Şimdi Ara

Moral bozuklugu deneme net dengesizligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba hedefim tyt105 ayt 75+ yapmak ve su an netlerim cok inisli cikisli. Orijinal yayinlari sinavim kotu gecti dikkatsizlik yaptim ve turkcem de kotu gecti ama ondan onceki sinav(kaliteli baya) 96 net yaptim ama sonra fen bilimlerinin en son yks’sinden 75 yaptim ondan once ek tyt de 99 yaptim bu hep boyle inisli cikisli nasil sabitlerim ve sh an hedefim icin normal mi bu netler gercekten moralim cok bozuluyor umarim yanlis anlamazsiniz amaicm net gosterme cabasi degil zAten forumda benden kat kat iyi olan insanlar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• tyt de normal artıp azalması ayt yi sabitlemeye çalış bence tyt o anki konsantrasyonuna falan bağlı biraz da
  • Up ayni sorun var. 97-79 arasi degisip duruyor. Cok buyuk bir aralik bu beni korkutuyor. Bi deneme 12. Oldum gecen deneme 50 lere geriledim.

Bana kalirsa tamamen konsantrasyonla ilgili. Biraz adapte olma sorunu var bende. Denemeden sonra mat sorulari falan tekte cozuluyor. Cunku yanlislarimin yuzde seksenini kendin tek basima cozebiliyorum.

Konsantrasyon artirmanin yollarini aramaliyiz gibi. Umarim duzeltiriz hocam cunku cidden insanin moralini bozuyor ister istemez

• Aynen hocam

• muradovoski kullanıcısına yanıt
    haklısın bugünkü denememde konsantrasyonum azdı kötü gelecek gibi konsantrasyon arttırma lazım bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.