Şimdi Ara

Moralim çok bozuk (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla ne yalan söyleyim benim de benzer bi durumum olmuştu.. Sürekli aynı şekildeydik -bahsettiğin gibi- ama şu anda anladım ki koca izmirde tek dostum oymuş...
    Liseye başlayınca herkes dağıldı bi yerlere. Ben yatılı okula düşünce milletten daha bi koptum. Ama O'ndan hiç kopmadım... Milleti arayıp hadi bişeyler yapalım dediğimde hepsi ben başka arkadaşlarla plan yaptım, daha belli değil ama onlarla gidicek gibiyiz falan zırvalarken, O her seferinde tabi canım ya özledim seni nerde buluşuyoruz diyendi. Sonraki gün sabah 7 de kalkacağı halde gece benimle telefonda konuşan O'ydu... Ama ne yalan söyleyim yatılıya ilk gelirken bi daha ayda yılda bi görüşürüz herhalde diye düşünüyodum... Meğer her hafta sonu görücekmişim

Tavsiyem seni üzüyosa bi üzüldüğünde yeter artık de isyan et. Hatta benim gibi duygusal biriysen o varken ağlamayı takma... İnşallah bi gün birbirinizin kıymetini daha iyi anlarsınız

• her dediğini yapıyorum bir dediğini iki etmiyorum diyorsun

hocam sen baştan kaybetmişsin
  • ya o kadar da kötü değil, şimdiye kadar hiç bi kızla bu kadar samimi olamıştım. aramız çok iyi, %99 güvenebileceğim tek insan.

sorun şu, hep daha iyi davranmasını istiyorum, biraz kötü davrandığı zaman çok büyütüyorum, çok zarar görüyorum. Yani istemeden çok üzüyo beni.

off ya bilmiyorum valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Orjinalden alıntı: kaplanmete

dostum sende yapışma kıza her istediğini yapma biraz uzak dur eğer seni ararsa şansın var aramassa boşver

Aramazsam nie aramıyosun diye kızar

Allahım nedir bu olm biraz uzak dur ağırdan sat kendini unutma kaçan kovalanır
  • sen baya bi kavrulmuşun bu kıza

hayko cepkin dinle

iyi gelir
  • 4S kuralını unutma.Açımını tahmin edersin heralde şimdi buraya yazarsam larlar beni
  • sen bu kızı sviyorsun ama kendine itiraf edemiyorsun şu ana kadar hiç şaşmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ayhan Arslan

sen bu kızı sviyorsun ama kendine itiraf edemiyorsun şu ana kadar hiç şaşmadım

alkış istiyorum bu arakadaşa

abi biz neyi tartışıyoruz saatlerdir...
  • Sevmekle alakası olmadığını düşünüyorum. Hatta ve hatta bu lafları ben de çok duyduğum için şunu söyleyebilirim,

Ayıdan dost olur da, erkeğe erkekten dost olmaz

İstisnalar hariç tabii ki...
  • <SEn AŞIKSIN dostum bu kıza, teşbihte kusur olmaz ama derler ya KÖPEK gibi aşığım işte aynen öyle...Bi insana böyle tapılmaz bence sorunların var, psikolojik destek almalısın...

Hem sen kimsin ki o kalpleri s ilmesini istiosun kızın çıktığı çocuk yani... Bariz kıskanmışsın...
  • bence mesajın başlığı "çok moralim bozuk" değil de "moralim çok bozuk" olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik88

bence mesajın başlığı "çok moralim bozuk" değil de "moralim çok bozuk" olması lazım

ben de onu düşünüyordum

kız sadece elinde seni tutmak istiyo
    başka bi acıklaması yok
    üzgünüm
  • millet kafayı sıyırmış
  • ulan aynısını yaşamıyorsam adam değilim be

birtek ailemden önce gelir lafı hariç herşey aynı anasını satayım be

bende de var aynı bela bir kız
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

ya o kadar da kötü değil, şimdiye kadar hiç bi kızla bu kadar samimi olamıştım. aramız çok iyi, %99 güvenebileceğim tek insan.

sorun şu, hep daha iyi davranmasını istiyorum, biraz kötü davrandığı zaman çok büyütüyorum, çok zarar görüyorum. Yani istemeden çok üzüyo beni.

off ya bilmiyorum valla

Vayyy a.q demek bize güvenmiyon...

