Şimdi Ara

Moralim çok bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir arkadaşım var (kız) çok seviyorum cidden, o kadar çok seviyorumki kardeşimden önce gelir, hayatımda en çok değer verdiğim insan. bi dediğini iki etmiyorum, ne derse yapıyorum hep iyi olmaya çalışıyorum...

Ama o beni hiç umursamıyo, takmıyo, önemsemiyo, üzülmüşüm sevinmişim umrunda değil.

Son yaptığı gerçekten yıktı beni

Bi sevgilisi vardı, benimle konuşmasını istemiyodu, dün ayrılmıştı çok sevinmiştim, bugün yine çıkmaya başlamışlar. bi arkadaşı, kişisel iletisine kalple çıktığı çocuğun adını yazmasını istemiş. o da yazmış. Ben de silmesini söyledim "oldu(!)" dedi.

Ben onun için 3 yıllık çok samimi bi kız arkadaşımla arkadaşlığımı kestim, gerçi umrumda değil, isterse herkesle arkadaşlığımı keserim... Sorun o değil ben o ne isterse anında yapıyorum ama o beni hiç hiç takmıyo önemsemiyo

Bi kaç gün konuşmayım diyorum 1 gün duramıyorum ama

Beni ne kadar üzerse üzsün bi "jnm" desin hemen unutuyorum ama...

Napıcam ben... Belki önemsiz çok küçük bişey ama çok moralim bozuk. Ben onu o kadar çok severken o beni hiç sevmiyo.

Hiç, boşver arkadaşlığını kes salak mısın sen falan demeyin yapamam onsuz naparsa yapsın katlanırım önemli değil ama çok kötüyüm gerçekten.

Sen ona o kadar değer verirken o sana hiç değer vermiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 28 Ekim 2006; 21:40:36 >

• quote:

o kadar çok seviyorumki kardeşimden önce gelir

sana böyle davranan bi kızı kardeşinden önce getiriyosun ya yuh sana
  • bencede arkadaşım "aile herşeydir" kardeşten öte nasıl olur? unutmaya çalış derim kendine saygın varsa, bi zamn sonra peşinden gitmezsin zaten
  • al işte iyi olmuş sana anla işte değerimizi sen o kız için bizi satan kişisin bea 14yıllık arkadaşız senle o kız benle konuşmanı istemesin hemen kusersin ama ne oldu hemen arkasını dölmüş sana iyi olmuş haketmiştin sen bunu çok sevindim la sen onun sevgilisimisin akramasımı sanane istediğini yapar işte sana bunu anlatamadık ama kendin yavaş yavaş anlamaya başladın inşallah anladığın zaman geç kalıp bizide kaybetmezsin...
  • Kardeşimden önce geliyor demişsin,bir psikoloğa görün,mutlaka..
  • hemde ne büyütme oğlum sanki o herşeyin annenden babandan bile o kız önce geliyo senin için sanki bilmiyoruz anlamadım gitti ne var o kızda
  • Sadece ilgiyi biraz azalt arkadaşlığı kesme...
    Bi süre sonra büyük ihtimalle oda senn gibi birisini kaybetmek istemeyip sana yaklaşıcaktır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzanKHAN

Sadece ilgiyi biraz azalt arkadaşlığı kesme...
    Bi süre sonra büyük ihtimalle oda senn gibi birisini kaybetmek istemeyip sana yaklaşıcaktır..

Benim gibi çok kişi var çevresinde. ben varmışım yokmuşum farketmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Beni ne kadar üzerse üzsün bi "jnm" desin hemen unutuyorum ama...

bunu demezse unutmuo musun??

ya şaka bi yana da saçmalamayı bırak..hayatta kimseye haketmediği değeri vermeyeceksin yoksa kaybeden,üzülen sen olursun..sen yıpranırsın..
    sen burda üzülürken kız seni düşünüo mu acaba??düşünmeyi bırak aklının köşesinden bile geçmiosundur..
    seni de sevecek,senin de kıymetini bilecek biri elbette karşına çıkar..şu an geçici bu duygular..
    çok söylenir bu ama doğrudur; dönüp baktığında güleceğin şeyler için şimdi kendini üzmenin alemi yok..

