Şimdi Ara

MORALİ BOZULAN TAHMİNHESAP YORUMLARINA GİTSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında tahminhesabın kolay modunun tutacağına inanıyorum ama o sitenin yorumlarına biraz göz atayım dedim , öğrenciler birbirlerini yorumluyorlar.Sitedeki öğrenciler sıralamaları orta moddan bir iki tık daha iyi bekliyorlar , 18-19k beklediğim sıralamama 11-12k dediler hiçbir moral bozukluğum kalmadı süper bir ortam

• Burayı görseler kör olurlardı heralde
  • Orası tutar inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 85 tyt 55 ayt tıp gelir diyen vardı orada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onlara hemen burayı tavsiye edeyim

• ora veya sinavla yorumlarında birbirlerine 15 gibi gelicek diyip duruyorlardı

• Burayı göstermeyin kalplerine falan iner yazık.
  • Onlar sonuç açıklanınca çok üzülmez inşallah

• Şimdi bir baktim da orada 4k burada 15-16k diyorlar bana

• HOCAM BİZİM FORUMU ÖSYM GÖRSE VAY DIBINA KOYİM DER
  • Tahminhesap'ın sahibi bu işte ciddi.Diğerleri genel olarak "biz en kötüsüne göre tahmin yapıyoruz" diyor.İyi de biz sizden en kötüsüne göre tahmin istemiyoruz,biz sizden bu senenin sınavına göre sıralama ve puan tahmini istiyoruz.

Tahminhesap'ın sahibi puanlar ve sıralamalar bu sene böyle gelmeli diyor.Tahminim bu diyor.Bu sene tahminleri tutmasa bile bence adam takdir edilmeli bu davranışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_CEO_- -- 18 Temmuz 2018; 23:42:7 >
  • -_CEO_- kullanıcısına yanıt
    Diğer sitelerin kurucuları millet fırça atacak diye korkuyor sonuçlardan sonra.

• 2019ayt kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam olabilir

Zaten ben tahminhesapçıyım orası tutacak da alttaki yorumlar kısmı süper , orta modun bir iki tık üstünün geleceğini düşünenler var doğru mudur yanlış mıdır bilmiyorum ama forumdan sonra süper gidiyor
  • oranın kolayı gibi gelsin başka bişey istemiyom.
  • Tebrikler! 0 haftalık hamilesiniz. Çok büyük ihtimalle 11 Nisan 2019 - 25 Nisan 2019 tarihleri arasında bebeğinizi kucağınıza almış olacaksınız. Bu tarihe kadar sizi ve bebeğinizi nelerin beklediğini öğrenmek için aşağıda size özel olarak hazırladığımız detaylı gebelik takvimini inceleyebilirsiniz

Bana da böyle bir sonuç verdi böyle gelmez umarım 2010 gelsin daha iyi
  • Caspium kullanıcısına yanıt
    Onedioda olabilirsin hocam şu an çık oradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: vikingr

Onedioda olabilirsin hocam şu an çık oradan
    Yok hocam tahminhesaptayım
  • vikingr kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ama ben kolay bekliyorum.Orta ve zor biraz fazla kaçıyor gibi geldi bana ama eğer çıkarsa çok şaşırim.Benim tahminim de kolayın biraz üstü.

bazı sıralamalar için doğru olabilir ancak 86 tyt 42 ayt 80 obp 77 k gösterince ben çoktan sildim orayı 2010 a göre bile hamda 70 k geliyor moruk .d herkesin sıralama bandı çok farklı sanırım burada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.