobra16

Ya arkadaşlar ben dün 3 tane alışveriş yaptım siparişim başarıyla olusturuldu yazdı fakat bugün baktıgımda çekler geri yüklenmiş siparişler iptal olmus böyle bi saçmalık olabilir mi ya

nasıl yani?

morhipo mu yapmış bunu?

morhipoda bunu kim akıl eder ki? siparişleri iptal edip geriye çek yüklemek?

kendim bir siparişimi iade ettimde çeki çok geç iade ettiler defalarca yazmama rağmen

peki kaç TL.lik çekler kullanıp kaç iade ettiler?

pardon hocam benim yanlışım diğer sitelerdeki gibi kart bilgilerini girdikten sonra ekstradan ödeme onayı sayfası gelecegini hesaplayamadım aslında siparişlerimi onaylamamışım bile ya 25 tl üstü kargo bedava olayı da kaçtı bana

• 15 tl çekin kodunu başkasına verince o kişi kendi üyeliğinden kullanabiliyor mu? eğer oluyorsa takaslık bi çekiniz varsa değişelim
  • morhipo alt limitsiz çek satan arkadaşlar emre.samaraz@gmail.com adresinden iletişime geçsin lutfen .

Not : PM bırakmayın
  • Gömlek aldım ben,15 liraya geldi kargo da bedavaydı o gün.İyi bir alışveriş oldu bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Gömlek aldım ben,15 liraya geldi kargo da bedavaydı o gün.İyi bir alışveriş oldu bence

kargo ne zaman bedavaydı? çekin tanımlandığı 12 sinden sonra bedava oldu mu ki
  • Haftasonu 25 lira üzerine ücretsizdi. Vaktim olmadığı için hiç bakamadım.
  • bugün bazı hesaplara çek yüklenmiş satmayı düşünenler veya kullanmayacak olan varsa pm atarsa görüşelim
  • vay arkadaş iki kere morhipodan alışveriş yaptım hediye çeki olayında hep beni es geçiyorlar.Onlara ban diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEŞİKTAŞK1903

bugün bazı hesaplara çek yüklenmiş satmayı düşünenler veya kullanmayacak olan varsa pm atarsa görüşelim

hocam dün gelseydim hesabı verirdim ama çok gereksiz bir şey için kullandım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

Orijinalden alıntı: BEŞİKTAŞK1903

bugün bazı hesaplara çek yüklenmiş satmayı düşünenler veya kullanmayacak olan varsa pm atarsa görüşelim

hocam dün gelseydim hesabı verirdim ama çok gereksiz bir şey için kullandım :(

sağlık olsun hocam düşünmen yeter :) beğendiğim bir ürün gelmiş olmadı alıcam çeksiz :(
  • morhipo çek çek :(
  • daybuyday 20 tl var elimde

trendyol markafoni ile takas olur

yada 8 tl misli

morhipo 10 tl hesapta 2 tl
  • çek
  • arkadaşlar morhipo ya üye olacağım ref lin vermek isteyen olursa alışveriş yaparsam 10 tl o kazansın onun ref inden üye olayım..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.