Şimdi Ara

Morhipo 100/400 kod - Araç Kiralama %30 - Turknet 30tl Hediye! - Carrefour kod

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
138
Cevap
10
Favori
19.632
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Araç Kiralama #Avis Firma #Morhipo #Decathlon Süper Market #Carrefour Uçak #Pegasus
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü >> Morhipo 100/400 kod - Araç Kiralama %30 - Turknet 30tl Hediye! - Carrefour kod
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    781 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    PAZARLIK MESAJLARI ATMAYINIZ

-Morhipo 100tl kod (400tl alt limitlidir ve tedarikçilerin sattığı ürünlerde geçmez. skt: 31 mayıs)
    Fiyat: 10tl (stok: 2)

-%30 indirimli araç kiralama yapılır (referans site:https://www.paraflytravel.com/arac-kiralama)
    en düşük sınıf benzinli aracın 3 günlük araç kiralama fiyatı örnektedir
    Max İşlem Limiti: 1400tl (1400tl tutarın üstündeki kısma indirim uygulanmayacaktır)

-Mediamarkt 50tl çek yüklü hesap. Alt limit 500tl (islem sonrasi hesap geri alinir)
    Fiyat: 15tl

-Decathlon 200tl urun alimi 15tl indirimli.
    (Kendi kredi kartimla urunu 15tl ucuza aliyorum)

-Carrefour web sitesinde gecerli alt limitsiz 10tl kod
    Fiyat: 3tl (stok: 1)

*Referans kodum ile Türknet'e üye olana 35tl ödeme yapılır. Hem 1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanırsınız, hem de 30tl ekstra kazanmış olursunuz. (Referans link:https://turk.net/p/JTH76IM11OLY/ )

***banabak fiş alınacaktır!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

-Pegasus 100tl hediye kart (her biletlemede tek kart kullanılır. kart bakiyesinin yetmediği biletlerde kredi kartla ödeme yapılabilir. süper eko gibi acentelerde satılmayan eko sınıf yurtdışı biletlerinin satın almasında kullanılabilir)
    Fiyat: 90tl (stok: 1)

-kendi kredi kartımla Shopandfly.com.tr üzerinden yapılacak uçak bileti işlemlerinde %14 indirim yapılır (üst limit: 500tl)
    Stok: 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ödeme: ödeme sonrası işlem yapılmaktadır. enpara, teb, vakıfbank, işbank, ing, garanti, akbank, ykb, fastpay hesapları mevcuttur. banka mesai saatleri dışında eft kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 29 Mayıs 2020; 13:43:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

yurt dışı biletlerde indirim yapabilir misin? 1600 tl'lik bir uçuşa ne kadar indirim yapabilirsin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    ilanda ne varsa sadece onlar satılıktır. ekstra bir şey yok.
    |
    |

55 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

Özel msj kapalı Turktelekom için PM enpara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    18 Temmuz 2018

Durum
    Forumda değil

Hocam steam cüzdan kodunu almak isterim acaba Lira Trasnfer kabul ediliyormu? Türktelekom Fatıralıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devodev33 -- 13 Mart 2019; 14:55:37 >
    |
    |
    04 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

2 Not
    200tl steam kodu satılmıştır
    |
    |

74 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ocak 2010

quote:

Max 525 tl fiyata kadar uçak biletlerinde %15 indirim yapılır. Tek hakkım var (https://www.shopandfly.com.tr/seyahat/ucak-bileti sitesinden bilet fiyatına bakabilirsiniz)

bu indirim icin ucret aliyor musunuz?
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.