• Bence çok fazla ayrıcalık tanıma,benimde samimi olduğum kızlar var ama normal bi arkadaşımmış hatta bi erkekmiş gibi konuşuyorum.Onlarda aynı şekilde konuşur zatenVe hiç bi zaman aşırı samimi olmamışımdır.Normalde o anda birbimizle konuşmuyosak aklımıza gelmeyiz ama konuşuncada 40 yıllık arkadaşmışız gibi olurum.

Ama sen baştan salmışın işi.Şimdi farklı davranırsan olmaz.Sen en iyisi devam et ama farklı taktikler dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foals -- 27 Ekim 2006; 22:57:51 >
  • Selam Banner,

Öncelikle seni yazılım bölümünde verdiğin o güzel programlardan tanırım bunu dışında başka tanımışlığım yok. Yaşça senden büyük olduğumu düşünüyorum (45). Ancak şu içine düştüğün durum hiç affedilesi değil.

Anladığım kadarıyla akıllı ve mantıklı birisisin. Ancak, düşüncelerin ve davranışların hiçte bu halini yansıtmıyor.

1.si sen senol hiç bir kimseyi ailenden üstün tutma, çünkü onlar senin canın ciğerin, bir parçan eğer üstün tutarsan bir parçanı atmış olursun,

2. si aşk acısıda unutulur gider, nedeni dünyadaki hiç bir acı evlat acısının yerini tutamaz. Evli olmadığını ve bir evlat acısıda yaşamadığını düşünürek bu acıyı unutabileceğini düşünüyorum.

Şimdi senden ricam, sana kelek yapmış birisine de neden böyle anlamsızca bağlandığını düşün göreceksinki doğru olan yolu göreceksin ve kendi kendine "Ben ne aptalmışım" diyeceksin.

Benden sana bir abi nasihatı. Bizde çok yollar gördük geçirdik. Hadi bakalım senden iyi haberler bekliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil
    ya şaka bi yana da saçmalamayı bırak..hayatta kimseye haketmediği değeri vermeyeceksin yoksa kaybeden,üzülen sen olursun..sen yıpranırsın..
    sen burda üzülürken kız seni düşünüo mu acaba??düşünmeyi bırak aklının köşesinden bile geçmiosundur..
    seni de sevecek,senin de kıymetini bilecek biri elbette karşına çıkar..şu an geçici bu duygular..
    çok söylenir bu ama doğrudur; dönüp baktığında güleceğin şeyler için şimdi kendini üzmenin alemi yok..

ya öyle kızlar da çok oldu, gerçekten gülüyorum kendime ne salamışım diye.

ama bu farklı gerçekten, geçici falan da değil, naparsa yapsın çok seviyorum. vazgeçemiyorum.
  • o kızlardan bunun farkı ne çok güzel olması mı

boş işler bunlar değmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

o kızlardan bunun farkı ne çok güzel olması mı

boş işler bunlar değmez..

Hayır güzel tatlı olması umrumda değil.

Samimi davrandığı için seviyorum, kendime yakın gördüğüm için, gerçekten güvenebileceğim tek kişi olduğu için, herşeyini anlattığı için, bi de beni gerçekten mutlu eden tek şey olduğu için seviyorum
  • sen ne diyorsun hocam kız arkadaşımla sigara yüzünden ayrıldım.

rahatsız oluyormuş, bilmemne taviz vermeyeceksin yolda görsem konuşacak benimle diye suratıma bakıyor ama o iş geçti. ESNEK OL
  • taviz verilmesi gereken yerlerde ver. ama iplerin %51 i sende olucak . yoksa herbi kızın elinde maymun olursun. o findux kadar beyniyle sana parmağında göbek attırır.
  • Ne diyim +1907 KArdeşin gibi seviyosun neden ? Bunları söylüyo sana ? Bi kardeşi kara kaşı kara bözü için sevmezsin "içi" için seversin ...
    quote:

Orjinalden alıntı: SHEFTALI

quote:

o kadar çok seviyorumki kardeşimden önce gelir

sana böyle davranan bi kızı kardeşinden önce getiriyosun ya yuh sana
  • "Kimseye hakettiğinden fazla değer verme" diye bi laf vardı bilmem konuya uydu mu
  • ahh ahh keşke seni seven kıza bu kadar deger verseydin... illa bana sigara yaktırcan aksam aksam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 27 Ekim 2006; 23:44:27 >
  • pende aşıgımm pendee
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.