Şimdi Ara

Morhipo 15 TL Hediye Çeki (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
11.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de xo marka parfüm, deodorant falan bakayım dedim ama kampanyası kaybolmuş
    bitti heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 11 Ocak 2012; 17:48:03 >
  • bu morhiponun kategori sistemi ne dandik ya
  • Bana da gelmis, pasabahceden 1 liralik 5 adet cay bardagi ve 2 liralik 5 adet fincan+tabagi aldim.sadece 4,9 tl kargo ucreti odedim.
  • Teşekkürler haber veren arkadaşım sayende gördüm
  • yauw benim hiç bir hesabıma gelmemiş
  • 7 tlye kazak alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

çekler birleşebilir mi acaba ?? işbankla ?

Malesef:)

Ben şu eşofmanı aldım, 30'a geldi. Fiyat uygun sayılmaz ama, hoşuma gitti..

http://www.morhipo.com/tr-tr/Exclusive/Detay/1148112/3019/esofman-alti

Cuma günü ptesi ne kadar bedava kargo kampanyası oluyor. Acele etmeseydiniz.

• ben morhipo ve hızlısistem sayfalarını açmakta güçlük yaşıyorum. bir çok paneli, kaydırma çubuğu, ön sayfadaki flash ı hiçbiri çalışmıyor. Java ve flaslarım yüklü, ne yapmam gerekir acaba?
  • Markafoni diye görüp telefonda adamlara bir sürü giydirdim. Hay allah :)
  • trenyol da 10 TL hediye çeki yüklediyse eğer

bu morhipo ile trendyol kendi aralarında çok sık sidik koşturuyorlar be kızan

geçen pazar trendyol TV kampanyası koduyla millete alışveriş yaptırtmaya zorlarkene
    bu morhipo da kalan butik mallarını ve sezon ürünlerini akşam 22:00 sıralarında ani bir tüm ürünlerde %15 indirim diye yaptı sabah 06:00ya kadar

limango,markafoni ve kakafoniler devre dışı kaldı
    meydan, trenyol ile morhipopotama kaldı desenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

trenyol da 10 TL hediye çeki yüklediyse eğer

bu morhipo ile trendyol kendi aralarında çok sık sidik koşturuyorlar be kızan

geçen pazar trendyol TV kampanyası koduyla millete alışveriş yaptırtmaya zorlarkene
    bu morhipo da kalan butik mallarını ve sezon ürünlerini akşam 22:00 sıralarında ani bir tüm ürünlerde %15 indirim diye yaptı sabah 06:00ya kadar

limango,markafoni ve kakafoniler devre dışı kaldı
    meydan, trenyol ile morhipopotama kaldı desenize

Markafoni son 4 aydır inanılmaz düşüşte,
    Hiç ucuz ve kaliteli ürün yok,
    Trendyol'da çok güzel modeller ve ürünler olurken markafonidekiler acaip acaip bilinmeyen markalar ve çok pahalılar, hiç tarz şeylerde yok neredeyse,
    Morhipo'da beklenildiği kadar tutmadı bence, müşteri hizmetleri çok kötü, 2 kere sipariş verdim ikisindede 1 ayda geldi,
    Trendyol 10 numara firma,onunla eş değer kalitede yok şuan müşteri hizmetleri inanılmaz harika.

• limit varmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

trenyol da 10 lira gönderiyor, yeni geldi mail

Bu kişiye özel herhalde, alışveriş yaptığım ve yapmadığım, hiçbir hesabımda yok

başka trendyol çeki gelen var mı? Ona göre bakalım boşa bakmayalım. Sanırım arkadaşa özel gelmiş
  • trendyol çeki filan yok gelmemiş hesaba

herhalde o gelen 10 TL hediye çeki Napolyon denen süper teklif sitesinden yılbaşı hediyesi diye talep edilen ve 1 hafta sonra trenyol hesaba yüklenilen 100 TL alt limitli kullanılabilen 10 lira hediye çekidir

öyle değilmi?
  • bana 3 aydır parayla aldıoğım 20 tl lik grupanya çekini hala geri vermediler. gitmişler diğer hesabıma 15 tl çek vermişler. ya ne mal adamlar bunlar ya. muhtemelen sipariş çokluğundan ve adam yetersizliğinden dağılmış durumdalar
    bi yerde okumuştum koysepete diye bi site vardı. önce küçük çaplı bir siteyken bayağı tutuluyordu fiyatları da iyiydi. sonra adamlar büyüyünce işin içinden çıkamayıp batmışlar. kargo yetiştiremiyorlarmış talebi karşılayamıyorduuk diyor şirketin sahibi. büyümek en büyük hatamızdı diyor büyüyp batmış adamlar. ilginç dimi
  • biri pisirmis biri yemis bizde hani bana diyenlerdeniz anlasilan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

çekler birleşebilir mi acaba ?? işbankla ?

Malesef:)

Ben şu eşofmanı aldım, 30'a geldi. Fiyat uygun sayılmaz ama, hoşuma gitti..

http://www.morhipo.com/tr-tr/Exclusive/Detay/1148112/3019/esofman-alti

Cuma günü ptesi ne kadar bedava kargo kampanyası oluyor. Acele etmeseydiniz.

her cuma oluyormu pekı cumaya kadar bekleyelımmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

limit varmı

Morhipo 15 TL Hediye Çeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ben de xo marka parfüm, deodorant falan bakayım dedim ama kampanyası kaybolmuş
    bitti heralde

Kampanya bitimine 3 gün vardı ama Kaldırmışlar üçkağıtçılar
    Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.