Şimdi Ara

Moralinizi Bozmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YGS aslında anlayan için bir psikoloji sınavıdır bence..benim de ygs girdigim yılda iyi değildi...dersane de ygs ye kadar soru çözdürmek için kuyruk oluyorduk dersten sonraları...çogu zaman 5 sorudan 2 si kalıyordu çözdüremiyorduk...ygs oldu bitti bir baktım millet off,bittim,buraya kadar modunda...ben durmadım...öds ve bizim (mezun-1) sınıfından bir kaç kişi sürekli çalışmaya devam ettik...lys zaten çalışırsan iyi yapıyorsun...o kadar rahattı ki soru çözümleri...hocayla sohbet-muhabbet ediyorduk artık...üniv ile ilgili konuşuyorduk...yani anlayacagınız konsantrasyon bozmadık,ha bozanlar ne yaptı kazanamadı mı ? kazandılar ama çokta iyi yerlere gitmediler..siz siz olun konsantrasyonunuzu bozmayın,sınav daha bitmedi...asıl önemli bölüm şimdi başlıyor..

• Hocam bizede bu koyuyor işte 120 yapıp gerçek ygsde 100neti zar zor yapmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam barajı gecemiycem diye korkuyorum vallahi

• moral bozmayın bence bazı arkadaşlar görüyorum seneye artık falan diyorlar,ikinci yıla kalmanın psikolojisi agırdır benden söylemesi iyi şekilde çalışın bence bırakmayın yoksa çok üzülürsünüz...arkadaşlarınz üniv. giderken siz tekrar başa sarmak zorunda kalırsınız ki bunun psikolojisi berbattır.
  • Valla ben ikinci yıla bırakmıştım ve hala hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarım istediği yere gitsin umrumda değil ilk yıl kocaeli makina tutuyordu şimdi itü makinadayım. Şuan arkadaşlarımdan 1-2 yıl gerideyim ama zerre umrumda değil çünkü itü buna değer. İmkanınız olursa Mutlaka bir daha deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

Valla ben ikinci yıla bırakmıştım ve hala hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarım istediği yere gitsin umrumda değil ilk yıl kocaeli makina tutuyordu şimdi itü makinadayım. Şuan arkadaşlarımdan 1-2 yıl gerideyim ama zerre umrumda değil çünkü itü buna değer. İmkanınız olursa Mutlaka bir daha deneyin.

bende ikinci yılda kazandım iilk yılda 50 k falandı giderdim bir yere+okul 1.ciligi vardı ama gitmedim kaldım...psikolojik olarak insanı zorluyor biraz,ama bende iyi ki kalmışım diyorum tabi daha iyi yere geldim ama fırsat varken gitmekte fena değil,tabi gideceginiz yer elle tutulacak bir yerse...anlatmak istedigim bitti gittti,tekrar girerim demek kolay ama sonrası zor biraz..vazgeçmeyip çalışmak gerek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.