Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MORADONDA SATIŞ YAPMAK DOĞRUMU

35
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> MORADONDA SATIŞ YAPMAK DOĞRUMU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      20 Aralık 2006 07:22:19
      iyi o zaman elmoradda stletto paper giysisi luferde shell shard vsvs
      |
      |
      20 Aralık 2006 07:24:54
      Aslında oyunun amacı karşı ırkı yenmek ve onlara hiç bir avantaj vermemek ama şimdi onu kim yapıyor ki ?

Yıllardır ticaret orada yapılıyor , niye ; en kalabalık , en uğrak , en orta yol olan maradonda item alım satım işi çok daha kolay yapılıyor ..

Zaten para cebe inince , item inventorye çekilince alan memnun , satan memnun ..
      |
      |
      20 Aralık 2006 07:27:47
      sen bosver maradonu kur lunara haftada ıkı gun delı satıs yaparsın
      |
      |
      20 Aralık 2006 07:57:50
      Ya kardeşim oyunda moradon zaten trade center olarak lanse ediliyor oyundaki ticaret silsilesi orda dönüyor. Diğer taraftan artık bu kalıplaşmış bir durumki itemi alacak olan Moradon'da arıyor. Size kalsa karus charı olan arkadaşımı okulda görsem selam vermicem. Bu kadar saçmalamayın. Karşı ırkı ezeceğiniz yer PvP arenalar. Moradon diye bir yer olmasaydı değişen tek şey ticaret bu kadar canlı olmazdı. Zaten itemi arayan adam karus ta olsa el morad da olsa o itemi en avantajlı biçimde almak peşinde... karşı ırka item satıp hibe etmiyorsun satıyorsun sonuçta sende o da kendini güçlendirmek adına yapıyor bunu.
      |
      |
      Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Aralık 2006 09:56:16 Konu Sahibi
      KAFAMA TAKILAN BİŞEY HAKKINDA BAŞKALARININ ne DÜŞÜNDÜĞÜNÜ MERAK ETTİĞİMDEN AÇTIM TOPİĞİ. FORUMUN AMACI DA BU DEĞİLMİ. DİĞER TARAFTAN POST KASINCA NE OLUYOR. BU FORUMDA GENERAL OLANLARA BONCUKMU DAĞITIYOLAR. SANA BİŞE DAĞITTILARMI.

quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

post kasmak icin actigin topicler yetti
      |
      |

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      20 Aralık 2006 10:05:09
      Para başka türlü kazanamayızki her malın alıcısını bulmak zor
      |
      |
      20 Aralık 2006 10:43:34
      quote:

Orjinalden alıntı: 0532c

Özellikle iyi ve sağlam itemlerin karşı ırkın eline geçmesi sakıncalı değilmi. İyi itemleri kar etmek uğruna moradonda satanları kınıyorum

biraz fazla abartmıyormusun
      bu reel değil sadece bir OYUNNNN anlamadıysan tekrarlayayım sadece OYUNNNNNNN
      |
      |

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      20 Aralık 2006 11:00:36
      sen bizi güldürdün allah ta seni güldürsün
      |
      |
      20 Aralık 2006 12:20:03
      aldığım paraya bakarım kime geçirdiğim fark etmez

not:geçirmek yani karlı satmak pıyasanın ustune kazıklamak değildir !!
      |
      |

Bizi Eskiler Tanır,Yeniler Örnek Alır,Görenler Anlatır
    • Çavuş
      60 Mesaj
      20 Aralık 2006 12:20:23
      quote:

Özellikle iyi ve sağlam itemlerin karşı ırkın eline geçmesi sakıncalı değilmi. İyi itemleri kar etmek uğruna moradonda satanları kınıyorum

Haklısın ama ticaret yaparken zamandan kazanmak için bu ticaret şehrini kullanmak gerekiyor (fazla zamanı olmayanlar için)...Ben bi gece çarı bırakmıştım elmoradda gece town basılmış sabah bir baktım ben yerdeim üstüne taşla kaldırıp kaldırıp yatırmış orclar
      |
      |

• Yüzbaşı
      406 Mesaj
      20 Aralık 2006 13:28:48
      quote:

Orjinalden alıntı: beyazit_04

quote:

Haklısın ama ticaret yaparken zamandan kazanmak için bu ticaret şehrini kullanmak gerekiyor (fazla zamanı olmayanlar için)...Ben bi gece çarı bırakmıştım elmoradda gece town basılmış sabah bir baktım ben yerdeim üstüne taşla kaldırıp kaldırıp yatırmış orclar

kaldırıp kaldırıp yatırmışlaar ??? kaç taşn wardı ve orclar nasıl kaldırıyo
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Aralık 2006 15:17:45
      quote:

Orjinalden alıntı: J1N_

quote:

Orjinalden alıntı: beyazit_04

quote:

kaldırıp kaldırıp yatırmışlaar ??? kaç taşn wardı ve orclar nasıl kaldırıyo

|
      |
      (@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)

• Binbaşı
      1117 Mesaj
      20 Aralık 2006 15:22:37
      ohooo hoca sen bayaa bi kaptırmışın ha, sanki yunan karşı taraf
      |
      |
      20 Aralık 2006 15:24:49
      adam olayı sorwiwor a çewirdi orc ws human = yunan ws turk
      |
      |
      20 Aralık 2006 15:57:13
      Satsında isterse lycana satsın sonra lycan herkese tek atar dimi satmamak lasım
      |
      |
      20 Aralık 2006 15:59:47
      quote:

Orjinalden alıntı: 0532c

Bi adamın iyi itemleri alacak durumu varsa, zaten kendi ırkından da temin edebilir merak etme. İyi itemlere sahip olmasını engelleyemezsin.
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.