• bizede
  • Hayır demesini bilmeyenin evetininde bi değeri yoktur önce hayır demesini öğren dünyadaki hiçbişey senden v ailenden önemli olmamalı ve tabiki dünyanın en güzel atasözü 4S
  • öncelikle ben kızın yaşınıda senın yaşınıda çok merak ettim yaşın 20 civarlarıysa gelip geçer ama yaşın 30 lardaysa bu tür davranışlar çok saçma

1. Kız bence senden gördüğü ilgiyle çok sımarmış ee etrafındada senın gibi erkekler varsa şımarmaktada haklı
    2.Bu kıza sen yüz verdiğin sürece eteğinin dibinden ayrılmadığın sürece sana herşeyi yaptırır baksana kız, kardeşinden bile önce geliyormuş
    3.Kızdan kopamadın sürece yakında ailenede rest çekersin baksana o ne isterse yaparım diyosun
    4.Kızlar ilgi görmekten çok hoşlanır ama senin sevdiğin kız seni direk kullanıo artık eline btn ipleri vermişsin nasılsa bu benden kopamaz diyip istediği şekilde oynatıo
    5.bide ben bişey sormak istiorum kızın o kdr sevgilisi oluo belki seninlede tanıştırıo sevgilisiyle ilgili herşeyi anlatıo ya ne bılım bu tur durumlarda nasıl bu kdr körü körüne sevebiliosun hiç için acımıomu

Kız olayların gayet farkında bence çokta hoşuna gidiyor nasılsa cevresınde kımse kalmasa sen kalıcaksın sanada bi ''jnm'' der ohhhh kebapp..

Sende hatanın farkına varıcaksın zamanla iş işten geçermi geçmezmi onu bilemem belki ben ne kdr aptalmışım diyeceksin ama insanlar her yanlşından her hatasın ders çıkartmayı bilebilir....yaşını bilseydim ona göre yorum yapacaktım

umarım biran önce aklını başına alırsın hayatına bir ''KUKLA'' olarak dewam etmek istemiyorsan....

• Ya aşık değilim ya. Birisiyle çıktığı zaman falan kıskanmıyorum. Ama görmediğim ya da tanımadığım biriyle çıkarsa kıskanmıyorum.

Bu şarkıyı armağan etti bana

o beni prenses peri sanıyo
    ne hata yapsam geri sarıyo
    mitolojiden biri sanıyo
    bendeki de saç o taç görüyo

her bi' gidişim güneşin batışı
    çiçekler böceklerdir hep arkadaşı
    sarılırsam eğer kalbi duracak
    bir gün gidersem bilmez n'apıcak
    ooo bilmez n'apıcak
    ooo bilmez n'apıcak

mitolojiden biri sanıyo

hollywood kızları hepsi hikaye
    benim gibi var mı, gösterin bir tane
    hiçbi' şey yapmasam da tarih beni yazar
    takılıp düşersem olucak o da nazar
    ooo olucak o da nazar
    ooo olucak o da nazar

mitolojiden biri sanıyo

mitolojiden biri sanıyo
    =Ayben=
    aşkın gözü kördür o'ysa sakat
    kalbini hep kırarım kalbi sakatat
    bende karizma yerle bir
    fakat ben herşey değilim oğlum

kontak kuramadık hatamı takmadı
    kırıldı kaçmadı kraliçe ben değilim anlamadı
    başına taç etti kırmızı halıları hak etmiyorum
    bu tacı geri al

mükemmel değilim ne de bir çiçek
    ben incinmem korkma hepsi bitecek
    nazar boncuklarını al bir ölücem
    afrodit ben değilim bu bi gerçek

tahtı istemedim geri yolla bi' zahmet
    ben hep geç kalırım bekle bi' müddet
    ellerim bile çirkin benim
    ben en iyisi değilim bunu hazmet!
    =nil=
    mitolojiden biri sanıyo

mitolojiden biri sanıyo

sihirli bi' güzelliğim yok o beni peri sanıyo
    hangi hatayı yapsam silip yine geri sarıyo
    kalbini kırsam da beni kusursuz biri sanıyo

ne esprilerim komik, ne doğru dediklerim
    bu şarkıyı yazdım ya dahi miyim neyim?

• quote:

Orjinalden alıntı: Burock645

sen baya bi kavrulmuşun bu kıza

hayko cepkin dinle

iyi gelir

doru walla babi a.q tedaş ı yüzünden bugün resmen sinir krizleri geçirdim,evde nekadar elma armut varsa hepsini sıkıp sıkıp patlattım,suyunu teaş başkanının kanı niyetine içtim ,bilgisayarımın ön panelini kırdım,cd-rw 'm elime geliyo ,kulaklığımın tek tarafı bozuldu yere atınca ,ulan zaten traffic vardı oyuna zar zor girdim elektrik gitti sonra ram yüzünden hata verdi sonrada yukardan i..nenin teki modemin kablosunu çekip takmış ...Berbat bi gündü sitresimi elmalardan aldım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.