Şimdi Ara

MORADONDA SATIŞ YAPMAK DOĞRUMU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyi o zaman elmoradda stletto paper giysisi luferde shell shard vsvs
  • Aslında oyunun amacı karşı ırkı yenmek ve onlara hiç bir avantaj vermemek ama şimdi onu kim yapıyor ki ?

Yıllardır ticaret orada yapılıyor , niye ; en kalabalık , en uğrak , en orta yol olan maradonda item alım satım işi çok daha kolay yapılıyor ..

Zaten para cebe inince , item inventorye çekilince alan memnun , satan memnun ..
  • sen bosver maradonu kur lunara haftada ıkı gun delı satıs yaparsın
  • Ya kardeşim oyunda moradon zaten trade center olarak lanse ediliyor oyundaki ticaret silsilesi orda dönüyor. Diğer taraftan artık bu kalıplaşmış bir durumki itemi alacak olan Moradon'da arıyor. Size kalsa karus charı olan arkadaşımı okulda görsem selam vermicem. Bu kadar saçmalamayın. Karşı ırkı ezeceğiniz yer PvP arenalar. Moradon diye bir yer olmasaydı değişen tek şey ticaret bu kadar canlı olmazdı. Zaten itemi arayan adam karus ta olsa el morad da olsa o itemi en avantajlı biçimde almak peşinde... karşı ırka item satıp hibe etmiyorsun satıyorsun sonuçta sende o da kendini güçlendirmek adına yapıyor bunu.
  • KAFAMA TAKILAN BİŞEY HAKKINDA BAŞKALARININ ne DÜŞÜNDÜĞÜNÜ MERAK ETTİĞİMDEN AÇTIM TOPİĞİ. FORUMUN AMACI DA BU DEĞİLMİ. DİĞER TARAFTAN POST KASINCA NE OLUYOR. BU FORUMDA GENERAL OLANLARA BONCUKMU DAĞITIYOLAR. SANA BİŞE DAĞITTILARMI.

quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

post kasmak icin actigin topicler yetti

• Para başka türlü kazanamayızki her malın alıcısını bulmak zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0532c

Özellikle iyi ve sağlam itemlerin karşı ırkın eline geçmesi sakıncalı değilmi. İyi itemleri kar etmek uğruna moradonda satanları kınıyorum

biraz fazla abartmıyormusun
    bu reel değil sadece bir OYUNNNN anlamadıysan tekrarlayayım sadece OYUNNNNNNN

• sen bizi güldürdün allah ta seni güldürsün
  • aldığım paraya bakarım kime geçirdiğim fark etmez

not:geçirmek yani karlı satmak pıyasanın ustune kazıklamak değildir !!
  • quote:

Özellikle iyi ve sağlam itemlerin karşı ırkın eline geçmesi sakıncalı değilmi. İyi itemleri kar etmek uğruna moradonda satanları kınıyorum

Haklısın ama ticaret yaparken zamandan kazanmak için bu ticaret şehrini kullanmak gerekiyor (fazla zamanı olmayanlar için)...Ben bi gece çarı bırakmıştım elmoradda gece town basılmış sabah bir baktım ben yerdeim üstüne taşla kaldırıp kaldırıp yatırmış orclar

• quote:

Orjinalden alıntı: beyazit_04

quote:

Haklısın ama ticaret yaparken zamandan kazanmak için bu ticaret şehrini kullanmak gerekiyor (fazla zamanı olmayanlar için)...Ben bi gece çarı bırakmıştım elmoradda gece town basılmış sabah bir baktım ben yerdeim üstüne taşla kaldırıp kaldırıp yatırmış orclar

kaldırıp kaldırıp yatırmışlaar ??? kaç taşn wardı ve orclar nasıl kaldırıyo

• quote:

Orjinalden alıntı: J1N_

quote:

Orjinalden alıntı: beyazit_04

quote:

kaldırıp kaldırıp yatırmışlaar ??? kaç taşn wardı ve orclar nasıl kaldırıyo

• ohooo hoca sen bayaa bi kaptırmışın ha, sanki yunan karşı taraf
  • adam olayı sorwiwor a çewirdi orc ws human = yunan ws turk
  • Satsında isterse lycana satsın sonra lycan herkese tek atar dimi satmamak lasım
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0532c

Bi adamın iyi itemleri alacak durumu varsa, zaten kendi ırkından da temin edebilir merak etme. İyi itemlere sahip olmasını engelleyemezsin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.